Šta je novo?

iOS 27

Ja za sad malo pre od bugova mi se desilo da mi je telefon “poludeo” nakon sto sam odradio screenshot i isekao deo slike, em sto na kraju nije sacuvao kako sam isekao, em je poludeo totalno i poceo da trazi ponovo neke dozvole od aplikacije u kojoj sam u tom trenutku bio. Nakon toga sam opet pokusao screenshot i da isečem, nije “poludeo” ali nije ni sačuvao kako sam hteo da isečem.

Kada se uradi screenshot (a i iz galerije) i pokuša crop slike, kada se klikne "Done", slika se ne sačuva tako isečena nego u originalu. Drugi put kada to probam da uradim, tada funkcioniše.


Pišu da su rešili crop bug na ovoj beta verziji.

 
Nazad
Vrh Dno