Šta je novo?

iOS 10

10.1 Bookeh na 7 plus iphone i performance improvement :)
 
Jel vam nestao iz Safarija bookmarks prilikom prelaska na 10-tku? Ranije mi je izlazio bookmarks prilikom kucanja u search bar, jel moze da se namesti to?


TT
 
Meni baguju ove notifikacije kad iskoce dok sam u igrici, ne mogu da ih sklonim vec moram da cekam da se same sklone

E sad, ne znam da li je do igrice ili do iOS-a
 
Meni baguju ove notifikacije kad iskoce dok sam u igrici, ne mogu da ih sklonim vec moram da cekam da se same sklone

E sad, ne znam da li je do igrice ili do iOS-a

Tako je.

Imam i ja isti "problem" :)

Odličan Text @sysninja
 
Poslednja izmena:
Ma krsh od sistema. Sad mi zao sto sam updateovao.
Jel se jos nekome deshava da povremeno nestane cela gornja info linija, ono signal, sat i baterija, sve radi samo toga nema uopste dok se ne restartuje?
 
Ne :) ps vrati se na 9.3.5 dok se potpisuje u tom slucaju...
 
Stvarno nikakve probleme nisam imao sa 9.3.5, ni sa jednom 9-kom tacnije, ali kad sam video da mi je u 10-tci zabola kamera, a do tad sam samo citao da ljudi imaju taj problem bas sam ispizdeo... ma ne znam za vracanje, 100% ce se zeznuti nesto ako vratim, nesto mi je taj bekap pa vracanje sumnjivo, jednom sam to uradio kad je ios10 preview izasao, nije mi se svideo pa sam vratio na 9, pa mi se nesto zeznule poruke koje sam imao u imessage-u a trebale su mi. Koji smor jbt.
 
meni zna da pobrljavi wallpaper u nekom slucaju,krene da djuska gore dole kao na drogama...
 
Hajde setup as new device.. ne vracaj backup... mislim da tu imas problem neki...
 
Kako to mislis ne vracaj bekap, pa cemu onda sluzi ako ga ne vratim? :D i kakav problem kad sa 9 nikakav nisam imao...
 
Ne vracaj ga ja i onako vracam samo osnovno kontakte itd... app itd ne sluzi vecinom puta da ti user*sistem... vrati se slobodno na 9.3.5 samo stavi as new device... a i na ios 10mozes to probati pa videti postoji li razlika...
 
https://www.quora.com/Why-is-iOS-10-so-terribly-designed/answer/Terry-Alvis

Apsolutno se slažem sa svim ovim napisanim, u sitna crevca je razložio zašto mislim da je iOS10 dizajn promašaj.

Bilo bi lepo da mogu svi promasaji da stanu na jednu stranu :D
Dizajn je odlican za prezentacije tj. njihov keynote, samo je "usability" problem, kao da nisu razmisljali kako ce ljudi koristiti telefon u praksi.

Meni je iOS 10 odlican zato sto je sredio nekoliko nebuloza, izmenju ostalog to sto nisi mogao da fotkas i slusas muziku u isto vreme.
 
Ne znam, ja sam zadovoljan sa ios10. Promene u dizajnu su mi okej (volim kada se nešto menja), mnogo veća integracija 3d toucha (za notifikacije pre svega i unutar samih aplikacija), music app je sada fantastična, control centar sa dve strane mi se isto svidja, neke sitnice poput tog slikanja dok ide muzika ili bedtime npr, itd. Na sve je to je brži (ili barem tako deluje). Ne svidja mi se vec poznato sortiranje notifikacija i recimo kada se uključe slušalice, kod mene se više ne upali ekran
 
Sem notifikacija sve ostalo je ok po meni. Notifikacije su bile vrh ranije. Sad su nepotrebno glomazne i ruzne
 
bas to.Kao da su se vratili 1 korak unazad
 
Jednom dnevno radim hard reset, haos mi se desava sa facetime-mom i porukama, zablokira skroz i ne mogu da pozovem ni jedan kontakt ili da posaljem poruku, baterija mi slabije drzi, kad sam dizao na ios10 stavio sam setup as new, tako da nije do toga. Cekam update da se pojavi jer nemam zivaca da se vracam na 9.3.5 i da opet sve podesavam.
 
Cekam update da se pojavi jer nemam zivaca da se vracam na 9.3.5 i da opet sve podesavam.
+1
Bas to.

Realno smatram da se i ne treba vracati, slazem se sa tim da se treba menjati ali da treba i napredovati, takodje sta znaci sad da se vratim pa za neko vreme opet da menjam jer je neminovno da se ide napred.
Notifikacije uzas zivi, takodje ono pomeranje control centra za jos jedan ekran desno i bespotrebno pravljenje jos jednog koraka vishe, ne kazem da mi smeta ali sta je falilo swipe to unlock? Mada to ni ne koristih jer imam 6s, izgleda kao da je to promenjeno samo da bi se povecao spisak promena...itd.
Da ne ispadne da samo hejtujem, ima i dobrih stvari, kao sto su nove dodatne opcije na 3d touch-u, sto je ujedno i jedino sto je nedostajalo na ios9.
 
brzi je za stock app definitivno pokrece brze, 3RD apps trebaju prvo da dozive optimizaciju sa xcode8.x kako bi bile optimizovane za ios10...
Edit: A integracija app tipa viber i whatsapp? Siri? Ljudi fantazija je ios ne pljujte samo sve ima bugove pogotovo kod prvih verzija pomirite se sa tim. polako bice ovo najbolji ios posle 5.1.1
 
Poslednja izmena:
Tacno tako Igore sve si lepo objasnio....A i bete su tu da bi se sve lepo ispeglalo....
 
Idemoooo :)
 
Instalirao sam na moj 6s i desilo mi se već da mi nestane kompletan gornji deo sa notifikacijama sa satom, baterijom i signalom. Na 10.0.1 mi se nije dešavalo.


Sent from my iPhone using Tapatalk
 
Meni 2-3 puta na 10.0.1, sad cemo da vidimo na 10.0.2 kako ce da se ponasa...
 
Meni nije radio, pa sam se izlogovao u ulogovao u itunes & appstore sa iclouda i proradio.
 
meni opet nestali kontakti sa telefona :/ i sve to od kada sam isnt 10ku, ne znam vise sta da radim...
 
Nazad
Vrh Dno