Šta je novo?

iPhone 7 / 7 Plus

burazeru, unlimited mobile data nije standard, kraj price
Bio si na kursu, valjda su vam objasnili kako rade push notifikacije... Onaj ko ima malo mobile data treba da isključi background app refresh (mada ni to ne troši mnogo često), ali to što potroše push notifikacije je smešno...

Sent from my MI 5 using Tapatalk
 
Vidim da se mnogi hvataju za unlimited net... Za normalno korišćenje telefona, bez da gledate video klipove je 1GB overkill... Takav paket košta 700 dinara... Oh wait, vi telefon koristite za pričanje... paketi sa takvom minutažom koštaju i više...

Ja sam trenutno na paketu od 1000din, (2gb saobraćaja) i to ne mogu smatrati velikom cenom u odnosu na to za šta se i koliko koristi. Sa 2Gb gledam YT u prevozu povremeno, slušam radio + klasika FB, Viber i ostalo.

Niko ne kaže da MORATE da plaćate bilo šta, samo je nelogično. Ovo je Smart telefon... ne Touchscreen telefon.
 
Moja sestra uspe da spuca 500Mb za samo par dana kad koristi Instagram, Fb i Whatsapp (uz gomilu slika na chat-u, a povremeno i videa) bez YT-a, tako da u njenom slučaju 1Gb nije overkill uopšte jer ona već na pola meseca istroši sve megabajte...

A ja za dve nedelje kad sam van grada uspem da istrošim preko 1,5Gb kada sam na mobile data only. Slack, WA, Tapatalk, Fb Messenger, 9Gag i Instagram povremeno, Blic i na kraju običan surf netom (čitanje raznih članaka). YT ne palim tad da ne bih spucao sve za par dana.
A možeš reći da je to neko normalno korišćenje, tako da 1Gb izgleda nije overkill. :)

Sent from my Sexus 6P using Fapatalk
 
Poslednja izmena:
Kakav crni overkill, ko koristi instagram malo vise cas to ode.
Ja sto koristim 90% vremena wifi spucam 1GB za mesec dana uvek. Da koristim malo vise ne bi mi ni 3 bilo dovoljno.

Sent from my SM-N920K using Tapatalk
 
^ isti slucaj i kod mene. A na instagram ni ne ulazim koliko jede megabajte, cini mi se da bi za dan istrosio 1gb.

Sent from my Nexus 5X
 
Instagram bukvalno jede net, njega samo palim kad se nakacim na wi-fi :D

Sto se tice fb, trosi i on ali ne toliko kao instagram. WU i Viber stvarno minimalno trose
 
Bio si na kursu, valjda su vam objasnili kako rade push notifikacije... Onaj ko ima malo mobile data treba da isključi background app refresh (mada ni to ne troši mnogo često), ali to što potroše push notifikacije je smešno...

Sent from my MI 5 using Tapatalk

:)
 
Ne troši toliko kada se uključi 'Use less data' opcija i kada se samo proverava feed (ne i profili).
 
Hm... iskreno ne koristim Instagram, tako da ovo nisam imao u vidu.
 
Fascinantno. Reko ima nešto zanimljivo o telefonu da se pročita kad ono...
Elem, ne znam stavrsdute na instagramu, ali meni mesečno pojede do 500mb... mesečno...

Sent from my SM-G935F using Tapatalk
 
e0606bd0ea6d5dfa14739ba9a4e0128e.jpg

06a7054140501dfa9b0038e1d342d8f0.jpg

Od prvoga do sad. Uz izbegavanje otvaranja videa kako na fb tako i na ig.


Sent from my iPhone 7 using Tapatalk
 
Uzeo sam iPhone 7 Jet Black i interesuje me gde mogu u Beogradu da uzmem dobro zastitno staklo ili foliju i da mi na licu mesta instaliraju.
 
Uzmeš bilo kakvo za prvu pomoć, 300-400 dinara, nek izdrži mesec dana dok ti ne stigne ovo

Look what I found on AliExpress
http://s.aliexpress.com/QbAVfay2

Drugar jedan uzeo, a uz dbrand vrh izgleda.


iP7
 
e0606bd0ea6d5dfa14739ba9a4e0128e.jpg


Od prvoga do sad. Uz izbegavanje otvaranja videa kako na fb tako i na ig.


Sent from my iPhone 7 using Tapatalk

Jedno pitanje, kako to da meni ne pokazuje lepo trenutni period? Jel to treba negde da se podesi kako da obračunava?

6b1e3095a074354438e347e260f6a63e.jpg



Sent from my iPhone using Tapatalk
 
Pokazuje ti, eto ti current period. Na dnu imas da resetujes statistiku, ja to radim svakog prvog.


Sent from my iPhone 7 using Tapatalk
 
Jedino tako, ne može sam da resetuje 1-og?
Ništa, mogao bih da resetujem, nakupilo se.


Sent from my iPhone using Tapatalk
 
Pa nije nesto tesko resetovat svakog prvog, ili kako ko hoce da racuna [emoji4]


Sent from my iPhone 7 using Tapatalk
 
Moze 100 %
Uzeo sam i ja to staklo sa original Apple case i izgleda savrseno.
 

Prilozi

  • kl.jpg
    kl.jpg
    98.3 KB · Pregleda: 179
Da li da narucim 2komada za svaki slucaj? Jel moze nesto da se zezne?
 
Kad ga toliko hvalite,narucicu i ja
 
Nazad
Vrh Dno