Šta je novo?

Iris GO (ex mts TV GO) [nije tema o Iris TV box-u]

Ok hvala, ubih se trazeci uzrok po mojoj mrezi, makar da znam da nije do mene.
 
Dobijam vec par dana na Iris smart-u gresku "Mrezna greska x2004 io bad http status" i to samo kada gledam RTS1, da l' se desava jos nekome?
Уочио сам ту грешку само на Арениним каналима када су неки битнији преноси.
Претпостављам да долази до оптерећења сервера, па самим тим и до испада.
 
Kako kapiram na iris go mogu 7 uredjaja ,sad mi pise
broj trenutnih uredjaja 3/3
raspolozivi brij promena uredjaja 7/7
datum isteka za perioda za promenu uredjaja 20.12.2022
Kako se i gde brisu uredjaji i koliko puta to moze?
Aktivirao danas uslugu, a već broj promena uređaja 5/7. Reklamirao sam ovo danas. U suštini sam 2 uređaja samo koristio (laptop i mobilni). Na laptopu pregledače Brave, Edge i Firefox (posle i apdejt Fajerfoksa) i mobilni telefon. To je tih 5 promena uređaja. Glupost! Ovo trebaju da isprave. Isto mi se dešavalo na laptopu sa HBO OD.
 
Poslednja izmena:
@mandrak007: Vodi računa o tome, nije bitan laptop, browser se gleda kao uređaj. Koristi samo jedan i miran si.

Ne znam kako funkcioniše pripejd tačno. Ne skida ti net, moraš da imaš samo malo neta da pokrene. Pogledaj unazad temu, pisano je o tome.
 
Da li jos neko ima problema sa webtv-om od Iris GO? Mislio sam da je do pretrazivaca ali i Edge i Chrome mi se isto ponasaju, pustis kanal, prodje par minuta i onda krene da prekida, pa posle 10ak stucanja pusti kanal ali 60 minuta unazad i onda ako ga tako ostavis krene da opet prekida pa vrati jos 60 minuta unazak kanal i tako u beskraj. Totalno sam razocaran kako radi Iris Go na racunaru.
 
Poslednja izmena:
Tako uglavnom radi na svim uredjajima posebno kad su neke bitne utakmice.
Za razliku od glavne usluge televizije koja je stabilna ovo je sramota kako im radi ova usluga na većini uredjaja.
 
@mandrak007: Vodi računa o tome, nije bitan laptop, browser se gleda kao uređaj. Koristi samo jedan i miran si.

Ne znam kako funkcioniše pripejd tačno. Ne skida ti net, moraš da imaš samo malo neta da pokrene. Pogledaj unazad temu, pisano je o tome.
Ali to mi je baš bezveze jer i nova verzija fajerfoksa (desilo se danas) je zabeležena kao promena uređaja. To bi značilo da treba isključiti apdejt istog, što je suludo. U svakom slučaju videćemo hoće li mi izaći u susret sa reklamacijom i obrisati te promene, jer su se u suštini desile samo 2, na laptopu i telefonu. Pogledaću iskustva drugih ovde. Hvala!
Skida otprilike oko 2 MB kod svakog ulaska u aplikaciju.
Odlična informacija. Hvala!
Da li jos neko ima problema sa webtv-om od Iris GO? Mislio sam da je do pretrazivaca ali i Edge i Chrome mi se isto ponasaju, pustis kanal, prodje par minuta i onda krene da prekida, pa posle 10ak stucanja pusti kanal ali 60 minuta unazad i onda ako ga tako ostavis krene da opet prekida pa vrati jos 60 minuta unazak kanal i tako u beskraj. Totalno sam razocaran kako radi Iris Go na racunaru.
Danas sam istestirao više pregledača na laptopu koji je star gotovo 10 godina. Brave mi radi dobro, ali uz opciju da kvalitet strima smanjiš na srednji.
 
Poslednja izmena:
Pustim juče Iris na Mi Sticku preko mtsovog neta, rezolucija užasna na svim kanalima sem na RTS 1, čak i kad u podešavanjima podesim da kvalitet strima bude visok - šta činiti? Napominjem da je protok bio dobar, oko 30Mb/s, svi ostali servisi su radili dobro.
planiram kupiti taj mi stick,da koristim iris go iz box paketa,nego pitanje je mi stick si povezao na tvoj mobilni telefon,tj ,koristio si hotspot?i kod hotspota ne skida nista od gigabajta ukljucenio u paket?
 
Ali to mi je baš bezveze jer i nova verzija fajerfoksa (desilo se danas) je zabeležena kao promena uređaja. To bi značilo da treba isključiti apdejt istog, što je suludo. U svakom slučaju videćemo hoće li mi izaći u susret sa reklamacijom i obrisati te promene, jer su se u suštini desile samo 2, na laptopu i telefonu. Pogledaću iskustva drugih ovde. Hvala!
Nije apdejt problem, treba da sa zabrani brisanje kesa i istorije za browser koji koristis.
Imao sam isti problem, svaki browser koji "upotrebis" registruje kao novi uredjaj. Za jedan dan sam popunio kvotu. Resetovali mi na poziv, teh. sluzba.
Ja koristim samo chrome za Iris Go, uz zabranu brisanja ove dve stavke, apdejt radi auto, redovno.
Takodje treba podesiti, ako koristis, i app za ciscenje Windows-a (decekirati brisanje kesa i istorije).
Mobilni mi nije pravio problem nikad.
 
Da se ispravim...pad koncentracije..:sneaky:
Ne treba brisati kes i kolacice (istorija nije bitna) za browser sa kojim se gleda Iris go.
 
Izostavi brisanja u podesavanjima browsera sa kojim gledas, vazi i za app kojom cistis win. Ima vise od godinu dana kako su mi rekli da ce to da srede.:ROFLMAO:
Ja sam instalirao Chrome samo za Iris, navodno radi naj sa njim (kaze lik iz teh. sl.). Cak sam i ikonu primenovao u IrisGo..:D
 
Imaš u chrome meniju da ti stavi shortcut na desktop od te strane.
Tako napraviš eon, iris, hbomax, Netflix...
 
Ma ok, bilo mi tako interesantno, jedan klik i otvara iris.:)
U principu isto..
 
Ja trenutno ne mogu da se ulogujem ni na iris go, ni na moj mts, naravno ni na iris smart
 
Ja trenutno ne mogu da se ulogujem ni na iris go, ni na moj mts, naravno ni na iris smart
Evo upravo probao kad sad kad videh tvoj post, radi savrseno iris go na telefonu, moj mts iris smart tv nemam ali i to kontam da bi radilo kao i predhodne dve usluge sto mi rade.
Do njih na globalnom nivou nije ili je do tebe ili nesto lokalno do njih.
 
Evo upravo probao kad sad kad videh tvoj post, radi savrseno iris go na telefonu, moj mts iris smart tv nemam ali i to kontam da bi radilo kao i predhodne dve usluge sto mi rade.
Do njih na globalnom nivou nije ili je do tebe ili nesto lokalno do njih.
Било је потешкоћа у раду са Ирис Смарт, Ирис Го, Мој мтс и Мтс сајт, тако су ми рекли из корисничког центра.
Мени ове услуге нису радиле у периоду од 15:00 до 16:20.
 
Било је потешкоћа у раду са Ирис Смарт, Ирис Го, Мој мтс и Мтс сајт, тако су ми рекли из корисничког центра.
Мени ове услуге нису радиле у периоду од 15:00 до 16:20.
Moguce. Meni sve radilo, moguce da je nesto kod odredjenih korisnika ili odredjenih tehnologija prenosa interneta.
 
Imam problem sa Iris Smart aplikacijom na 2 TV (android i webos) kažu da iz MTS da je u pitanju aplikacija i ujedno mi je rečeno da to može da se reši pomoću pla uređaja,da li neko ima ovakva iskustva?
 
Јел се још некоме дешава код Ирис ГО апликације на телефону да му овако искочи на дисплеју да нема слике? Дешава ми се само кад покренем Ирис ГО, код других апликација не.
 

Prilozi

  • 4_5816730408619871708.mp4
    2 MB
Nazad
Vrh Dno