Šta je novo?

Huawei watch fit 3

Garfild111

Poznat
Učlanjen(a)
02.09.2023
Poruke
318
Poena
45
Moja oprema  
Laptop
HP Elitebook 840 G6
Tablet
Lenovo Tab M10 FHD plus
Mobilni telefon
Redmi note 13 pro 5g
Pametni uređaji
Amazfit gts 2 mini
Pristup internetu
  1. Optički internet
Da li neko planira da uzme ovaj sat, ili ga je možda uzeo, juče je krenula prodaja u zvaničnim radnjama, vidim nemaju narukvice u svim bojama npr. zelena koja se meni svidja.
Da li uzeti u zvaničnoj radnji, dobijaju se i neke slušalice ili preko KP gde je znatno jeftinije ali sa 1 godinom garancije?
 
Sačekati još malo. Pašće mu cena na oglasima sa regularnom garancijom.
 
Cena je van svake pameti, sta to nudi u odnosu na Honor Watch 4 ili Redmi Watch 4 (kalkulator?)? Procitaj i ona sitna bledo siva slova na beloj pozadini na sajtu, neke funkcije limitirane samo za Huawei telefone, neke se placaju...
 
Sinoć sam kupio ovaj sat,još sam u fazi podešavanja.Mogu samo da kažem da je lep i da je udoban za nošenje.
 
Ja čekam Huawei GT 5 navodno stiže na jesen , mogao BiH sad uzeti GT 4 ali mislim da je bolje malo sačekati . Napiši utiske o satu .
 
Fit 3 je lep sat (kopija apple watch), ali su rekli da je mana sto je ekran "izdignut" malo i da mora bas da se pazi ili da se uzme zastita.
Ne znam koji sat sad imas, ali gt4 bas mora da se pazi, osetljiv je bas, ali softver je bas dobar.
Tesko da ce biti gt5 ove godine, bile su najave da se sprema gt4 pro ili kako ce se vec zvati, naslednik gt3 pro.
 
Jesam,u radnji na G.
 
Meni se dopao i nemoguce je ne primetiti ga koliko je marketing agresivan i na ulici i na internetu. Da nemam series 6 ja bih se bas fokusirao na ovaj.
 
Sada sam već oduševljen,ozbiljna sprava.Jutros sam se prijavio na njihov sajt za poklon slušalice.Ostaje da čekam i da se igram.A za igru ima toga.
 
Sada sam već oduševljen,ozbiljna sprava.Jutros sam se prijavio na njihov sajt za poklon slušalice.Ostaje da čekam i da se igram.A za igru ima toga.
Koju narukvicu si uzeo? I ja ću ga verovatno uzeti ali na KP, ne daje mi se 50ak evra više za jednu godinu garancije više.
 
Kako se pokreće GPS?
Da li ima neka ikonica za GPS ili u okviru neke aplikacije(trčanje, hodanje, itd...)?
 
u wf1 je bilo u okviru aplikacije, trcanje, hodanje itd
 
Uzeo sam crnu narukvicu.Za app još nisam odradio,oduševio me je alarm,što zvuk što vibracija.Nema šanse da ne probudi,to mi je najvažnije jer oko šest spavam pun gas.A treba da ustajem.
 
Sada sam pogledao app za bicikl i hodanje,gps je u okviru aplikacija
 
Da li možda može da se instalira aplikacija Speedometer?
Video sam da je ima na Huawei Watch 4, 4 Pro.
 


kaze da nema barometar?
Sto bi znacilo da nema ni altmetar, a ako me secanje dobro sluzi wf1 je imao altmetar?
 
Poslednja izmena:
Nazad
Vrh Dno