Šta je novo?

iOS 10

Skontao sam da je bug sa zamrzavanjem kamere povezan sa bugom kada drhti pozadina u trenutku kada je zaključan home screen :O Elem, ne treba restart telefona, samo prešaltajte na video i nazad i sve će da se debugje.
 
Kako da vratim digitron? Obrisao sam ga sa ekrana misleci da ce ostati u onom delu gde je lampa, ali se i odatle izbrisao

EDIT: Skontao sam. Nisam znao da se brise kompletno pa da opet mora da se skida. Neko rece da se samo brisu ikonice, a da aplikacije ostaju vezano za default aplikacije
 
Poslednja izmena:
ne znam iz kog razloga mi je obrisan prethodni post.

Samo sam želeo da kažem da je ovaj ios 10 napravljen za decu od 12 godina.

Nadam se da je barem stabilan.
 
Dizajnerski ili? Dizajnerski je takav od7 stabilan ne znam uredjaji mi se iz cista mira reapringuju po nekad... To sa betama nije bio slucaj
 
ovaj momenat sa imessage.Kapiram da je deci jako interesatno,al meni je ovo smešno :)
 
Ma to kome ne treba ni nr instalira meni je ok to ali mogli su malo fluidnije da naprave skrol medju animiranim emotionima secka ba 6s pa na dole...
 
Jel ima neko problem na ip5 sa fb messenger aplikacijom od kako je updateovao na ios10?
Sve radi ok osim badge notification, onaj broj 1,2,3... pored ikonice se ne pojavljuje uopste, ako neko posalje poruku stigne banner notifikacija i zvuk ali onog malog broja nema, udjes u aplikaciju i odmah izadjes (bez citanja poruke) onda se pojavi badge notification... pregledao sam podesavanja (sve je ukljuceno kao i pre), reinstalirao aplikaciju, restartovao telefon i nista...
 
Dešava li se nekome da viber prikaže da ima nove poruke a kad se uđe u viber još ih nema na listi ili se pojave posle par sekundi. To mi se desilo od kad sam updateovao na ios 10. Takođe gomilu aplikacija koje su mi se ranije iz task manager-a podizale trenutno sad učitava ispočetka sa njihovim homescreenom(kao da mu fali RAM). U pitanju je 6S+.
 
Ide mi na zivce sto u phone app u listi poziva stavi i viber pozive pa moras gledati dobro kakav poziv hoces da napravis.


Sent from my iPhone using Tapatalk pro
 
Ide mi na zivce sto u phone app u listi poziva stavi i viber pozive pa moras gledati dobro kakav poziv hoces da napravis.


Sent from my iPhone using Tapatalk pro

Jesi isključio u viber podešavanjima primanje regularnih poziva na viber kad je u mogućnosti?
 
Dešava li se nekome da viber prikaže da ima nove poruke a kad se uđe u viber još ih nema na listi ili se pojave posle par sekundi. To mi se desilo od kad sam updateovao na ios 10. Takođe gomilu aplikacija koje su mi se ranije iz task manager-a podizale trenutno sad učitava ispočetka sa njihovim homescreenom(kao da mu fali RAM). U pitanju je 6S+.

Viber je bolje ne komentarisati i on je odvratna aplikacija ali sve oko njega nije vezano za iOS 10 vec za to sto nije odradjen ljudski update.


Ono sto je bitno, to podizanje aplikacija koje su u background-u mora da radi u sekundi i tako radi i na 6s. Sigurno mu ne treba nikakav refresh i podizanje aplikacije kao da vec nije bila pokrenuta. Da li si radio OTA ili restore i set up as new?
 
Poslednja izmena:
Viber je bolje ne komentarisati i on je odvratna aplikacija ali sve oko njega nije vezano za iOS 10 vec za to sto nije odradjen ljudski update.


Ono sto je bitno, to podizanje aplikacija koje su u background-u mora da radi u sekundi i tako radi i na 6s. Sigurno mu ne treba nikakav refresh i podizanje aplikacije kao da vec nije bila pokrenuta. Da li si radio OTA ili restore i set up as new?

Radio sam OTA update. On mi u sekundi pokrene aplikaciju i to je ok ali kao da je nikad nisam ni startovao(npr. Here Maps otvara sa onim home screenom gde je logo HERE pa tek onda prikaže mapu itd.).
 
To je kao da ga ponovo pokrece a to ne bi trebalo. Jedino restore i setup as new (ne vracas backup).
 
Kako funkcionise ona opcija na mapama kad ti izbacuje notifikaciju gdje si parkirao auto?
 
Sve to samo radi. Prosto.
 
Ne znam da li jos neko ima hotmail, ili outlook mail? Ja ga imam i na iOS10 mi svaki dan izbaci poruku da moram upisati lozinku. Na iOS9 mi se to nije desavalo. Koristim izvornu mail aplikaciju
 
I kod mene se javlja taj problem.
 
Ne znam da li jos neko ima hotmail, ili outlook mail? Ja ga imam i na iOS10 mi svaki dan izbaci poruku da moram upisati lozinku. Na iOS9 mi se to nije desavalo. Koristim izvornu mail aplikaciju

+1, ali samo Yahoo nalog.
 
Kod mene je upitanju hotmail, tj outlook. Mozda treba da se instaliraju aplikacije, u mom slucaju outlook
 
nista nisam instalirao radi besprekorno ako si prilikom setupa prihvatio sertifikate to je to sve radi spojio sam 2 naloga oba rade vec mesecima
 
Ne znam da li jos neko ima hotmail, ili outlook mail? Ja ga imam i na iOS10 mi svaki dan izbaci poruku da moram upisati lozinku. Na iOS9 mi se to nije desavalo. Koristim izvornu mail aplikaciju

imao sam i ja taj problem ali sa gmail-om.. desavalo se 3-4 dana od kada sam inst 10ku.. ali je proslo kada sam se u isto vreme logovao sa pc-ja i telefona na mail.. ne znam da li je do toga ali vise me ne smara od tada...
 
Trebam li imati internet na telefonu kad napustam auto?


Sent from my iPhone using Tapatalk pro
 
Ne znam koga da psuješ, kod mene radi normalno. Probaj da "ubiješ" aplikaciju pa ponovo. Ako ne radi, onda psuj Viber, ne možeš da pogrešiš
 
Samo da vas pozdravim :ppp
 

Prilozi

  • IMG_0044.PNG
    IMG_0044.PNG
    152.2 KB · Pregleda: 164
sto se tice hotmaila,na telefonu radi kao sat,al zato na desktopu vec 3 dana ne mogu da pristupim...
 
Nazad
Vrh Dno