Šta je novo?

Huawei Watch 4 / 4 PRO / GT4

Ekipa, razmisljam se da dodam u kolekciju GT4 jer me vise mrzi da brinem o bateriji na AW SE a jeftini Zeblaze Vibe 7 pro nema neke stvari koje mi trebaju.
Pitanje, kako tj koliko se vide notifikacije npr Whatsapp, email. Da li je samo deo poruke ili je moguce videti (skoro) celu?
Slabo se ovde spominju Amazfit uredjaji kome bi dali prednost GT4 ili Amazfit Balance/Cheetah?
vidi se sve, skrolujes
 
na huawei watch ultimate, izgubila mi se opcija da odgovaram na sms poruke, dok na viber i dalje mogu.. jel ima neko slican problem?
 
vrijedi li nadoplatiti 50 eura i uzet huawei watch 4 u odnosu na gt4
 
Ако су битне паметне функције на сату, онда Да.
 
Drugari, naterao me zivot da se ukljucim u temu... Da ne bi poceo sam da istrazujem od pocetka, ja imam huawei MOB - ali na poslu je zabranjen (smart sat nije) ...
Kakav je ovaj huawei watch 4... Ili trojka? Mozda mi vazno da ispratim Gugl analitiku, Viber za komunikaciju i slicno...
 
Pozdrav ljudi jel moze neko da mi pomogne ako moze? Jel moze nekako da se namesti na gt4 kad upalim trening recimo košarka ili tenis da dodam da ima gps, jer mi onda piše detaljnije kolko sam presao km kako sam se kretao i ostale stvari ili može samo za trčanje i šetnju da ima gps?
 
Koliko su funkcionalno „osakaceni“ satovi ako se koriste sa iOSom?
GT4 i GT3Pro prvenstveno
 
Na wach 4 pro, na IOS-u, sat ne može da koristi internet sa iphone-a. Mora da ima wifi ili esim. Takođe, ne može da se odgovara na poruke preko sata. Ipak, za razliku od apple watch-a moguće je primati watsapp i viber pozive.
Neko je pominjao problem sa aplikacijama, mada ja nisam našao ni jednu koja ima neku funkciju.
 
Neka te dobro služi, a ja jedva čekam utiske pogotovo zato što koristiš iOS.😀
 
Neka te dobro služi, a ja jedva čekam utiske pogotovo zato što koristiš iOS.😀
Hvala, za sad sam vrlo zadovoljan, inicijalno podesavanje proslo bez problema, baterija deluje obecavajuce, dosao sa 76%, trenutno na 64% sa konstantnim cackanjem. Sat je veoma lagan, ne osecam ga na zglobu, ekran je odlican. AOD ne koristim ni na jednom satu, ali cu probati cisto da vidim kako izgleda.
Poruke se mogu skoro cele procitati (na mejlove mislim najvise), jedino mi se slike na WA ne ucitavaju a video sam na nekim testovima da moze, mada mi je nebitno.
WF sam ubacio neke 3rd party mada je izbor besplatnih u samoj app sasvim dovoljan.
 
@anak1n
Narukvica je standardna 22mm, ako sam dobro našao na guglu? Ta najlonska/pletena mi se baš sviđa, ali čini mi se da bih morao da je perem, pa da kupim i zamensku dok se ova suši, ako uopšte odlučim da kupim taj sat...
Što se tiče softvera, notifikacije uz iOS rade besprekorno, ne kasne?
 
@anak1n
Narukvica je standardna 22mm, ako sam dobro našao na guglu? Ta najlonska/pletena mi se baš sviđa, ali čini mi se da bih morao da je perem, pa da kupim i zamensku dok se ova suši, ako uopšte odlučim da kupim taj sat...
Što se tiče softvera, notifikacije uz iOS rade besprekorno, ne kasne?
Da, uzeo sam model sa tom narukvicom (sa crnom silikonskom je bio nekih 60€ skuplji na Amazonu).
Sto se tice notifikacija, rekao bih da su instant, nema kasnjenja u odnosu na telefon. Na pocetku, samo osnovne aplikacije mogu da se cekiraju za notifikacije, ali kako one stizu na telefon za razlicite app, tako se i pojavljuju kao opcija na satu.
 
Nazad
Vrh Dno