Šta je novo?

iPhone 13

Nivo radnji, Apple internacionalna garancija je uvek jedna godina svugde (osim Apple Care-a)
Zar nije dve? Prošle godine sam kupio 12 Pro u Apple Srore-u i dobio garanciju 2 god. Čak su mi sami to napomenuli pri kupovini, a da ih nisam ni pitao.
 
Lepo je apple reko da ostaje ista cena pro uredjaja
 
Samo se Australija izborila za dve godine internacionalne garancije.
Ja sam kupio u Holandiji i imam regularno 2 godine. Inače ovde je Apple garancija za privatna lica 2 godine, a za firme godinu i važi od dana aktivacije.
 
posto ce biti prvi phone na koje cu da stavim staklo, koja je preporuka da se kupi?
13 pro max
 
Strpite se mesec dana i sve ce doci na svoje mesto,placati po ovim cenama, mislim na ove iz prodavnica ne od operater (od njih nikad nemojte da kupujete jer to je dranje), nema nikakvog smisla, a i malo ce te se oladiti i realno razmisliti koliko vam treba 13 ako vec imate neki IP. Ja cu ga vrv uzeti, posto sam na Lumii 650( dobro nemojte da se smejete) a hteo sam vec na 12 da napravim skok ali sam sacekao manji noch. Jedino sto se dvoumim to je, mini ili Pro, jer nisam neki korisnik ,telefon mi sluzi da bude telefon uglavnom, jedino veci ekran jer godine pritiskaju
 
Izgleda da ne mogu da editujem post iznad, ali kome npr. istice box ugovor u mt:s 13 PM 256 GB je jednokratno uz Box 4 Beli 126.600 sto nije uopste puno....

Uz zlatni box je 85.800 rsd , a uz Plavi i Crveni je 147.400 rsd

13 Pro 256 GB uz beli box 4 je 114.600 sto je opet korektno skroz.... Uz zlatni kosta identicno kao PM sto je malo bezveze, ali opet 85.800 rsd
 
Poslednja izmena:
kako mislis nije skupo? koliko kosta zastita za telefon od 1500eur?
 
znaci stavio si zastitu od 3$ na telefon od 1500$?

hmm, mozda bolje bez te zastite?
 
Izgleda da ne mogu da editujem post iznad, ali kome npr. istice box ugovor u mt:s 13 PM 256 GB je jednokratno uz Box 4 Beli 126.600 sto nije uopste puno....

Uz zlatni box je 85.800 rsd , a uz Plavi i Crveni je 147.400 rsd

13 Pro 256 GB uz beli box 4 je 114.600 sto je opet korektno skroz.... Uz zlatni kosta identicno kao PM sto je malo bezveze, ali opet 85.800 rsd
Uuuu pa to mi se ekstra isplati, smanjio bih za 600 dinara koliko placam box i jos dobio ip13pm 256GB za lepe pare. Hvala za info <3
 
Nazad
Vrh Dno