Šta je novo?

iPhone - FAQ

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Pa sa cydiom moras biti na wi-fi. Kad je updateujes idi na search pa kucaj to, trebalo bi da se pojavi. Ako ne, onda se mora uraditi jedna sitnica (dodati source u cydiu), pa ce tu biti 100%.
Sto se tice hot-spotova, znam gde ima, ali sad da je neki nesto posebno dobar i nije... Najbolje da probas.
Imas u centru u Atriumu, u Masi, u Imperiji... U buda baru, baba ribi, itd...
 
Tu si u pravu. Da mi je naći 2G a nov...uhhhh... :)

Bio na mobilnom svetu jutros za 170e ali od 4gb ;)

INače neznam da li je već bilo reči, ali da li je iko bušio onu zaštitu od zvučnika na 2g modelu?! Ja sam prijatno iznenadjen dobijenim poboljšanjem!!!
 
bušio onu zaštitu od zvučnika na 2g modelu?! Ja sam prijatno iznenadjen dobijenim poboljšanjem

Neka kao membranica, nisi trebao bas busiti, lako se raskplapa, vremenom se skupi prljavstine...
 
^

sjajno :) ! samo što je ovo 3G :(
 
ma znam, nego axon rece da moze da se rasklopi i da se izvadi membrana (ako sam dobro razumeo) pa sam zato pitao kako može da se otvori iPhone...
 
ljudi psoto uzimam skoro ajfon 3g zanimaju me 2 stvari, dali cu moci da updejtujem firmware na ovaj novi 3.0 a da ne izgubim jailbreak, i dali posto neki drugi nacin da se konektuje fon na internet osim WI-FIa (posto mi je wireless router crko) ...
 
Gde ima da se uzme najpovoljnije iPhone 3g(moze i 2g) 8GB??

Unapred hvala :)
 
Poslednja izmena:
ljudi da vas pitam ja, posto nisam upucen a uskoro uzimam (3g) pa bi trebalo da znam, kako sve to funkcionise sa jailbreakom, kako se instaliraju applikacije sa interneta posle, i kako se update-uje verzija posle jailbreaka ?
 
ljudi psoto uzimam skoro ajfon 3g zanimaju me 2 stvari, dali cu moci da updejtujem firmware na ovaj novi 3.0 a da ne izgubim jailbreak, i dali posto neki drugi nacin da se konektuje fon na internet osim WI-FIa (posto mi je wireless router crko) ...

3.0 nije zvanično izašao a procurela Beta može da se jailbreak-uje. Moći će i zvaničan 3.0 verovatno, samo je pitanje vremena.
Sem WiFi, tu je GPRS tj. 3G ali košta :)

Gde ima da se uzme najpovoljnije iPhone 3g(moze i 2g) 8GB??

Potraži po oglasima.

ljudi da vas pitam ja, posto nisam upucen a uskoro uzimam (3g) pa bi trebalo da znam, kako sve to funkcionise sa jailbreakom, kako se instaliraju applikacije sa interneta posle, i kako se update-uje verzija posle jailbreaka ?

http://www.iclarified.com/tutorials/iphone/index.php ;)
 
Na sta treba da obratim paznju kad budem kupovao iPhone(nov ili polovan)?? Kakve su razlike izmedju 2g i 3g?? Jel bitno koja je verzija firmvera, da li je dekodiran(otkljucan)... ??
 
Poslednja izmena:
Gledaj samo u kakvom je stanju telefon, što se tiče softvera, sve se da srediti i otključati ;)
 
Osim basebanda 2.30.20, koji stiže sa 2.2.1 apdejtom i koji se za sada ne može downgradeovati, pa mora da se koristi UniSIM ili neko slično rešenje...
 
To nisam znao, prihvatam ispravku :)
 
meni je covek koji radi sa telefonima rekao da je kod njega najbitnije gledati u kakvom je stanju baterija (dali je dobro formirana ili je pred crkavanjem, jer je zamena malo teza od kupiti kod kineza bateriju i sam zameniti) i dali je padao ili ima slicno fizicko ostecenje jer onda znaju da riknu unutrasnji delovi
 
Kako možeš znati u kakvom je stanju baterija ako telefon ne provede kod tebe par dana?
 
pa i nemozes al valjda su posteni ljudi pa daju par dana neku radnu garanciju :)
 
Poslednja izmena:
meni je covek koji radi sa telefonima rekao da je kod njega najbitnije gledati u kakvom je stanju baterija (dali je dobro formirana ili je pred crkavanjem, jer je zamena malo teza od kupiti kod kineza bateriju i sam zameniti) i dali je padao ili ima slicno fizicko ostecenje jer onda znaju da riknu unutrasnji delovi

Formiranje je fabricko, a posto ga kupujes polovnog malo se poigras sa njim i vidis ako je na pocetku baterija bila puna a za tih par minuta otisla na minimum ...
A kod iPhone-a je valjda bitnije proveriti ekran :eyebrows: i molim te " da li " ;)
pozZ
 
Ljudi e bio neko od Vas u trznom centru Usce,tamo ima Apple prodavnica,ja sam bio juce i gledao iPhone,model koji je bio pored cenovnika za drndanje je extra,e sad ne znam dal ej 2G ili 3G,ali sam primetio da sa zadnje strane nema kameru vec je tamo gde je kamera crna plastika(zastita ili st ali vec ne znam).Inace cena 8Gb modela je oko 260e.

S obzirom na cenu:
1) e moguce da je to model bez kamere,mada nisam cuo da iPhone postoji bez kamere?
2) e moguce d aje to 2g a ne 3g verzija,i po cemu se razlikuju?
3)posto je appleova prodavnica a u njoj je 8g model ~260ak E kao je onda cena na MS 500e,to mi nesto sumnjivo:S?
 
Ljudi e bio neko od Vas u trznom centru Usce,tamo ima Apple prodavnica,ja sam bio juce i gledao iPhone,model koji je bio pored cenovnika za drndanje je extra,e sad ne znam dal ej 2G ili 3G,ali sam primetio da sa zadnje strane nema kameru vec je tamo gde je kamera crna plastika(zastita ili st ali vec ne znam).Inace cena 8Gb modela je oko 260e.

S obzirom na cenu:
1) e moguce da je to model bez kamere,mada nisam cuo da iPhone postoji bez kamere?
2) e moguce d aje to 2g a ne 3g verzija,i po cemu se razlikuju?
3)posto je appleova prodavnica a u njoj je 8g model ~260ak E kao je onda cena na MS 500e,to mi nesto sumnjivo:S?

jesi siguran da se nisi igrao sa ipod touch-om ? :d
 
jesi siguran da se nisi igrao sa ipod touch-om ? :d

100%,jedino ako nisam dobro bacio oko na cenovnik jer je malo kontuzan,doduse onda bi i ja i devojka pogresili,sto opet nije nemoguce...
Ali 100% sam cackao IPhone,poredf koga je bio taj cenovnik

Sad sam bacio oko na appleov sajt,i posto se secam da je u cenovniku bila i 32gb verzija znaci da je cenovnik ta kolona u kojoj sam gledao bila za ipod touch:(
 
Poslednja izmena:
Ne verujem da smeju legalno da prodaju iPhone-ove u Srbiji. Pre ce biti da je to bio iTouch .
 
Ljudi e bio neko od Vas u trznom centru Usce,tamo ima Apple prodavnica,ja sam bio juce i gledao iPhone,model koji je bio pored cenovnika za drndanje je extra,e sad ne znam dal ej 2G ili 3G,ali sam primetio da sa zadnje strane nema kameru vec je tamo gde je kamera crna plastika(zastita ili st ali vec ne znam).Inace cena 8Gb modela je oko 260e.

S obzirom na cenu:
1) e moguce da je to model bez kamere,mada nisam cuo da iPhone postoji bez kamere?
2) e moguce d aje to 2g a ne 3g verzija,i po cemu se razlikuju?
3)posto je appleova prodavnica a u njoj je 8g model ~260ak E kao je onda cena na MS 500e,to mi nesto sumnjivo:S?

iPod Touch definitivno.

 
iPod Touch definitivno.


Nije kao taj sa slike,zato i kazem da je iphone,mozda ne mogu da ga prodaju ali je def bio izlozen,jer nije elipsast poklopac preko kamerice vec kruzni,drugo imao je ikonice i za sms i listu,sve bas ono sto fali od ikonica itouchu,kao i zvucnak iznad displeja.a sa druge strane pulta pored ipoda je bio takav ko sa slike.
 
Nije kao taj sa slike,zato i kazem da je iphone,mozda ne mogu da ga prodaju ali je def bio izlozen,jer nije elipsast poklopac preko kamerice vec kruzni,drugo imao je ikonice i za sms i listu,sve bas ono sto fali od ikonica itouchu,kao i zvucnak iznad displeja.a sa druge strane pulta pored ipoda je bio takav ko sa slike.
Ne znam sta si ti video, ali Apple ne prodaje iPhone, mada postoji neko shushkanje da ce mozda biti od juna:
http://store.apple.rs/IMC-Apple-Sto...QciZIKl0nsSOvzB4cCM/0.9.1.2.1.0.2.9.3.1.3.3.1
 
ne da prodaju kao sve legalno nego prodaju sa sve fiskalnim. Konkretno ne znam za te u uscu ali znam gde... i to jedan od autorizovanih prodavaca
 
Imam ponudu za iphone 2g 200eur.Koliko sam video po serial-u napravljen je u novembru 2007,dakle star oko godinu i po.Nema ulubljenja ali je aluminijum dosta izgreban,mada mi to nije toliko bitno. Imam fore da ga uzmem na par dana i testiram bateriju.Kako vam zvuci ovo?
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Nazad
Vrh Dno