Šta je novo?

iOS 15

Nakon azuriranja na ios 15 onaj mali djavo, bluetooth uredjaj u autu zeza. Tj kad se spajam, moram svaki put ici na forget device i opet isto. Od jula koristio spotify i nikad problema. Cim sjednem u auto pali se muzika (pustim na telefon naravno). Sta bi mogao biti problem?
 
Hm... i mene zezuckaju BT slušalice ali sam mislio da je to do ispadanja i starosti.
 
Meni normalno radi JBL 700BT i LG FN4. Nisam primetio probleme.
 
Je l vam stoji upaljena opcija optimised battery charging?
 
Ne znam koliko je vremena potrebno da krene da radi? Mada mozda je i moj problem sto ne punim u isto vreme svaki put.
 
Mora da ti bude ukljuceno significant locations u privacy > location services > system services
 
Meni je trebalo barem dve nedelje.
 
Imam 50gb icloud, popunjeno 9gb. Skoro svaki put kad udjem u galeriju izbaci mi da nemam mesta ma icloudu i da mi opciju da nadogradim?
 
Pa nesto ti je ostalo, nema filozofije.
 
15.1.1:
According to Apple's release notes, iOS 15.1.1 improves call drop performance on iPhone 12 and 13 models, so users who have been experiencing dropped calls should see improvements after installing the update. It appears to only be available for devices in the ‌iPhone 12‌ and iPhone 13 families, including Pro models, so users with other devices won't see the update.
 
Kad skinem video sa icloud-a na pc, skine neku bednu verziju od 5mb, a original na telefonu ima 200mb?
 
Kad ce vise da optimizuju podrsku za smart watch drugih proizvodjaca? Kao da nosim poluispravan sat na ruci :)
 
pa kako onda da kupis njihov smart watch :)
 
Da li preporučujete da uključim two factor authentication na nalogu jer nakon svakog update-a dobijem to pitanje. Jedini Apple uredjaj koji posedujem je iPhone. Na sajtu vidim da se pominje Trusted devices, a u slučaju da se nešto desi ovom telefonu da li postoji i drugačiji način dobijanja kodova?
 
Mozes kodove da dobijes i na druge brojeve telefona, bilo da su mobilni ili fiksni. Ako te mrzi, ili nisi siguran, ignorisi.
 
Jel se dešava još nekom posle update-a na 15.1 da search bar na safariju ovako izgleda? Slova su gotovo nevidljiva.
Pogledajte prilog 322606
Ovako je izgledalo posle upgrade-a na 15, ali sam tada isključio website tinting i sve je bilo ok.
Ovo je nastavilo da se desava. Provalio sam i kada. Posto mi je ukljucen automatic ligh/dark mode, pri prelasku sa jednog na drugi, ostane search bar u boji prethodnog moda. Kada zatvorim i udjem ponovo u safari, sve bude ok.
 
Da li je slucaj samo kod mene, ali ne mogu da nadjem PARKING MANIKAK aplikaciju na Store.
Nalog je prvo bio na USA pa sam prebacio na Srbiju, ali mi nista ne izbacuje pretraga.
Da li je neko imao slucaj slican ovom?
 
Nema više Parking Manijak na storu
 
E to nisam znao.
Da li postoji neka alternativa?
 
Postoji. Oficijelna Parking Servis aplikacija i dosta je bolja od Parking manijaka
 
koliko vidim to je samo za BG
 
Ne postoji alternativa Parking Manijaku, tako da bi mogli da mu pisemo da bi mu bilo kada plati od 01 do 05 dolara, samo neka radi. :D
 
AMSS aplikacija ima u sebi opciju plaćanja parkinga za sva mesta u Srbiji.
 
Nazad
Vrh Dno