Šta je novo?

iOS 15

Da li factory reset briše i onaj grafikon ciklusa punjenja baterije ili on ostaje i posle toga?
 
Pokusavam da podesim detetu FaceTime na iPadu (bez broja telefona, na detetov apple id) i trazi mi da izaberem region. Ali ne nudi mi Srbiju. Zna li neko gde gresim?
 
Hvala. Nece praviti problem ako izaberem Hrvatsku za FaceTime, a apple id je na nasem regionu? Moze li se isto uraditi za iMessage?
 
Meni izbacuje grešku za iCloud backup kako nemam dovoljno prostora, a na iCloud nema ništa osim prethodnog backup koji zauzima manje od 150MB.
 
Ne znam kako tako mali backup? Meni ie izbacivao grešku ali backup je bio oko 9gb pa logično da nije mogao uraditi.
 
Ugasio sam da mi slike idu na iCloud, tako da samo od aplikacija/podešavanja, a njih nema mnogo.
 
I meni tako, sve bih na iCloud sem slika, ali izgleda ne moze tako, iako je backup oko 1-2GB.
 
Pretpostavljam da zbog preopterecenosti ovako sporo skida? Pise mi 4h remaining.
 
Ocas posla kod mene skinuto 👌
 
Da odradim restart jedan? Ne znam da l smem da prekidam i kako nastavlja posle restarta.
 
Poslednja izmena:
Ja sam isto na 15.7 za sad, necu jos da eksperimentisem sa 16
na 15.7 sve ok za sada, cini se da radi lepse telefon, nema seckanaj koje sam imao sa proslom verzojom
 
Da odradim restart jedan? Ne znam da l smem da prekidam i kako nastavlja posle restarta.
Ne restartuj nista, i meni je skidao 2,5 sata. Pisalo prvo 8 sati pa poceo smanjivati. Sad je skinuo i prprema update.
 
Da li neko zna kako se vratiti na iOS 15.7. Preko iTunes mi nudi samo opciju na 16.0.2.
Na https://ipsw.me/otas/iPhone13,2 vidim da u OTAs ima mogucnost skidanja 15.7. Kakva je procedura za vracanje kada skinem odatkle?
 
Imam ios 16 otkad je izasao, verovatno ako sada vratim na 15.7 nema nacina da posle vratim backup podatke? Backup se radi automatski... Mislim da mi je ips 16 na iphone se bespotreban....
 
Misliš iOS 😃

Ne možeš da vraćaš backup sa novije na stariju iOS verziju 😃
 
Noviji backup ne možeš da vratiš na stri iOS generalno. Mislim da ti ništa ne bi vratio, iako postoje neki tutorijali za vraćanje kod beta verzija.

Najlakše ti je da uradiš i backup na komp-u, instaliraš stariju verziju, pokušaš da vratiš backup i vidiš šta će da ti kaže.

Postoje neki tutorijali, ali to nikad nisam radio (promene u Info.plist i slično),


primena raznih programa kao što je

 
Noviji backup ne možeš da vratiš na stri iOS generalno. Mislim da ti ništa ne bi vratio, iako postoje neki tutorijali za vraćanje kod beta verzija.

Najlakše ti je da uradiš i backup na komp-u, instaliraš stariju verziju, pokušaš da vratiš backup i vidiš šta će da ti kaže.

Postoje neki tutorijali, ali to nikad nisam radio (promene u Info.plist i slično),


primena raznih programa kao što je

Sad sam bas citao o tome. Odustajem ipak, ne bih da izgubim podatke. :D
 
Izasao update za TrollStore 😁 Do verzije 15.4.1.
 
Nazad
Vrh Dno