Šta je novo?

iOS 16

Meni Intesa radi lepo.

Ono sto su kod mene ne radi, a nekima radi je podesavanje novih lock screen-ova i focusa. Takodje, kod color lock screenova ne radi dobro randomizacija pa nekad bude crn ekran, nekad plav, nekad radi dobro...

Ne radi OrionTV app ako nekom znaci.
 
Vi koji ste na beti, jel koristite apple watch? Jel mora I watch da bude na beti ili može samo telefon?
 
Vi koji ste na beti, jel koristite apple watch? Jel mora I watch da bude na beti ili može samo telefon?
Može samo telefon. Jedino ako se sat nije sam ažurirao na betu ali ja sam tako koristio mesec dana bez problema i ažuriranja sata
 
Može samo telefon, a neće se sat sam ažurirati ako nema profil.
 
Telefon na na 16 beta 4.. sat na 8.7.. sam je pouvukao update.. prije toga na 8.6 isto uredno radio.. nikakvih problema ni prije ni nakon apdejta..
Da nebude zabune sat je sam povukao update sa 8.6 na 8.7watchOS
 
Poslednja izmena:
Pricamo o beti za sat, ne regularnom sf...
 
E to super, hvala...

Koliko god me vuče onaj metropolitan watchface, ostao bih na stable da ne moram 3 puta na dan da punim sat :)
 
Trebalo je samo koliko godina? :)
 
Koja je ovo beta?
 
Pitam jer sam na beti i sinoc mi je bio apdejt( taj peti) ali tog procenta za bateriju nema.
 

Prilozi

  • 38A807C3-4E99-42F8-85FA-EF6DAB554ECC.png
    38A807C3-4E99-42F8-85FA-EF6DAB554ECC.png
    63.4 KB · Pregleda: 51
Mora da se podesi ovde.

1660031908367.png

Citam da izgleda mini verzije nisu dobile to.
 
Poslednja izmena:
Pa vidim po netu u klipovima da je u podešavanjima za bateriju, ali tu nema ništa. 😳
Edit: sada na jednom klipu reče neki da ne radi na mini uredjajima trenutno iz nepoznatih razloga…
 
Eto. Znaci istina je da mini verzije ne dobijajaju. Za sad barem. Mada 12 mini konkretno i nema neki benefit od toga, svakako moras da ga punis jednom dnevno.😂😂 Ja sam prosle nedelje imao screen time oko 5-6 sati i opet sam morao svaki dan da ga stavim na punjac
 
Testiraju još, pa ako budu ubacivali bice na dosta modela…
 
Bas sam se navikao da ne obracam paznju na procente. Realno nepotreban podatak koji samo opterecuje mozak
 
Znaci svi modeli osim Mini. Telefoni pre X su svakako imali battery percentage
 
Neverovatna glupost ako ne bude i na tim modelima. Imali su milijardu besmislica ali ova je pobedila...
 
Apple daje najduze apdejte ali su bas poceli sve vise da ukidaju funkcije na starijim modelima i forsiraju ih na novijim/skupljim.
 
Pa procenti idu u bateriju a ne pored, ne znam kakve veze ima onda. Bilo bi najbolje kada bi samo procente namestili bez baterije, ali to verovatno za 5 godina. 😆😆😆
 
I to ce naravno predstaviti kao novitet. Kao nesto nevidjeno. Mos' misliti.
 
Grafički izgleda očajno ovo sa baterijom. Pišu procenti a baterija deluje da je puna i na 30% jer se ne smanjuje crtica u bateriji kao do sada, tek ispod 20% pocrveni.
 
Jel moze da se ugasi ta opcija? Da bude kao do sada..
 
Nazad
Vrh Dno