Šta je novo?

iPhone 7 / 7 Plus

Dobro je, nema greške.


iP7
 
Jel sam ja lud ili je ovo isto staklo a za dosta manje?
Look what I found on AliExpress
http://s.aliexpress.com/vuYBZr2q


Sent from my iPhone using Tapatalk
 
Nije isto, kod ovog pise u naslovu Soft Edge.
 
I ja sam poručio juče. Dopalo mi se kako je "čučnulo" sa Apple leather case (hvala @Nikola_SD!), taman su u ravni maska i ekran (staklo). Samo ću morati da nađem neki servis koji će pristati da mi zalepi staklo, pošto to nikada nisam sam radio...
 
Ovo je "Monk" ono je "Knight"... Pišu razlike.


iP7

Video sam da je jedno Monk a drugo Knight, nisam obratio paznju na to da je Monk Soft a ovo 3D edge a jedina druga razlika koju sam video je za curve height.
Hvala, narucio sam i ja Knight. :)
 
Zalepicu ti ja. Može pivo [emoji1]

Salim se, možeš sam zalepiti nije to neka nauka. Ja sam barem 20 puta lepio, što meni, što drugima.


iP7
 
Mogao sam i ja sam, dok nisam uzeo psa... Sada nema sanse, kako se svako malo igra i protrcava, ima mikro cestica prasine i nema teorije da zalepis a da ne uleti. Ti skines sa lepljivom trakom, a ono opet... [emoji23]


Sent from my iPhone using Tapatalk
 
Zalepicu ti ja. Može pivo [emoji1]

Salim se, možeš sam zalepiti nije to neka nauka. Ja sam barem 20 puta lepio, što meni, što drugima.


iP7



Dogovoreno! Imaš pivo ako budeš kojim slučajem u Bg. Ja sam lepio samo jednom prilikom, ortaku, bezuspešno. :d
 
Ja se zaključam u kupatilo, pustim vrelu vodu, naparim kupatilo, nema prašine. Nikad. Doduše ja nemam psa, ali kad se zaključam niko ne ulazi, nikome smeta [emoji1305][emoji1]


iP7
 
Pozdrav ljudi. Ja juce kupio 7-cu i reko da stavim malo na Antutu. Dobijem 140000. Koliko vi dobijate?
 
Drugar mi je u NY. Dajte neki dobar case da se uzme tamo. Pozeljno vise predloga :)

P.S. Sve online otpada, posto dolazi za par dana.
 
Ja se zaključam u kupatilo, pustim vrelu vodu, naparim kupatilo, nema prašine. Nikad. Doduše ja nemam psa, ali kad se zaključam niko ne ulazi, nikome smeta [emoji1305][emoji1]


iP7

Ja imam psa, isto sam jednom montirao u kupatilu. Drugi put sam u sobi, zatvorim je i sačekam 10-ak minuta da se slegne prašina. Po meni najbolja metoda za montiranje je korišćenje lepljivih traka kao šarke.


Sent from my iPhone using Tapatalk
 
Pozdrav ljudi. Ja juce kupio 7-cu i reko da stavim malo na Antutu. Dobijem 140000. Koliko vi dobijate?

88f5f765147d694d04ecc67aa613d60c.jpg




Sent from my iPhone 7 using Tapatalk
 
Ja imam psa, isto sam jednom montirao u kupatilu. Drugi put sam u sobi, zatvorim je i sačekam 10-ak minuta da se slegne prašina. Po meni najbolja metoda za montiranje je korišćenje lepljivih traka kao šarke.


Sent from my iPhone using Tapatalk
Ja sam na svoj telefon montirao tako što sam ga prvo stavio u case čije ivice malo prelaze na prednju stranu telefona i onda samo stavio staklo na ekran. Savršeno je leglo. Ivice case-a su poslužile kao guide-ovi po kojima sam stavio staklo. Može da se proba i na ovaj način. :)

34b5590f257e867bb4969b2c328c349c.jpg

02a195fa5253217517c8515934f24c3d.jpg


Sent from my Sexus 6P using Fapatalk
 
Poslednja izmena:
Đilke, reci mu obavezno da ti uzme kejs sa rupom za jabuku iza :) Hehe, šalim se malo, ne znam šta ste se bili uhvatili za đilketov kejs, svako fura ono što mu se sviđa.
 
Imam jedno staklo viska za IP7 pa kome treba nek mi se javi na PP
 

Prilozi

  • op.jpg
    op.jpg
    97.2 KB · Pregleda: 151
Dugo si na forumu, trebao bi da znas da su oglasi na temama zabranjeni.
 
iPhone 7

Drugar mi je u NY. Dajte neki dobar case da se uzme tamo. Pozeljno vise predloga :)

P.S. Sve online otpada, posto dolazi za par dana.

https://www.thanotech.com/collectio...-bumper-for-iphone-7-plus?variant=32666163590

https://rhinoshield.io/products/iphone-7-plus-playproof-case?variant=25363954113

Ove su vrhunske,a ako ima Amazon prime stiže mu za 2-3 dana
Zavisi šta tražiš,slim ili bulky varijantu,takođe odlično speck,thule,otterbox symmetry.....
Linkovi nisu sa amazona,ali ima i tamo

Sent from my iPhone using Tapatalk
 
Poslednja izmena:
Da ali ja hocu ovo da poklonim a ne da prodam,zaboravi da napisem :)
E onda mozes da mi poklonis :D
https://www.thanotech.com/collectio...-bumper-for-iphone-7-plus?variant=32666163590

https://rhinoshield.io/products/iphone-7-plus-playproof-case?variant=25363954113

Ove su vrhunske,a ako ima Amazon prime stiže mu za 2-3 dana
Zavisi šta tražiš,slim ili bulky varijantu,takođe odlično speck,thule,otterbox symmetry.....
Linkovi nisu sa amazona,ali ima i tamo

Sent from my iPhone using Tapatalk

Gledam sad ove kejseve, kao i ovaj sto sam dobio od devojke nilkin, imaju problem sto im je mute switch nekako duboko, jako je tesko doci do njega i nervira me. Kupio sam obican hardcase za par dolara, samo da mogu da koristim to.
 
Poslednja izmena:
@Djilkosh_NS
Caudabe VeilXT? Uzeo za 6S i super je. Barem meni.
 
@castor

Sva tri njihova modela mi se svidjaju. Jel imaju prodavnicu oni neku tamo?


iP7
 
Caudabe se posle par meseci izvitoperi kod vol tastera...
Meni se najbolje pokazala Spigen Airskin od tih ultra tankih.
Ja sam batalio maske i stakla jos od 6s-a, dovoljno je bio "tvrd" da se ne grebe. 7-ica black se isto dobro drzi sa grebanjem.
 
4bf8550a6a8e76ccf315196e253647e1.jpg


Doduse nemam fon jos ali ajd... :)
 
Ja sam batalio maske i stakla jos od 6s-a, dovoljno je bio "tvrd" da se ne grebe. 7-ica black se isto dobro drzi sa grebanjem.

+1, nosio sam te tanke koje samo štite od grebanja (meni nevažno) i pružaju grip, dok mi se nije razbio ekran. Posle sam shvatio da je bolje kupiti neku koja štiti i prilikom pada, kada se već nosi maska. Inače, dok je bio slomljen ekran nosio sam telefon bez maske, nije se izgrebao a navikao sam se i na "klizavost".

Dakle, ili neka ljudska maska ili "golo". My two cents.
 
Nazad
Vrh Dno