Šta je novo?

Iris TV box mts (nije tema o Iris Go ni Iris Smart aplikaciji)

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
@Falcon_BG
probaj preko daljinskog #1397# i vidi da li otvara podešavanja.
 
Хвала на одговорима људи, пробаћу кад будем стигао, па јављам резултате.
 
Ranije to nije moglo, sad kako je pitanje je...

Morala je slika da ide.
 
Jel vam se dešavalo od kada je krenuo Iris 2.0 da se fantomski aktiviraju paketi kanala?

Ovaj problem je bio baš izražen 2021, onda se jedno vreme nije dešavalo, ali izgleda da novi sistem opet baguje oko aktivacije bez unosa PIN-a.
 
Nije za sada. Baš sam pogledao.
Imam nešto iz novembra prošle godine u istoriji kupovine, piše "Discount99", što nemam pojma šta je.
 
Prelazim na Mts, vidim da ima vise razlicitih stb uredjaja. Pretpostavljam da mogu da naglasim koje da mi isporuce.
Koji je uredjaj najbolji ?
Bitno mi je da su komande BT .
 
Постоји ли могућност промене превода на НР4024? На каналу 360 BBC Earth иде словеначки превод и оператерка ме убеђује да је то до емитера.... Кажем јој превод се данас бира, не то није тачно...
 
Nalepljen je titl. Ta emisija je imala slovenacki umesto naseg prevoda.
 
@gvlada Iris ne koristi klasičan DVB, svi kanali koji se emituju na Irisu prolaze kroz telekomove rekompresore kako bi svi SD kanali imali isti bitrejt, odnosno svi HD kanali imali svoj (isti - veći) bitrejt.

U tom procesu Telekom nalepi titl i tako u kompletu šalje sliku ka korisniku.
 
Ок, знам да није двб али и код иптв стрима би требало да је могућ избор више титла и језика.
 
Da, kroz mpeg transport stream može da se šalje posebno titl, e sad da li mts-ov plejer na Iris boxu to podržava ili podržava samo jedan video/audio, ne bih znao.

Multi audio i multi subtitle strimovi su popularni najviše kod satelitskih DTH platformi jer omogućavaju deljenje ograničenih kapaciteta na transponderima od strane više provajdera.

Kod IPTV platforme koja gađa samo jedno tržište očigledno da im to nije važno.
 
Da, jako su retki iptv kanali koji imaju više titlova i audio kanala ali postoje i tehnički je moguće izvesti ko je zainteresovan naravno.
 
Jesu li kod vas podesili vreme za jedan sat unapred? Meni na ovom HPH4024 još stoji staro vreme, a na onom debelom belom je promenjeno
 
Jesu li kod vas podesili vreme za jedan sat unapred? Meni na ovom HPH4024 još stoji staro vreme, a na onom debelom belom je promenjeno
Evo baš sam proverio na HP4024. Nije bilo podešeno vreme (nisam ni primetio ranije). Ali nakon restarta uređaja je sve OK.
 
Ma i ja tako. I čupanjem struje, ništa ne pomaže. Dobro da je i EPG jedan sat ostao unazad.
 
Imam dva profila. Nije bilo štiklirano (podrazumevani profil) na boxu. Kad sam štiklirao i restaartovao, promenio se sat.
 
Kako su se pokazali wireless stb za Mts? (ili kako se već zovu.)
Moze neko i da nalepi ako ima vec tema o tome.
 
Ljudi, da li preko iris boxa moze da se pusta sadrzaj sa flesh memorije?
 
Može sa HPH07 da se instaliraju aplikacije sa fleša ali da se gleda neki sadržaj sa njega to ne znam, nisam probao, mislim da su ljudi pisali da ne može.
 
Pitanje - imam pravo na dodatni STB na adresi gde imam potpisan ugovor sa MTS-om za BOX 3 paket ali ono sto bih uradio je da uredjaj koristim na nekoj drugoj lokaciji, odnosno da internet "pustim" kao hotspot sa mobilnog telefona - da li je to moguce i ako jeste sa kojim uredjajem? Dakle ne bih kacio uredjaj (STB/Android box) uopste putem LAN kabla vec bih ga preko WiFi-a zakacio na mobilni telefon.
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Nazad
Vrh Dno