Šta je novo?

IPTV iskustva (FAQ i pravila u prvom postu)

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Hvala za detaljan info, cvijitj. Ma nije frka da platim, ne bih da se grbavim za free I da cimam nekog koga ni forumski ne znam. Provršljaću da vidim za taj refundo, zvuči baš kao dobra ponuda.

Renne, ima gotit sve to, ali meni se redovno dešavalo da izmenjam gomilu kanala jer krenu da kucaju u toku meča, pa na kraju završim na SK, ili pošizim pa odem na reddit strimove, jer su u nekom periodu čak i oni bili stabilniji. Isto i za Utisak nedelje, obavezno krene da kuca, i onda se moram prebaciti na radio prenos.

Izeš to, onda više volim da platim komfor nego da se njakam sa štucanjem za malo para. Gotit mi je baš lepo radio prvi mesec, posle se ugrobario.
 
Svi stranci imaju te kanale al retko gde mozes da gledas fino na 40" i vece.
 
Hvala za detaljan info, cvijitj. Ma nije frka da platim, ne bih da se grbavim za free I da cimam nekog koga ni forumski ne znam. Provršljaću da vidim za taj refundo, zvuči baš kao dobra ponuda.

Renne, ima gotit sve to, ali meni se redovno dešavalo da izmenjam gomilu kanala jer krenu da kucaju u toku meča, pa na kraju završim na SK, ili pošizim pa odem na reddit strimove, jer su u nekom periodu čak i oni bili stabilniji. Isto i za Utisak nedelje, obavezno krene da kuca, i onda se moram prebaciti na radio prenos.

Izeš to, onda više volim da platim komfor nego da se njakam sa štucanjem za malo para. Gotit mi je baš lepo radio prvi mesec, posle se ugrobario.

Nekoliko nas sa foruma koristi MaxHD listu sa alija, koja je mnogo stabilnija od izvikanog Gotita. Desi se i ovde neki put prekid ali se to brzo ispravi. Ujedno ima više istih kanala u paketu pa ako jedan ode drugi radi u 99% slučajeva. Ja sam uzeo ovu listu po preporuci nekog člana sa ovog foruma i nisam se pokajao, gledam isključivo Sky UK kanale i retko kada imam potrebu za US NBCsn gold kanalima.
 
Jos samo kada bi postavio link za listu bilo bi bas ok.Hvala.
 
Hvala za detaljan info, cvijitj. Ma nije frka da platim, ne bih da se grbavim za free I da cimam nekog koga ni forumski ne znam. Provršljaću da vidim za taj refundo, zvuči baš kao dobra ponuda.

Renne, ima gotit sve to, ali meni se redovno dešavalo da izmenjam gomilu kanala jer krenu da kucaju u toku meča, pa na kraju završim na SK, ili pošizim pa odem na reddit strimove, jer su u nekom periodu čak i oni bili stabilniji. Isto i za Utisak nedelje, obavezno krene da kuca, i onda se moram prebaciti na radio prenos.

Izeš to, onda više volim da platim komfor nego da se njakam sa štucanjem za malo para. Gotit mi je baš lepo radio prvi mesec, posle se ugrobario.

onda je komfor legalna pretplata za veće novce i to je to
 
Jos samo kada bi postavio link za listu bilo bi bas ok.Hvala.

Hteo sam ali ih nema, kontaktirao sam ih na Aliju da mi pošalju link i čim dobijem odma´ postavljam. Inače reč je Aliexpress gadget store-u. Dešava se da im istekne pretplata za store pa dok obnove i postave pakete prođe nekoliko dana.
 
Može li link od store-a pa ćemo da čekamo :)
 
Данас сам нешто радио, а да нисам ни сконтао да је Огњена Марија. Да би скинуо мало греха са себе, ајд овако.

Свако са преко хиљаду порука на форуму, зелене репутације, може да добије листу са више конекција. Листа иде са подацима сервера и подацима корисника (корисничко име и лозинка). Значи за све смарт телевизоре и андроид боксове. Листа је са домаћим каналима, а има нешто страних. Листу можете дати брату, сестри, мами и тати, комшији, колеги, швалерки, али ни случајно јавно! Ако се појави јавно, мењам податке и никад више нећу делити листе.

У поруци ми напишите ког формата хоћете листу. Да ли хоћете са мак адресом, подацима за логовање или m3u листа.


Poslato sa SNE-LX1 pomoću Tapatoka
 
evo bas gledam bas mi fali 461 poruka za tu listu [emoji14]
haha,salim se naravno..lepo od tebe,retkost je to da neko posalje.A sto se tice danasnje Ognjene Marije neće ti zameriti ako si uradio nesto korisno..
Pozdrav! :)

Sent from my POCOPHONE F1 using Tapatalk
 
Дакле, весели четвртак се наставља.
Од мене имате дотични maxhd.eu, воља као МАК, воља m3u листа - како вам је воља. Сваком по 5 ком.
Наравно, услов као и претходних пута - активност на форуму.


ПС - да, број листи ограничен на 60 људи [emoji16]

Poslato sa NOVA 5T pomoću Tapatoka
 
TiViMate dobio VOD u v3.0.0. Zna li neko koja lista ima ubedljivo najveći VOD da se proba? :D Ali šteta što nema ubacivanje titlova.
 
Дакле, весели четвртак се наставља.
Од мене имате дотични maxhd.eu, воља као МАК, воља m3u листа - како вам је воља. Сваком по 5 ком.
Наравно, услов као и претходних пута - активност на форуму.


ПС - да, број листи ограничен на 60 људи [emoji16]

Poslato sa NOVA 5T pomoću Tapatoka

Лепо од тебе.

@остали, молим вас да не шаљете молбу за листу ако не испуњавате услов. Јако тешко се долази до таквих листи и мој услов је такав! Хвала!
 
taj sam :d ja sam smarao coveka, a ne ispunjavam broj poruka, koje je postavio kao uslov, nisam ni obratio paznju na to, jer mi je u glavi da moram da imam bar desetak hiljada poruka :d
 
Malo ti fali, za par dana ces nakupiti 1000 :) sad kad krenu svi da kace viceve i slike da dodju do magicnog broja zbog liste :)

Sent from my POCOPHONE F1 using Tapatalk
 
ma de mi fali, imam viska :d bas necu sad da kacim poruke samo da bih ispunio uslov... kad sam 85 puta banovan u zadnjih 15 godina :d
 
taj sam :d ja sam smarao coveka, a ne ispunjavam broj poruka, koje je postavio kao uslov, nisam ni obratio paznju na to, jer mi je u glavi da moram da imam bar desetak hiljada poruka :d
Hahaha, ovo je bilo dobro.

Saletu i javno - hvala! :)
 
Malo ti fali, za par dana ces nakupiti 1000 :) sad kad krenu svi da kace viceve i slike da dodju do magicnog broja zbog liste :)

Sent from my POCOPHONE F1 using Tapatalk
Зато сам му и предложио да буде зелена репутација услов. Има овде на форуму чланова са хиљадама и хиљадама коментара, а опет им је репутација црвена - што значи да нису заједници допринели ништа значајно, осим тих слика и вицева.

Poslato sa NOVA 5T pomoću Tapatoka
 
Hahaha, ovo je bilo dobro.

Saletu i javno - hvala! :)

lol :D

aj sad podeli sa mnom (reko covek da mozes da podelis sa prijateljima :D )

btw, zajednica... milion clanova i poruka, a kad treba da se nadjemo i druzimo, skupi se nas saka jada, desetak... dogodine kad dodjem u srbiju cu bas da iniciram jedan momacki rostilj, naucio sam da pravim kobaje ima da popadate u nesvest
 
Морам се свима јавно извинити, да не бих наглабао у свакој поруци посебно сваком.
Банован ми је ИП од стране maxhd, тако да нисам у стању проверити да ли раде листе, или не. Тренутно немам времена да ресетујем рутер или јирим ВПН. Наравно, то ништа не мења. Добијате све податке, па пробавајте једну по једну.

Poslato sa NOVA 5T pomoću Tapatoka
 
Poslednja izmena:
Hvala kolega @salacue na listama. [emoji106][emoji106][emoji106]

Sent from my SM-A715F using Tapatalk
 
Ма нема на чему, увек, него изгледа да је пао сервер, као што је био случај са гениптв и кинг-бокс клуб.

Poslato sa NOVA 5T pomoću Tapatoka
 
Другари ако вам требају спортски канали у бољој резолуцији, онда ми то кажите. Друга листа има бољи квалитет и много више канала него ова што тренутно делим са више конекција. Наравно и та листа иде са корисничким подацима или м3у листом, само што је једна конекција у питању, али тих листи имам довољно за све.
 
salacue hvala za liste! neko ima razumevanja i za nas sirotinju :d
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Nazad
Vrh Dno