Šta je novo?

iPhone XS / XS Max / XR

Sve je to ok. Belo je to verovatno si presao sa nekog tel koji nema true tone? Ako ti smeta
To iskljuci u settings/ display
 
Sve je to ok. Belo je to verovatno si presao sa nekog tel koji nema true tone? Ako ti smeta
To iskljuci u settings/ display
Koristio sam pre 7 plus
iskljucio sam sad
Moram da stavim zastitno staklo, nekako ova folija ne svidja mi se tj smeta mi
Kad gledam s strane ekrana sve belo
 
Da da true tone ti onda malo deluje cudno. I da mat folije su jezive
 
Desio mi se problem zagrejao mi se iphone xs max i poceo da baguje kao da koristim iphone 4
Dal do baterije ?
 
nova batt? Termal trotling ko zna sta si mu radio si ga azurirao
 
Imam iPhone Xr koji radi ma poslednjem iOS 15, i do sada sam izbegavao da ga updateujem na iOS 16, pre svega jer nisam siguran da li bi ga iOS 16 usporio, i dali bi negativno uticao na bateriju.
Ima li neko ko koristi iPhone XR sa iOS 16 ko bi podelio utiske.
Nije mi glavni telefon, koristim ga za iMessaging, FaceTime i Apple Music i zgodan je jer podrzava esim i solidan je za tethering.
Dakle, dali je neko primetio nesto lose nakon update na iOS16, posebno u domenu perfomansi i trajanja baterije.
 
+1 za update pgotovo poslednji 16.6
 
Slobodno uradi update 16.6 i onda ugasi update i cekaj da poprave bateriju na 17 kad bude izasao :D
 
Ja sam ekstremno zadovoljan mojim xs, em je prelep, nije skup a radi bas dobro sad sa ios 16.

Ima li neko preporuku gde bateriju da zamenim, da je jos onih akcija rado bih platio u Macoli ali 100e mi je previse.
 
Ako moze da ti izdrzi toliko, bice verovatno oko nove godine popust 50% u Macoli ili Promobiju, bar je bilo poslednjih par godina.
 
  • Like
Reagovanja: Ape
Ma moze, nije strasbo ali bih voleo da zamenim i onda sam miran. Na 80ak% je ali nema neke padove, ne gadi se, drzi ceo dan.
 
Treba bi mala pomoć. Ne razumem se preterano u jabuke. Ćerka moja ima SE2020 i sad hoće isto iphone XR ili XS pa me zanima sledeće, dokle imaju ažuriranja ti modeli, dal će joj vršiti posao sledeće 2-3 godine, ona oglavnom surfuje po mrežama i koristi kameru dosta, što je jelte normalno za tinejdžerku :)
I koliko košta zamena baterije za te modele.
Hvala u napred .
 
XR/XR ce biti podrzan jos sledece godine.
 
Minimum 12 pro iskreno, ne bih mogao nikako na ne-AMOLED ajfon, a i 4GB rama je uzas za tinejdzere koji svako malo insta/snap/browser/neka leva app za editovanje fotki. Odmah izbacuje iz rama najstariju, sto je uzas i za bateriju.

Zamene (originalnih) su ovakve, znaci kostace isto kao i za 12 seriju, a telefon je neuporedivo bolji od XS modela.

1706656376871.png
 
Kapiram ja vas, al ipak je 12 poprilično skuplja, 11 mi je i ok, znam da jabuke drže cenu, al ipak ne bih da preterujem i za polovan telefon da dajem 300-400€, pogotovo iPhone iz razloga što u oglasima ima svega i svačega, a mislim da upravo iPhone najviše zavaljuju prepravljanje, popravljane, kopije itd.
XS/XR du oko 200€ a 11 idu već od 300+€
 
SE 2020 ima noviji chipset od xr/xs, a isti chipset kao 11, nema nekog smisla prelaziti sa SE na neke od ovih modela, trajanje podrske ce biti isto, jedino vredi da se predje na minimum 12
 
To mi je jasno kao dan, ali, na SE naprslo staklo preko ekrana, baterija odavno umrla, plus mali ekran, i na sve to devojčica tinejdžerka, pa ko njima može objasniti ;)

PS nosim se mišlju da mi je jeftinije zameniti to staklo i bateriju, aliiiiiii
 
11 je 200evra 11 pro 280 … xs je 150-160e zavisi… xr zaista nema za ispod 130 ali licno u zivotu ne bih za taj tel dao 200e…
 
11.500 je zamena baterije za XS? Pa telefon jedva vredi malo više, dal su oni realni?
Da li neki drugi servis ugrađuje originalne baterije?
 
Nazad
Vrh Dno