Šta je novo?

IKOM - generalna rasprava

Nisam presao, nisam sklapao nikakav ugovor sa sbb-om. I dalje sam zvanicno tel5 paket. Ovo je prelazak na njihov signal, tj njihovu programsku semu, posto jelte ne treba ikom da emituje vise kanale.

Da li su ti promenili dekoder?
Meni se najavio lik, dosao, zamenio Kaon sa D3 mini i sve radi kako treba.
Da ne bude zabune u slicnoj sam situaciji kao ti. Nista nisam menjao od paketa, vodim se pod FLAT paketom i toliko placam mesecno. (zato sam verovatno i dobio D3 mini umesto nekog boljeg jer on nema mogucnost 72 sata unazad posto je to za one koji potpisu ugovor i predju na neki od duo ili trio paketa)

P.S.
Jedino mi nije jasno zasto na daljinskom postoji dugme record, rewind, play itd.
 
Poslednja izmena:
P.S.
Jedino mi nije jasno zasto na daljinskom postoji dugme record, rewind, play itd.
Па ваљда да ми могао да пушташ например филмове са фешке које је истакнута у тај рисивер. Медија плејер.


Sent from my MI 5 using Tapatalk
 
Dobio sam njihovu novu semu, tj njihove "vrhunske" service. Samo cu reci: koje neopevano smece!!!!!! Pola kanala fali, +1 kanali fale, sva sreca da nemam ugovor sa njima!!!!
Zao mi je samo sto nema na sta "pametno" da predjem, sve je manje vise isto.

Pored premotavanja 72 sata unazad,kome trebaju +1 kanali.
 
Bas hvala jos jednom, gos'n Rale NorthGate.
Kada ste Vi imali probleme sa IKOM uslugama radili ste spam na njihovoj stranici (iz zezanja sam citao ikomove recenzije, i gle cuda), samo da mi je znati da li ste imali sveobuhvatne informacije da i tada Vi trazite novi risiver za Vase potrebe.
A sada kada ste presli na Orion, lako je deliti mudrosti, pa te me zanima da li bi ste Vi nazvali u moje ime, zalili se da nema kanala, plus jos trazili risiver.
Ionako imate debelog iskustva sa IKOM kablovskim operaterom, a i vidi se da vas IKOMovci postuju.
Meni je svaka pomoc potrebna, pa te molim Vas, koji izgleda imate tamo debelu vezu i autoritet.
 
Pa traži risiver ko ti brani.

Brani mu ugovor.
Ako nije potpisao SBB pakete ne moze da dobije uslugu 72h u nazad.
To je privilegija onog ko predje na SBB u potpunosti. Mi koji smo jos na IKOM paketima to ne mozemo da dobijemo.
I iskreno i ne teba mi. Ta usluga ne vredi skoro 1000 din mesecno koliko bih placao vise.
 
Ne dobijaš samo tu uslugu za tih 1000 dinara, al nema veze, zavisi šta kome treba. I nije 72 sata, nego 7 dana.

Sent from my Redmi 3S using Tapatalk
 
Ne znam što si se našao prozvanim,lepo sam ti rekao da uzmeš risiver,ne znam šta je problem?
Ako nećeš ne moraš,na risiveru imaš opciju premotavanja pa izvoli.
Da je to tada postojlalo u IKOM-u, ja bih to uzeo,ali na sreću sam se oslobodio amatera i nema više nervoze sa njima oko takvih gluposti.
 
Ne dobijaš samo tu uslugu za tih 1000 dinara, al nema veze, zavisi šta kome treba. I nije 72 sata, nego 7 dana.

Slazem se. Izmedju ostalog se dobija i gomila HD kanala, ali kao sto rekoh, to mi sve ne vredi 1000 din vise a da jos izgubim i HBO.
Nekako mi na kantaru IKOM ponuda preteze :)

A i sta ce ti 72h (ili 7 dana nebitno) u nazad kad mozes da snimis ono sta zelis da gledas. Provalio sam svrhu USB-a na risiveru. Sluzi za snimanje programa na prenosivi hard. :)

Iskreno posle par dana koriscenja d3 usluge moram priznati da je bolje nego na IKOM-u ali i dalje vise volim IKOM cene :)
 
Poslednja izmena:
Za cene stoji. Ali ne možeš snimati jedan program, a gledati drugi. Sa 72h unazad (ili sedam dana sada), možeš pogledati emisije koje su emitovane u vreme dok si gledao nešto drugo.
 
Za cene stoji. Ali ne možeš snimati jedan program, a gledati drugi. .

Ako je ovo tacno kako onda kazu da su moguca dva snimanja istovremeno?
Koliko znam ovo sta si rekao vazi za smart tv koji moze da snima ali u uputstvu za d3 stoji da se snimanje moze zakazati unapred i istovremeno maksimum dva snimka snimati.
 
Poslednja izmena:
Možda može dva, ali ne može tri :)
Moguće da sam pogrešio, moje to nije previše interesovalo pa nije ni mene. Ali nije toliko ni bitno, poenta je da ne moraš da misliš unapred i gledaš kada ćeš šta da snimiš. Mada, realno je da će baš retko da se desi da ti trebaju tri emisije koje idu istovremeno.
 
Meni npr. nije interesantno snimanje, nego kad ti neko kaže "uh što je juče bila dobra emisija...". Tu je motanje unazad nezamenjivo.

Sent from my Redmi 3S using Tapatalk
 
Loše si čuo, to je važilo kod d3go, sada mogu svi.

Sent from my Redmi 3S using Tapatalk
 
Stigao mi je racun za jul i avgust. Vidim da je sada novi ziro racun. Koji broj modela treba da se upise?

Placam preko e-bankinga i koliko vidim na racunu stoji samo poziv na broj a polje broj modela je prazno
 
Mislim da je meni prošlo prazno koliko se sećam.

Sent from my Redmi 3S using Tapatalk
 
Пробај без модела, евентуално 97. Мени је стигао рачун још га нисам отварао.
Значи морам нови шаблон да правим.

Sent from my MI 5 using Tapatalk
 
Ja platio bez modela. Mislim da ne može model 97 jer je zadnjih nekoliko cifara godina i mesec, a ostalo je fiksno (broj korisnika ili ugovora). Po modelu 97, broj mora da zadovolji neku funkciju što je nemoguće za dva uzastopna broja (jer je namena da se otkriju greške u kucanju).
Edit: mislim da je tako bilo i u julu (za tel pakete koji su dobili račun i u avgustu)
 
Pozdrav ljudi.

Koristim mts box paket i probacu sto krace...kada sam obnovio ugovor u decembru prosle godine pitao sam za 50mb neta rekli su mi za moj kraj, zarkovo, ne moze vise od 20. Rekoh ok - potpisao ugovor na 24meseca a devojka iz mtsa odmah podnela zahtev za da predjem sa 10 na 20. To je bilo u decembru 2016e. Zahtev jos stoji. Obidjem ih s vremena na vremena I pitam kad ce :) bude im neprijatno ne mogu da gresim dusu :D raspitivao se i oko raskida ugovora ali to tesko da ce da moze vele bez da platim sve.

U medjuvremenu... zazelih se sport kluba pa merkam sbb I ikom I nista mi nije jasno - sto se tice cena ikoma.....

Na IKOM sajtu - pod podrska/dokumentacija,moze se skinuti pdf cenovnik od 1.9.2017.... na njemu pise duo net d3tv:

Prvi paket silver1600
Drugi gold 1900

Ali
Postoje I ikom sbb cene na sajtu pod meni pa paketi. A tamo pise prvih 6meseci 990d pa onda 2900/3200

U cemu je razlika? Tj caka?

Iskreno brzi net mi I ne treba. Ovaj telekomov je bar stabilan...a opet zao mi da uzimam samo d3i zbog hd premier lige I sport kluba...ako vec moze I net 40mb :) citam nema 4k striminga bez 25mb veli netflix mozda jedino zbog toga eto
 
...a malim slovima piše, mesečno održavanje, 1300 din. U tome je caka.

Sent from my Redmi 3S using Tapatalk
 
Šta se dešava ako je nekome istekla ugovorna obaveza, zadovoljan je sadašnjom IKOM analognom TV ponudom (znači nema internet), nastaviće da plaća i ne želi promene ni novi ugovor. Hoće li za njega prestati signal, vrv ne? Samo će početi da stižu novi računi sa novim brojem, ali ako se plaćaju sve se nastavlja i dalje. Ili ne? Sad kao obilaze agenti i plaše da mora da se potpiše novi ugovor, ali to je vrv za digitalije samo da mora...


Ja imam takvu situaciju kod keve pisao sam ranije, niti ima net niti joj treba. Kanali je interesuju realno samo ovi domaći sa nacionalnom frekvencijom.
Zanima me da li će oni da gase to i koliko će ta "transformacija" da košta, usmislu povećanja cifre.
A i tripujwm da će nju da smori da ima dva daljinska ako bude morala da se "digitalizuje" ...
 
Ja imam takvu situaciju kod keve pisao sam ranije, niti ima net niti joj treba. Kanali je interesuju realno samo ovi domaći sa nacionalnom frekvencijom.
Zanima me da li će oni da gase to i koliko će ta "transformacija" da košta, usmislu povećanja cifre.
A i tripujwm da će nju da smori da ima dva daljinska ako bude morala da se "digitalizuje" ...

Onda ti je najbolje majku obezbedi za prijemnikom DVB T2 košta tri hiljade , imaš sve nacionalne tv a trošak ti je jednokratan .


Sent from my iPhone using Tapatalk
 
Nazad
Vrh Dno