Šta je novo?

iPhone 13

Gledajuci ovako laicki, sa strane, rekao bih da je 14 vec resena sto se tice izgleda i velicina, kao sto je i 13 bila verovatno odavno. Jer da su cekali na ishod prodaje serije 12 verovatno nikad ne bi bilo mini 13... Samo moje misljenje....
 
To je jedan od onih proizvoda koji svi hvale a retko ko kupuje. Ja sam bio oduševljen, bio siguran da ću ga kupiti a ipak nikada nisam...
 
Isto s tim sto ja nisam menjao Xs jos uvek i sad bas imam dilemu mini ili ipak vece zbog bolje baterije. Ono sto me brine je baterija minija u buducnosti sad je dobra ali kako ip nosim 2-3 godine plasim se da ce sa novijim iOS da postane ocajna bez obzira dal stavio novu ili ne.
 
Ja sam se pomirio sa činjenicom da ću 12 mini zameniti za 13 mini koji će se tada verovatno zvati SE ili tako nešto. Spreman sam na kompromis da imam nešto lošiji ekran i kameru (baterija mi ne znači ništa), zarad kompaktnih dimenzija. Ne verujem da će Apple ikada više praviti telefone manje od sadašnjih 6.1"
 
ne znam da li je bilo price u temi... zna li neko kada se ocekuju telefoni kod nasih operatera?
 
Krajem meseca.
 
Mnogo me nervira dizajn kucista kamere i samih ogledala isto koliko me je nerviralo i na proslim gen. ali cu verovatno se adaptiram zbog baterije i toga sta te kamere nude....
 
Mnogo me nervira dizajn kucista kamere i samih ogledala isto koliko me je nerviralo i na proslim gen. ali cu verovatno se adaptiram zbog baterije i toga sta te kamere nude....
Ajd što izgledaju katastrofa nego je i osećaj pod prstima užas.
 
Da li meni kao starom (ex) IP korisniku, prelazak sa poslednjeg IP 7 (običnog) na sadašnji IP 13 mini nešto znači?

Ili da ostane kako jeste i da se držim androida i dalje :)

Svidja mi se ova nova serija, verovatno bi posle toliko godina nekorišćenja iOS-a lepo legao jedan mini, čisto da se isprati.
 
Kao da si pitao da li ti znaci da predjes sa ps2 na ps5 :D
 
Pojavili se u Mts-u, Max 128gb je rata oko 8k sa najmanjom tarifom :) Novina je da su dostupni od 15.10. posto se obicno cekalo 14 dana :)
 
Poslednja izmena:
Krenula rezervacija kod nas, isporuka za nedelju dana, 15.10. Pro Max 128gb krece od 174k.
 
"Oficijalni prodavac" a prodaje 13 Mini za 1K evra, umesto da bude max 749e ako je retail price 699e. :sick:
 
Kod Madjara su uveli garanciju koja traje od zavisnosti od cene uredjaja odredjeno vreme. U slucaju iPhone-a to je tri godine. Da znate :)
 
Garancija na nivou radnji ili Apple-a?
 
Nivo radnji, Apple internacionalna garancija je uvek jedna godina svugde (osim Apple Care-a)
 
Ipak ću sačekati Samsung s22, ovo su preterane cene. Pa ja sam uzeo Note 10+ kada je bio preorder za 4675 din mesečno, plus omorika 1. Znači tadašnji samsung flagship je koštao 112200 din ukupno, a ovi su baš nabili cenu. Mada je u Americi ok cena, 1099$ .
 
Ipak ću sačekati Samsung s22, ovo su preterane cene. Pa ja sam uzeo Note 10+ kada je bio preorder za 4675 din mesečno, plus omorika 1. Znači tadašnji samsung flagship je koštao 112200 din ukupno, a ovi su baš nabili cenu. Mada je u Americi ok cena, 1099$ .
to je US 1099$
evropa bas nije tako. Koliko su cene za proMax 128GB?
u HR je 1400e
 
Samo, dao bih 200K bez razmisljanja! :sneaky:
 
evo i Telenor
 
Nazad
Vrh Dno