Šta je novo?

IPTV iskustva (FAQ i pravila u prvom postu)

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Nisam pisao na PP nego ovde. Za king box si napisao da ti se javi na PP. Poruka 1730. Pa normalno da sam pomislio da je vezano samo za king box. Ja sam se pozvao na poruku 1733. Al' dobro, nije vazno.

@Skankhunt42 Ne znam zasto se ti trpas k'o ono na lopatu. Niko te nista nije pitao niti trazio od tebe.
 
Добар је АРТ, не баш као media-future и ТВВИЕТ, али је ОК.

Poslato sa NOVA 5T pomoću Tapatoka

Kako kome, ja sam probao na stotine IPTV provajdera. ART je bas kvalitetan, nema seckanja, ukusan, imaju ljudi sve svoje aplikacije, sve namesteno po njima i za njih. Graficki deo perfektan, jednostavno su drugaciji od drugih.
 
Поента је, дакле, на ПП. Не само за кинг-бокс клуб него ако пратиш форум и иначе за сваки сервер.
Само је реч о томе да овде не затрпавамо тему са потражњом. Уједно на ПП могу да поставим питања шта од канала гледаш, на чему и слично.
Никога нисам одбио, па чак и ако сам послао нпр готит а сада траже кинг-бокс. Једино, као што сам написао, чланове са мање од 10 коментара на форуму.
Poslato sa NOVA 5T pomoću Tapatoka
 
Poslednja izmena:
Da li može neko tasčno da mi objasni šta predstavljao onaj kružić na nekim kanalima u donjem desnom delu slike. Nekada je boldovana četvrtina kruga, a nekada polovina. Mislim da sam negde pročitao da to ima veze sa kvalitetom signala. Da li je to tačno i kako funkcioniše?
 
Koliko znam, United Media obeležava kanale u svom vlasništvu.

Sent from my SM-N960F using Tapatalk
 
Tako je
UG obeležava svoje kanale
 
Ako su obeležene dve gornje linije to je Total tv u pitanju, donja leva je EON, za to dvoje znam sigurno da je tako, donja desna kažu da je od D3, a na nekim strimovima videh danas obeleženu i samo gornju desnu, to ne znam šta je.
 
Nedostaje mi Geniptv, imao je veoma lep izbor bezobraznih kanala. :(
 
Е, јес.
Остали немају ни приближно. Неколико десетина или стотина? Узгред, може са ВПН да ради. Потврдио ми реномирани друг члан.

Poslato sa NOVA 5T pomoću Tapatoka
 
Zaista? Znaci da se nisu oni ugasili vec su blokirali nase IP-jeve iz Srbije ili jos nekih okolnih zemalja? Mislio sam da su prestali sa radom. Pa sto bi blokirali nase IP-jeve?
 
Poslednja izmena:
meni rece prijatelj njemu u Swe radi sve normalno..ja nisam probao preko vpn..ako neko proba neka javi

Sent from my POCOPHONE F1 using Tapatalk
 
Ја изабрао Грчку и радило је. Али само сам њу и изабрао.
Мислим да су блокирали све ип адресе које користе гледање преко мак адресе. Тако ми делује.

Poslato sa SNE-LX1 pomoću Tapatoka
 
Ne razumem koja je logika u pitanju, ali Geniptv sa VPN-om radi kao i ranije. Bez istog. :)

emu.jpg
 
Kod mene nije ni prekidao Geniptv, mac-ove podelio pre par meseci ugledni član ovog foruma, gledam sa MTS mobilnog neta pošto mi trenutno nije dostupan VDSL koji imam u stanu.
 
Ljudi gde nalazite vi te liste? Za ovo sam antiduduk, slučajno kliknuh na temu, koliko košta to za god-dve? Imam raspali mts iptv i na novom tv-u je horor gledati televiziju(mada je baš retko i gledam)...
 
Прелистај мало ово тему. Не мораш из почетка. Види како се гледа ИПТВ. Сад идем да спавам, сутра ми пошаљи поруку шта ти се гледа и како би гледао, па ћу ти дати мало бесплатне телевизије.

Poslato sa SNE-LX1 pomoću Tapatoka
 
Imam jednu dilemu u vezi kanala koji su enkodovani u HEVC-u? Znam za sta HEVC sluzi i kako smanjuje velicinu fajla u odnosu na H264, ali sto se tice strimovanja kako se ponasa? Recimo ako imamo HEVC kanal bitratea 6 Mb/s i H264 kanal istog protoka jel ce slika biti ista, ili ce HEVC kanal biti kvalitetniji jer je tih 6 Mb/s ekvivalentno kao kad bi se pustilo 8,9 Mb/s bitratea u H264?
 
Može neka preporuka sa stabilnim englesko-govornim kanalima za Premijer ligu (sky, btsport, NBC, setanta, dazn...)?
Ne bi bilo loše da ima i N1 i Novu S.

Furao gotit 3 meseca, ima gomilu kanala gde može da se prati, ali nije uopšte stabilno, ne može ni fudbal ni Utisak nedelje da se pogleda bez živciranja. Tvviet prilično solidan, ali mi se ne slušaju sportklub komentatori, dok od ostalih kanala koji prenose EPL ima samo švapski Sky.
 
Može neka preporuka sa stabilnim englesko-govornim kanalima za Premijer ligu (sky, btsport, NBC, setanta, dazn...)?
Ne bi bilo loše da ima i N1 i Novu S.

Furao gotit 3 meseca, ima gomilu kanala gde može da se prati, ali nije uopšte stabilno, ne može ni fudbal ni Utisak nedelje da se pogleda bez živciranja. Tvviet prilično solidan, ali mi se ne slušaju sportklub komentatori, dok od ostalih kanala koji prenose EPL ima samo švapski Sky.

Gtovo da sve to imaš na redevils iptv.
 
Ako neko dobro stoji sa m3u listama, moze jedna na PP. Ne trazim vise, dovoljno je jedna, a stabilna...
Salac ce dati Mac bez problema, samo mu se javite na PP. I treba da ispunjavate zadate uslove... ;)
 
Slabo mi je to, oni pokrivaju samo mali deo svih tekmi po kolu.

Za sport ovako od nasih najbolji ti je onda red devil. Pitaj samo da ti neko da njihov kontakt i garant ce ti neko poslati PP. Normalno kao i tvviet placa se.

E sad moja preporuka ti je refundo lista i ako ima neko da ti posalje za dzabe to ti je ubedljivo najbolja opcija koju znam za sport a i uopsteno za strane kanale.
Fox
Ne samo da su izuzetno pouzdani i da imaju pregrst sportskih kanala nego kvalitet slike tih kanala je izvanredan.

Kod njih sporta imas u izobilju i mozes ga pratiti na svim jezicima. Imaju i Sky britanski, i NBCSN i TSN i Fox Sports i americki i holandski. Movistar sportske kanale, RMC sportske kanale, Eleven Sports i portugalske i poljske, C More Live i Fotbal svedske, Super Sport neke africke, Bein 15 kanala katarskih, grcke Cosmote i rumunske Digi Sport, DAZN i italijanski i nemacki. Ako mozes da nadjes nekog da ti da njihovu listu to je moja preporuka, ako ne i Red Devil je odlican a lako ces naci njihov kontakt. :)
 
Pa i Gotit ima sve te kanale za mnogo manje novaca
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Nazad
Vrh Dno