Šta je novo?

Kakva je vaša soba u kojoj vam je komp (2012) ?

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
evo nekoliko fotografija mog kutka...
 

Prilozi

  • DSC_0094.JPG
    DSC_0094.JPG
    345.4 KB · Pregleda: 1,200
  • DSC_0098.JPG
    DSC_0098.JPG
    359.4 KB · Pregleda: 1,140
  • DSC_0099.JPG
    DSC_0099.JPG
    364.7 KB · Pregleda: 996
  • DSC_0101.JPG
    DSC_0101.JPG
    368.6 KB · Pregleda: 1,138
a gde je jelka :)
 
Jako lepo. Sta ti je ovo iznad sata, lici na neku kameru... :)
 
u pitanju je senzor za paljenje klime. Nije kamera :D
 
ovo je trenutna varijanta posto sam ubacio i burazov stari komp jer se moja soba greje preko celog dana, a mi cepamo cs po ovoj zimoci, a trebalo bi uskoro da odradim malo veci custom sto za komp i lap :)

28122011731.jpg

28122011736.jpg
 
evo nekoliko fotografija mog kutka...

wow, bas bas lepo, svaka cast... zao mi samo one tuzne PS3-ke sto stoji medju onim flasama ako sam uspeo da je prepoznam, ili sam se mnogo pohabao za NG...
 
Poslednja izmena:
haha.. jeste PS3 je u pitanju.. ah ide u zasluzenu penziju :)
 
Katics zadao domaći odmah na početku :) . Ajde da barem pokušamo da ublažimo malo hehe. Staviću slike kako je to izgledalo ranije, čisto za one koji ne znaju.


Ne znam da li sam pominjao, ali nisam više u toj velikoj sobi, pre 4,5 meseci sam se prebacio u manju sobu. Od te velike sam sada napravio pravu dnevnu sobu, lepo je skockao, kupio za nju 3D plazmu, nedavno uzeo LG HX 806 TH home cinema, tri fotelje kada dođe društvo itd, tako da je doživljaj upotpunjen. Nju ću ovih dana da uslikam, sad sam fotkao ovu manju u kojoj mi je zapravo komp. Napokon sam iz sobe izbacio neki matori regal, sada ima mnogo više prostora.

Moram moju radnu stanicu "a la krevet" da stavim u posebnu sliku, pošto ne staje u ovih pet dozvoljenih :)

 

Prilozi

  • IMG_2023.jpg
    IMG_2023.jpg
    778.1 KB · Pregleda: 690
  • IMG_2029.jpg
    IMG_2029.jpg
    560.9 KB · Pregleda: 574
  • IMG_2051.jpg
    IMG_2051.jpg
    851.1 KB · Pregleda: 536
  • IMG_2062.jpg
    IMG_2062.jpg
    860.4 KB · Pregleda: 589
  • IMG_2059.jpg
    IMG_2059.jpg
    862.2 KB · Pregleda: 479
Fino fino, nije lose, doduse ovo sad dodje ko osiromasena verzija prethodne postavke :p Daj da vidimo taj dnevni boravak :)
 
Ma brate, minimalizam zakon :) . Naručio sam još neku belu staklenu vitrinu, eventualno par belih polica koje su mi se svidele, da ne bude toliko prazan zid, i ne stavljam više ništa u sobu, biće tu samo ono što je bitno. Videću ako imam vremena danas da raspremim malo dnevni boravak, pa da ga slikam, sve sam stvari iz regala gurnuo tamo, malo je džumbus :)
 
Poslednja izmena:
A jes vala, minimalizam je keva. I ja planiram da menjam raspored, ne vredi vise da sedim pola metra ispred 40" kupujem wireless tastaturu i misa i iz fotelje more. :) Na prolece renoviram sobu, ide spusteni plafon i nov namestaj pa ce biti nekih slika :)
 
Lepo nema sta.
 
Čini mi se, pazi nisam 100% siguran, ono naslućujem, javlja mi se, priviđam, 5 čulo ovo ono..... da ti je zelena omiljena boja!? Grešim li?
 
Mislim da gresis, kolko sam skapirao nije njegova soba :) Inace u toj grupi na fejsu sto je okacio decko link, ima fantasticnih enterijera, obavezno bacite pogled.
 
Čini mi se, pazi nisam 100% siguran, ono naslućujem, javlja mi se, priviđam, 5 čulo ovo ono..... da ti je zelena omiljena boja!? Grešim li?

Gresis. ;)
Soba je od sestrica.

Btw, nisam siugran da li se moze videti ceo fotoalbum na onom linku pre nego sto se "lajkuje" doticna grupa. Za one koji nemaju fejs, mogu da izvucem jos koju sliku ako interesuje nekog.
 
Poslednja izmena:
Ja nisam lajkovao grupu ali sam video slike super su ;)
 
Kazi mi molim te, da li su na plafonu gips ploce? Posto koliko vidim, jedan deo plafona je spusten...
 
86NDa.jpg


0bEly.jpg
 
^^ 'ti nije malo nezgodno da se protežeš preko kalvijature? :)

P.S. Tip's: ako skineš nalepnicu sa monitora ne gubiš garanciju.
 
Mis ponekad dovucem na mesto gde trenutno stoje slusalice pa i odatle upravljam, a tastaturu retko koristim u poslednje vreme :)

Sto se nalepnice tice jos malo pa je monitor star 4 godine a ni jednom mi nije palo na pamet da ih odlepim jer ne smetaju, odnosno, ne zaklanjaju ekran :D
 
Katics odmah na startu zadao pretezak domaci. Odlicna soba!
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Nazad
Vrh Dno