Šta je novo?

iOS 16

Beta 7 proradila mts banka, Orion ne, sve ostale app rade standarno.

Nema nekih bugova da sam ja primetio.
 
Na poslednjoj beti 7 sam, imam problem sa weather app. Nikad mi kišu ne prikazuje kad se gleda onaj deo po satima. Po danima da ali iako je taj dan ceo dan kiša, prikazuje samo oblačno po datima. Tako je već neko vreme (mesec-dva), znači i na prethodnim betama. Brisao sam app pa ponovo instalirao, resrartovao telefon i ništa. Jel ima neko ovaj problem?
iPhone 12 mini je u pitanju...
 
Svi koji smo na iOS 16 imamo netačnu prognozu, promenili su vendora za vremensku prognozu sa weather.com na DarkSky (koji je Apple kupio pre otp 2 godine), a koji nema dobru podršku za naše prostore.
 
To sam i ja primetio ali nisam pridavao značaj. Šteta, weather.com je baš dobar u tim najavama padavina. Ovo sad mi se ne sviđa
 
Zato u SAD-u DarkSky prikazuje kišu u bukvalno sekundu kad će da krene i da stane...
...
 

Prilozi

  • C0D4389C-E7B9-455F-A6C0-F2DAFE78E1CF.png
    C0D4389C-E7B9-455F-A6C0-F2DAFE78E1CF.png
    421.2 KB · Pregleda: 135
Nova public Beta vratila kišu po satima.
 
Je l sutra izlazi finalna, stable verzija?
 
Kada se ocekuje final ios 16 update za 13icu i ostale modele? Nov sam u ios svetu pa ne znam kako je bilo ovih godina
 
Ja msm da je ovo konačna 16-ica. 4 i nešto gb je težak apdejt...
 

Prilozi

  • 5DEAFE6F-CB43-400E-A2E1-47D34B1CBFC5.png
    5DEAFE6F-CB43-400E-A2E1-47D34B1CBFC5.png
    324.1 KB · Pregleda: 77
Trebalo bi da bude, ako nema nekih vecih problema.
 
12.9. ide final za sve.
 
Ovo je RC kažu. 😀
Jel ovaj beta profil sme sad da se briše ili tek kad izadje zvanična 16-ica?
 
Mozes da brises, pa ako slucajno bude razlike izmedju RC i Final (sto se retko desava), dobices update. Mada, kada si vec na beti, nemoj je brisati. Cesto x.1 Beta radi bolje i stabilnije nego prva zvanicna verzija softvera.
 
Ne cesto nego skoro uvek :)
 
Jel u ponedeljak stiže zvanicni ios 16?
 
Kažu da će biti 4.2gb, da li je poželjno posle update uraditi factory reset ili ne? Do sada nisam radio a posto je prelazak na novi ios pa čisto da vidim šta ostali kažu.
 
U principu ne, i može da ti bude gora baterija prvih par dana.
 
Za pocetak neću, mada ne vidim razlog da baterija ne bude kao i do sada
 
Jer radi u pozadini na optimizaciji nakon update, po Apple treba da sve bude nazad u normali u roku od 48h.
 
Postavio je neko post, bas je odusevljen baterijom na 5 ili 6 verziji bete, ne sjecam se tacno. Mislim da ce biti bolja.
 
Super, onda nećemo dirati ništa
 

Mislim da je ovde u pitanju beta 5, mada sam i na reddit-u nesto citao ali ne mogu sada naci.
 
Ne treba factory reset, naravno...

Baterija je odlicna, ja na iphone 13 Pro i svim Betama jos nisam uspeo da je potrosim za jedan dan ( jutro-vece) a trudio sam se bas :)
 
Nisam ni ja na 13pm dobio, obično bude oko 18-20h
 
Nazad
Vrh Dno