Šta je novo?

iPhone XS / XS Max / XR

Stigao, narihtan, radi k'o doxa.
Ne mogu da vidim ciklus punjenja jer nema to u podacima gde treba da se trazi. Sacekacu da ga napunim par puta pa da proverim.

Elem, mozee li se JAILBREAKovati iOS15.5 koji nosi ovaj XS i ako moze, neka neko nabaci link ili sta god moze u vezi toga. Ja ne nadjoh nista kresteno.
 
Ja rekoh, malo da ubijem vreme dok sam na bolovanju :D
Skupljam kintu za 14ticu dok padne cena. 13tica mi odgovara sasvim ali su je u vidu 14tice malo hardverski unapredili i to je to. Volim ovaj notch pa to ti je, i jos da puste battery percentageeee opciju i . :)
 
Nemam toliko para :(
Jedino da izPROsim na ulici :D
P.S. Da li da ga ostavim na ovom 15.5 ili da ga apdejtujem? Oli ce mu apdejt zafrknuti bateriju ili nece?
 
Slobodno apdejtuj, nisam primetio razliku u bateriji na 16, a dobićeš između ostalog i battery % :D
 
Aodejtovano na 16 i stigao procenat baterije. Za sada lepo radi.
Videćemo :)
 
Evo malo fotkica sa Xs-a (svitanje na njima u toku pa je kavez na mracnom mestu):
11.JPG 22.JPG 3.jpeg3
Evo pojasnjenja:
1. Obicna, Auto settings
2. Obicna, Auto settings+blic
3. NeuralCam aplikacija, Auto settings
 
Sve ispod iP13, UI sporo radi. Na 13tici to naprosto leti, ili sam ja to umislio?
 
XS Max, na iOS 16.0.2, sasvim okej, bez problema
 
5 meseci koristim iphone xr uzeo sam ga u maju baterija bila na 96% za 5 meseci izgublo 6% ..
 
Pozdrav narode, naleteo mi jedan XS od 64 gb sa 80% bh, od poznanika telefon, ceni ga 260 evra, mada mogu da mu oborim malo cenu, vase misljenje i vredi li uzumati?
 
Ali je baterija jos malo za menjanje.Spusti mu za pola cene baterije i ima odlican tel.
 
Da li neko ima insajder informaciju da li će biti nekih novogodišnjih popusta za zamenu baterije na XS ?
Smatram da je trenutna cena u ovlašćenim bezobrazno visoka.
 
Ima li neko sa XS u mts-u a da mu radi esim?
 
Kod mene je radio bez problema. Prosledio sam ga majci i kod nje je esim, radi normalno.
 
posto vidim da Iphone XS podrzava esim, ali na mts sajtu krece tek od Iphone 11
 
Mts je univerzalno tehnicki azuran 😁
Ne obaziri se na to 😃
 
Kupio sam iPhone Xs Max 256gb
U 3utools pise da je baterija zamenjena
U podesavanja pise da baterija zamenjena za original ovlascen servis
Mene cudno kako moguce za 98 ciklusa da padne na 96%?
dal uopste original baterija?
 
Sta ti je tu cudno? To je normalno :) meni je pososle 15 ciklusa vec bio na 98% original batt iz istyle :) opusti se ios novi malo vise trosi i na osnovu toga kalibrise taj BH. Opusti se dok god tebi to lepo drzi ;-)
 
Ako ti piše da je zamenjena za originalnu, nemaš oko toga šta da razmišljaš osim da normalno koristiš telefon 😃
 
Kupio sam iPhone Xs e sad
Na ekranu ima kao malo roze boje jel takav ekran ili ?
A da na ekranu ima mat folija
 
Fotkaj roze moze biti da je display ostecen. Forkaj ne znam sta je problem ali ako je kao sloj roze preko ekrana da ekran je ostecen prolikom pada.
 
Nazad
Vrh Dno