Šta je novo?

IPTV iskustva (FAQ i pravila u prvom postu)

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Mislim da smo daleko od toga, barem kada je rijec o domacim provajderima, ne kazem da nije realno da se to desi, ali bolje da sto manje pricamo o tome da ne ubrzamo taj proces 😁
 
Glupost, ja da koristim njihove usluge, da placam a da se oni tako glupiraju, dobro bih razmislio za sledece produzavanje
 
krastavac imaju ljudi kvalitet, manje poznat portal, slicno kao tvviet malo kanala, ali zato skoro svi full hd 50fps, sportski su svi full hd 50fps
download.png
download (1).png
download (2).png
download (3).png
download (4).png

ono sto je zanimljivo a sto do sad nisam vidio ni na jednom domacem portalu, ili bar nisam obracao toliko paznju, neki dokumentarni kanali imaju opciju da se ugasi prevod
download (5).png
 
krastavac imaju ljudi kvalitet, manje poznat portal, slicno kao tvviet malo kanala, ali zato skoro svi full hd 50fps, sportski su svi full hd 50fps

ono sto je zanimljivo a sto do sad nisam vidio ni na jednom domacem portalu, ili bar nisam obracao toliko paznju, neki dokumentarni kanali imaju opciju da se ugasi prevod
Dobar je to portal i stabilan ;)
 
Koji je ovo provajder? Može na pvt.

Ako mislis ko prodaje ovo, iskreno nemam pojma, pokusao sam po urlu da guglam i nista nisam nasao, a url sam dobio na drugom forumu od jednog lika uz moje obecanje da ga necu dijeliti nikome jer bi ovakav portal skeneri brzo unistili kao i vecinu drugih kvalitetnih portala...
 
Sta se desava sa nordic liste? Vec neko vreme arene sr ne rade kako treba.. nekad rade nekad ne rade a bas su bile stabilne arene mesecima sta se sad desava
 
Ako mislis ko prodaje ovo, iskreno nemam pojma, pokusao sam po urlu da guglam i nista nisam nasao, a url sam dobio na drugom forumu od jednog lika uz moje obecanje da ga necu dijeliti nikome jer bi ovakav portal skeneri brzo unistili kao i vecinu drugih kvalitetnih portala...
Sta znaci "jer bi ovakav portal skeneri brzo unistili"? Server ako je dobar, ako gazda ulaze u njega, nema tog skenera koji ce da ga unisti. Imas toliko dobrih poznatih portala koji godinama rade, i vidi sleneri im ne mogu nista. Imas tu Viet, Art, RD, i jos njih koji rade vec 10ak godina bez problema, i sve se gleda i na mufte, nisu unisteni.
 
Nisu unisteni jer se ne objavljuje po forumima javno upravo iz tih razloga, kad dodjes do takvih portala cuvas ih za sebe, za ovaj portal koji sam objavio slike skenirao sam oko 2 miliona maceva i samo 2 hita, nema toliko korisnika, lista nema vod uopste ali to mi ne smeta jer ima najbolje kanale, dok za tvviet npr na 700k maceva 3 hita, a dok npr gradina na milion maceva imas 20-30 hita, svi ti portali koje si naveo moze da se dodje do njih po forumima ali ne javno nego ako ti neko posalje, sve se gleda ali ne objavljuje se kvalitet javno ako hoces da bude stabilno i da traje
 
Veći problem od skeniranja je javno postavljanje. Ima par primjera gdje su ljudi povadili na stotine mac adresa pa sad ne mogu ništa sa njima uraditi jer ni vlasnici nisu baš idioti koji sjede skrštenih ruku. Što se manje piše i slika duže će se gledati a i vlasnici su tolerantniji.
 
Imas primjer kako je unistena gradina (izipizi, grogi, newskula, ottshow), svaki dan se na forumima postavi preko 50-100 maceva te liste i tu vise nema ni stabilnosti ni kvaliteta, da skeniras svih 16 miliona maceva tesko da ces naci neki koji nije vec postavljen na nekom forumu
 
Totalni sam novajlija sto se tice IPTV.

Sta mi je najbolja opcija ako bih gledao strasne sportske kanale (americke, engleske, italijanske,njemacke) u sto boljoj rezoluciji?
 
Totalni sam novajlija sto se tice IPTV.

Sta mi je najbolja opcija ako bih gledao strasne sportske kanale (americke, engleske, italijanske,njemacke) u sto boljoj rezoluciji?
Probaj dmtn (vipmax), rapid(clientportal), nordic, ako ti to ne odgovara, batali iptv i trazi satelitski cardsharing, poslao bih ti gore navedene liste da probas ali na terenu sam pa nemam pristup pc-u, probaj sam da izguglas dmtn iptv, rapid iptv, nordic iptv, nadji kontakte i zatrazi test
 
Одавно се ништа није делило, а празници у току ;)

Деле се 2 листе: кинг-бокс клуб и интермедиа.тв. У првој нема чега нема, ова другу нисам проверио шта све има. Правила општепозната.
ПС - ако има неко неку жељу да му се нешто искенира, стојим на располагању. Наравно, све на ПП.
НАПОМЕНА: МАК адресе су у питању. Немам m3u листе за сада.
 
Poslednja izmena:
Dobio sam na mail podatke za logovanje na poseidon
zna li neko o cemu se tu radi?

To mi je nesto poznato ali u opste ne mogu da se setim o cemu se radi.
 
Probao sam ovu saletovu listu , intermedia, ja ovde imam skroz malo kanala, da ne treba neki drugi URl?
Један МАК који сам пробао имао је 815 канала. Да, мало је у поређењу са кинг-боксом од 10.000 канала. Или у односу на випмакс са 21.600 канала.
 
@bakara
Pominjao ih ja, izgleda da random šalju login podatke, naravno za probu, odakle im naše mail adrese ko će ga znati...
 
Један МАК који сам пробао имао је 815 канала. Да, мало је у поређењу са кинг-боксом од 10.000 канала. Или у односу на випмакс са 21.600 канала.
Ja sam isprobao svw MAC-ove koje si mi poslao i svi imaju po 30-40 kanala, npr u odeljku sportski ima samo jedan kanal,dokumentarni 4-5 kao i na filmskim. Bas mi cudno to da cela lista ima tako malo kanala.
Probaj neki od ovih MAC-ova sto si mi poslao, zivo me zanima je li i kod tebe isto?
 
Pa ne salju oni samo forumasima vec svima. Npr ja jos nisam dobio, kao ni ostali iz administracije tako da nije forum targeted ad.
Ja sam isprobao svw MAC-ove koje si mi poslao i svi imaju po 30-40 kanala, npr u odeljku sportski ima samo jedan kanal,dokumentarni 4-5 kao i na filmskim. Bas mi cudno to da cela lista ima tako malo kanala.
Probaj neki od ovih MAC-ova sto si mi poslao, zivo me zanima je li i kod tebe isto?
Fora je kako su kupljeni kanali tj koji su vezani za dati MAC.
Ne dele oni sve niti su iste cene. Npr kod Rapida su mogle da se biraju regije, sto vise regija, vise para traze
 
Ako si mislio na moj post u vezi mail adresa, nisam uopšte na to mislio, meni je na forumu skroz druga mail adresa u odnosu na onu na koju su mi poslali podatke.
 
Вероватно сте претраживали иптв на интернету, па су вас нашли преко "колачића".
 
Претражујем и ја, па нико да пошаље. Што ли? 😁
:ROFLMAO: :ROFLMAO: :ROFLMAO:
Баш ми је непријатно. Осећам се к`о прасе у Техерану.
 
Jok,ni jednom nisam tražio iptv na netu, ako izuzmemo posetu ove i na sf forumu slične teme.
@salac poslaću ti ja kontakt, nemoj biti tužan 🙂
 
@bakara
Pominjao ih ja, izgleda da random šalju login podatke, naravno za probu, odakle im naše mail adrese ko će ga znati...
Da nije to ono što je jedno vreme radilo sa serbianforuma ili kako se već zove?
Imali su beše svoju aplikaciju i bilo je besplatno za članove

To je bilo odlično ako je to u pitanju

Nisam aktivirao jer sam mislio da je neko pecanje
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Nazad
Vrh Dno