Šta je novo?

Iris TV box mts (nije tema o Iris Go ni Iris Smart aplikaciji)

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Пре десетак дана сам узео realme pad таблет и iris go на том таблету је неупотребљива. Нема опције за подешавање резолуције тако да слика кочи. Некад се деси да спусти резолуцију на најмању тако да онда не кочи али слика је ужасно лошег квалитета.
 
Podešavaš rezoluciju kad upališ neki kanal, dole levo. Ako svi koristimo istu aplikaciju i svi imamo tu opciju, imaš je i ti. Nego, u kakvoj je vezi podešavanje rezolucije i kočenje? Misliš da tablet ne može da izgura 1080p/5Mbit? Ako ti slika koči na najvećoj rezoluciji onda ti je tablet neupotrebljiv. Aplikacija jeste đubre, to se svi slažemo, ali nisam do sad čuo da neki uređaj ne može da izgura stream na toj najjačoj rezoluciji.
 
Podešavaš rezoluciju kad upališ neki kanal, dole levo. Ako svi koristimo istu aplikaciju i svi imamo tu opciju, imaš je i ti. Nego, u kakvoj je vezi podešavanje rezolucije i kočenje? Misliš da tablet ne može da izgura 1080p/5Mbit? Ako ti slika koči na najvećoj rezoluciji onda ti je tablet neupotrebljiv. Aplikacija jeste đubre, to se svi slažemo, ali nisam do sad čuo da neki uređaj ne može da izgura stream na toj najjačoj rezoluciji.
Претходни хуавеи таблет ми је имао опцију подешавања у доњем левом углу, овај нема. Нба стримове гледам у фул хд резолуцији тако да није да је слаб таблет.
 
Sto bi neko rekao . Gde nadje vikendom da gledas Iris . Jos imas srece nema nekog sporta bas zanimljivog.ovog vikenda 😃🤣😉😃🤣
Ili ti dobrodosao u klub 😉
Da budem malo ozbiljniji ovo su muke novorodjenog i svi se nadamo kad malo poraste da ce biti bolje 😉
Od 22h do sada gledao bez problema sadrzaj unazad. Trebali bi prilikom potpisivanja ugovora da kazu da se izbegava prime time za gledanje Iris Go, da je najpovoljnije da se gleda u ranim jutarnjim ili kasnim vecernjim satima 🤣.
 
Radi AP1 bez seckanja, bukvalno ne mogu da verujem, suzu sam pustio radosnicu. 🥺
 
Upravo sam instalirao neke aplikacije na HPH07 ali ni na jednoj nema zvuka.
Ne znam sta moze da bude problem.
Doduse, iris box je povezan na kablovski internet od Supernove ali to ne bi trebalo da ima ikakve veze.
Aplikacije izlaze na net ali zvuka nema ni na Smartube next, Kodiju, Stremiu i slicno.
 
kod koriscenja IrisGO preko browsera kad javi dostignut maksimalni broj uredjaja i neda da se zameni mora da se zove podrska ili ima neki trik?
 
Uradjen update tv sa novom verzijom. Od tada daljinac na Samsung tv reaguje na sve komade sem na ch+ CH - kao i brojeve na Samsung daljinu. Tako da je nemoguće menjati kanale. Ima li neko rešenje. U pitanju je Samsung Ru serije 4K tv. Može li neka pomoć. To juče je sve radilo OK na Iris Boksu
 
kod koriscenja IrisGO preko browsera kad javi dostignut maksimalni broj uredjaja i neda da se zameni mora da se zove podrska ili ima neki trik?
Mislim da si na mesečnom nivou ograničen brojem promena, kad ih ispucaš moraš da čekaš sledeći mesec da se broj "resetuje". Ne znam tačno koji je broj promena dozvoljen, piše ti tamo u moj.mts nalogu, ali mislim da je oko 20. Odgovaram na brzinu, bez provere, postoji mogućnost da grešim, ali koliko se sećam takva je neka priča.

Edit:
Ne piše u moj.mts nalogu, ili bar ja ne mogu da nađem. Nije mi ugovor pri ruci, možda tamo piše, znam da sam negde pročitao to. Javiće se već neko ko zna tačno.
 
Poslednja izmena:
Da li se još nekom dešava da Huawei Q11 STB iz čista mira prebaci na 720p ? Da se vrati na 1080i pomaže samo hard reset tj. isključivanje i uključivanje Q11.
Jel to softwarski bug ili hardwarski problem sa Q11 ? Mogu li zbog toga i čestih zamrzavanja slike da tražim noviji tip boxa ?
 
Da li je moguće onemogućiti kupovinu paketa kanala ili filmova 100%?

Najbolje što sam našao je limit od 500 din što je opet previše.
 
Jel ima neki .apk da se instalira na hph07 da se omoguci miracast?
 
Postovani ucesnici,
da li moze neko da me uputi na koji nacin mogu da instaliram apk na HPHO7(konkretno Netflix),
siguran sam da negde postoji vec tema,ali ja jednostavno ne mogu da pronadjem.
Unapred zahvalan.
 
na hph07 stb, udjem u servis meni i kada odaberem opciju Audio, izbaci me iz menija ne dozvoljava nikakve promene? znam da je ranije moglo da se odabere zvuk?Da li je to Telekom blokirao ulazak u tu opciju?
 
Prosto je nemoguce da ti ne radi, da li ti je aktivan Button Mapper posle instalacije?
Pogledaj u setovanjima androida u accessibility da nije slucajno onemogucen ako jeste omoguci i kako uopste pokreces te aplikacije koje si instalirao bez Button Mappera, msm kako udjes u lancer da bi ih pokrenuo?
Neki logican sled bi bio instalacija lancera, instalacija button mappera i odmah se pokrene po zavrsetku instalacije i iskonfigurise dugme za lancer i posle je sve lako.
Znaci instaliram button mapper, omogucim ga u accessibility, podesim kako treba i sve radi.
Restartujem box sa adb reboot - button mapper radi.
Pritisnem power dugme, box ode u sleep, ponovo ga pritisnem - ne radi i u accessibility je onemogucen.
Jedini nacin da stalno radi je da podesim da power dugme salje box u deep standby (shutdown) umesto sleep.
 
Ubaceni novi muzicki kanali... na poziciji 170 Sky music HD, 850 Hit Fm tv HD, 851 TDI tv HD i 852 Karolina tv HD... od ocekivanja konacnog uredjenja liste i ponude kanala ipak se nastavlja haoticno pakovanje kanala... jos uvek nije izjednacen izbor kanala sa Supernovom... neverovatno da nemaju za cilj da sve skockaju kako treba a imaju potencijal i kvalitet...
 
Koji beše paket trebaš da imaš da ti RTS i HD kanale prebace od 101 pa nadalje i pogase duplikate? Ovo je haos. Ja Arene imam na 3 mesta a HD kanali su mi od 700
 
Za to treba da se ima poseban paket? Da li je realno?
 
Kod mene box 4 optika, rts je na 101 itd.

Deo od 700 do 720 je ugašen, tj gde su bile arene 700, rts 710, ali ostali su tu kako su i bili od 721. Arene su sad od 300, 301,302.... tako da redom ne ide ništa. Sve je razbacano.

Totalni haos je mesecima i niko da se seti i sredi to.
 
Ceo Iris je smejurija, ali ovo je vrhunac...
 
Koji beše paket trebaš da imaš da ti RTS i HD kanale prebace od 101 pa nadalje i pogase duplikate? Ovo je haos. Ja Arene imam na 3 mesta a HD kanali su mi od 700
Svaki iznad start paketa ima rts hd od 101 a ne od 716... Sad nisam proveravao da li ima duplikata, sam rts nema od 716 ko ga ima na 101 u hd-u, za druge ne znam. Mozda ce se neko javiti povodom toga a ima neki veci paket.
 
I šta ako ja npr. sad uzmem veći paket od start-a, onaj plus recimo i koristim par meseci pa se vratim na start, onda će da ''šetaju'' svaki čas sd-hd kanale, ma smešni su...imam hd kanale ali od broja 700 pa nadalje i tako će znači ostati ko zna dokle.
 
Stigao Box 3 paket, malo da se naviknem posle SBB :).
Kako se ulazi u skriveni menu na STB HP 4024?
Kada kucam*1397* ili *1397# nista se ne dešava?
 
Poslednja izmena:
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Nazad
Vrh Dno