Šta je novo?

Kineski manje poznati brendovi, clones-free (FAQ u prvom postu)

Pisao sam ja o njemu vec :)
Nije konkurencija one+ modelu jer je oneplus one nebitan brend u svetskim okvirima a i u kini.
Ova zuk linija je odgovor na huawei honor liniju kojom je huawei izbio na 3ce mesto u svetu po prodaji mobova.

Mtk je mnogo zatvoreniji od snapa za development
 
Poslednja izmena:
Kazem zbog sistema i procesora, cini mi se da su ZUK i One plus jedini mobovi sa ovim sistemom, a i imaju i istu dijagonalu ekrana. Poprilicno slicni telefoni, mada je ZuK mnogo zakasnio, ajde da ima novi cipset, ili nizu cenu. Cini mi se da igraju na ime, ali ooet su morali mnogo nizu cenu da stave kako bi ovaj brend zaziveo.
 
Pa dobro onda napisi iz tvog ugla gledanja je konkurencija one+ ,a u stvarnosti na njega nisu ni mislili kada su pustili ovu liniju :)

Cena nije prevelika,to jest normalna je za flagshipove u kini,oko 2000 kineza
 
Realno, zamisli situaciju pita te ortak koji ti to mob, a ti kažeš ZUK.

"Zu...ŠTA???" :) :) :)
 
Cena i specifikacije su verovatno nalupane bezveze, ja bih možda i kupio ZUK, šta me briga kako se zove ako je dobar.
 
Realno, zamisli situaciju pita te ortak koji ti to mob, a ti kažeš ZUK.

"Zu...ŠTA???" :) :) :)
Realno me bas zabole sta ce ko da misli.
A realno zamisli ja mu pustim neku zahtevnu igricu popali brdo programa i sve fluidno radi, a onda kazem njemu da sve to uradi na nekom svom Samsungu S3 i on ne moze ni igricu da pokrene.
A onda ce se pitati ZU sta.
Ja vidim da mnogi iako na ovij temi pate jos za Samsunzima i ostalim brendiranim djubretom.
A ti mu jos posle toga reci da taj njegov samsung(namerno pisem malim slovom) je poceo tako sto je pravio usisivace.
Mislim da ti je razmisljanje u najblazu ruku smesno.
I bre brate jel ti fon nosis zbog sebe ili prijatelja, jel tebi bitno sta tvoj fon moze i kako izgleda ili nalepnica sa nazivom fona, ako je ovo drugo...
 
LOL...kineski marketing...
A dopao mi se na oko...

[YOUTUBE]DqonGy6fwZU[/YOUTUBE]
 
Pripreme terena za "domaći" telefon. Da se malo manipuliše i naplaše čitaoci. Vidim proliv kampanja za Teslu kreće punom parom, a i Bench daje svoj skromni doprinos...

Mission completed

Ulazi keva danas u sobu, baca mi na krevet "24 Sata", i kaže: "Evo ti članak o tim tvojim kineskim telefonima"...

Šta ti je marketing, tutneš 50€ kvazi novinaru i pridobiješ 80% neinformisane Srbije.
 
Mission completed

Ulazi keva danas u sobu, baca mi na krevet "24 Sata", i kaže: "Evo ti članak o tim tvojim kineskim telefonima"...

Šta ti je marketing, tutneš 50€ kvazi novinaru i pridobiješ 80% neinformisane Srbije.
24 sata nizašta ne treba koristiti sem za brisanje prozora ili kao podmetač za vrelu šerpu, od kad ih ne čitam život mi je bolji [emoji4]
 
E da u tu grupu spada samo 24sata.. 99% novina su za brisanje da ne kazem cega.
 
Jel ko naručio umi Iron na pandawill-u? Još ništa ne šalju, a na nekim sajtovima piše da kreće slanje od 27 jula.
 
Crnjak je što se i keva zeznula, ona koristi već skoro godinu dana jednog takvog "kineza", neki Doogee phablet, i ne odvaja se od njega. Da kucnem u drvo, nije ni štucnuo za svo ovo vreme.

Doduše ona je imala i najviše sreće... Moj prvi kinez koga sam naručio je bio totalni fail (sa neispravnom kamerom, morao sam da ga vraćam nazad u Kinu), a i burazer se nije usrećio sa Lenovo A806.
 
To što je krcat najgoreg mogućeg bloata količinom koju u životu nisam video, i to što jedan takav telefon niže srednje klase u 2014.godini nema notifikacioni LED - to je njegova greška što se nije raspitao ranije.

Ali kad smo mu uradili factory reset kad je hteo da ga proda, nastao je potpuni haos. Upali se i dođe do dodavanja novog naloga i tih početnih podešavanja, i onda muk - zabaguje skroz. Tri dana sam se zezao da debagovanjem i raznim romovima.
 
Poslednja izmena:
Jel ko naručio umi Iron na pandawill-u? Još ništa ne šalju, a na nekim sajtovima piše da kreće slanje od 27 jula.

Pisalo je na nekim sajtovima i da je slanje od 20-og, otkazao sam porudžbinu na pandi i naručio na coolicool-u, napisaću ovde kad mi pošalju tel.
 
Ja sam naručio na pandi, ali izgleda da prodaja kreće od 27 jula definitivno. krastavac. Tako navucu masu, kao oni salju pre ostalih...
 
Naručio sam i elephone P8000, trebalo je tek 10-og da šalju ali će izgleda početi danas sa slanjem. Prijatno sam se iznenadio pošto sam već više od nedelju dana bez krštenog telefona.
 
Pisalo je na nekim sajtovima i da je slanje od 20-og, otkazao sam porudžbinu na pandi i naručio na coolicool-u, napisaću ovde kad mi pošalju tel.

Isto čekam na coolicool kažu da je početak slanja 31.07. Oni mi ulivaju najviše poverenja. Odgovaraju na sve poruke skoro pa odmah.
 
Naručio sam i elephone P8000, trebalo je tek 10-og da šalju ali će izgleda početi danas sa slanjem. Prijatno sam se iznenadio pošto sam već više od nedelju dana bez krštenog telefona.

I ja porucih p8000 posle dugog premisljanja...gde si saznao tu informaciju da pocinju danas sa slanjem? Narucio sam na coolicoolu i jos uvek pise presale i 10.8. kao pocetak slanja.
 
I ja porucih p8000 posle dugog premisljanja...gde si saznao tu informaciju da pocinju danas sa slanjem? Narucio sam na coolicoolu i jos uvek pise presale i 10.8. kao pocetak slanja.

Rekli su mi preko onog njihovog četa u utorak da danas šalju, a video sam i vesti da su telefoni poslati prodavcima i kao kreću sa slanjem 25.07.

edit: Jutros im je stojala slika sa paketima p8000 vidim da više nema te slike.
 
Poslednja izmena:
Nazad
Vrh Dno