Šta je novo?

Huawei P60, P60 Pro

Al' ovaj telefon je bomba. Kako dizajnom tako i performansama, ne vidim razlog izbegavanja sem cene 😄
 
Posle dugih godina moracu da se oprostim sa mojim p30 pro. Dugo sam cekao ovaj da bude zamenik i odlican je fon, ali... Magic 5 pro mi se vise svidja i mislim da cu njega uzeti, moze neki korisnik jednog ili drugog da mi kaze samo mane ova 2 uredjaja za pluseve znam, hvala.
 
Svakako ostajes u team china 🇨🇳 😁
 
Zar niko nema odavde ovaj telefon, da iznese malo utiske neke posle par meseci, da uporedi sa manama koje je imao P50 itd
 
Zar niko nema odavde ovaj telefon, da iznese malo utiske neke posle par meseci, da uporedi sa manama koje je imao P50 itd
Da nisu uveli sankcije mislim da bi ova tema imala vise komentara od samsunga.
Inace sto sam gledao P60 pro na youtube, nisu ispoljili nikakve mane, sem 8gb rama
 
Svako svoj ukus ima, i o tome ne treba preterano pričati, ali ove ivice da se posečes na njih na S23 blagi užas 😂

Opet, to je samo moje mišljenje o tome 😁
 
Evo ako ikog zanima na KP crni P60 Pro 650€ nov.

Mada to je ona 'mađarska' garancija to verovatno daleko bilo ako ustreba ništa od garancije...

A Mate50 Pro 570€ nov takođe.


Realno top cena za Mate, da se ne lažemo to je preozbiljan telefon, a takva cena, e sad sto je ruzan to je drugo
 
Evo ako ikog zanima na KP crni P60 Pro 650€ nov.

Mada to je ona 'mađarska' garancija to verovatno daleko bilo ako ustreba ništa od garancije...

A Mate50 Pro 570€ nov takođe.


Realno top cena za Mate, da se ne lažemo to je preozbiljan telefon, a takva cena, e sad sto je ruzan to je drugo
Mi kupimo neki put telefon iz Madjarske. Sve je isto kao ovde samo sto dobije povrat 20%, naravno to se ceka na granici za afu. I tamo msm ako se secam da je garancija 2 godine, samo sto je procedura malo duza, treba ga odneti nazad do Madjarske pa sve isto kao kod nas.
 
Nije isto kad ti kupiš i imaš račun i kad kupiš od nekoga koji je kupio od nekoga. Meni su ljudi sa kp menjali jbl zvičnik svojevremeno (isto mađarska varijanta) koji je počeo da tandrče u garantnom roku....jest da sam čekao 2 meseca da se reši al nije da sam bacio pare.
 
Mislim da je garancija 1god u Mađarskoj. Neka me neko ispravi ako grešim.
 
Da li zna neko te prodavnice iz Madjarske i da li su to pouzdani prodavci tamo?

I koja je cena tamo P60 Pro jer možda bih i sam otišao da ga uzmem, ako vec vracaju 20% posle? (i koja je procedura)
 
Da li zna neko te prodavnice iz Madjarske i da li su to pouzdani prodavci tamo?

I koja je cena tamo P60 Pro jer možda bih i sam otišao da ga uzmem, ako vec vracaju 20% posle? (i koja je procedura)
Procedura je takva da odes u radnju, platis punu cenu, na izlazu iz Madjarske na carini, radis papire za afu, ali moras da pazis da kad ulazis kod nas ne skontaju da uvozis telefon, jer onda placas porez 😁
 
Znači otpakujes ga samo i to je to.

A kako posle kad se vratim na granicu uzimam povrat novca ili moram u radnju ići po to?
 
Znači otpakujes ga samo i to je to.

A kako posle kad se vratim na granicu uzimam povrat novca ili moram u radnju ići po to?
Mnogo pitanja, prouci ovu temu
 
Ima li ko sa ovim telefonom da se javi treba mi nešto ☺️
 
Hahaha, treba mi telefon, ali mislim da sam ga našao.

Zato me i zanima malo neko ko ga ima, da mi kaže sve o njemu kakav mu se pokazao za sad.

Kakva je baterija, kamera, da li se zagreva, ima li wi-fi problem kao p50pro?

I jos neke mane ako su se pokazale
 
@pedja9 imam ga nekih mesec dana do sada nisam uspeo da mu nadjem konkretnu manu na ovo što su spakovali u njega. Sve radi savršeno za ono što ga ja koristim. Nisam koristio bežično punjenje do sada, jer iskreno ne mogu da se odlučim koji punjač da kupim. Povratno bežično punjenje sam koristio kada sam dopunjavao GT3 pro završilo mi je posao kada sam zaboravio punjač.
Po meni jedna od najvećih mana je što za ove pare ovaj telefon nema e-sim podršku i bar 512gb skladišnog prostora.
 
A reci mi znači wi-fi ti radi najnormalnije?

Ne pregreva se?

Koliko ti baterija izdržava?


Kamere su ubica koliko sam uspeo videti uživo
 
Baterija skroz korektna izgura mi skoro dan i po, a ubijam sa dopisivanjem preko what's up i sms poruka. Volte konstantno uključen na obe kartice.
WiFi bez ikakvih problema, od kada sam ga uzeo sve mi se više čini da moj stari Honor 50 imao problema sa WiFi je.
WiFi koristim Honor ruter 3 na nekih 10m od njega kroz dva zida ovo mi je brzina
Check out my Speedtest result! How fast is your internet? https://www.speedtest.net/my-result/a/9530722588
 
Baterija skroz korektna izgura mi skoro dan i po, a ubijam sa dopisivanjem preko what's up i sms poruka. Volte konstantno uključen na obe kartice.
WiFi bez ikakvih problema, od kada sam ga uzeo sve mi se više čini da moj stari Honor 50 imao problema sa WiFi je.
WiFi koristim Honor ruter 3 na nekih 10m od njega kroz dva zida ovo mi je brzina
Check out my Speedtest result! How fast is your internet? https://www.speedtest.net/my-result/a/9530722588
Nije merodavno za wifi kad koristis njihov ruter. Ko god moze, neka isproba na mts-ovim ZTE ruterima koji rade na 2,4 Ghz oa nek mi se jave. Ja sam taj koji je najvise pricao o tome i bunio se jer korstim P50 pro. Na EMUI 12 sa apdejtima su to ispravili koliko toliko, ali kad sam se azurirao na EMUI 13, opet iata prica ispocetka. Dok svi drugi telefoni se kace bez problema, moj se muci da sa iapravnom sifrom se konektuje...
 
Nije merodavno za wifi kad koristis njihov ruter. Ko god moze, neka isproba na mts-ovim ZTE ruterima koji rade na 2,4 Ghz oa nek mi se jave. Ja sam taj koji je najvise pricao o tome i bunio se jer korstim P50 pro. Na EMUI 12 sa apdejtima su to ispravili koliko toliko, ali kad sam se azurirao na EMUI 13, opet iata prica ispocetka. Dok svi drugi telefoni se kace bez problema, moj se muci da sa iapravnom sifrom se konektuje...
Ček sada, nije merodavno sa njihovim ruterima, a merodavno je to da se isprobava samo sa mts-ovim ZTE ruterima. 😉
 
Ček sada, nije merodavno sa njihovim ruterima, a merodavno je to da se isprobava samo sa mts-ovim ZTE ruterima. 😉
Pa jer sam tu otkrio problem. Nakaci se na huawei ruter, i tenda ruter i honor bez problema, ali ovde sam primetio da je jako jako tesko. Zato i kazem sa kojim ruterom sam ja primetio problem. Na tenda ruter se nakaci ali se javljalo lag u wifi konekciji...
 
Za sada sam probao sa TP - Link, Mercyurs, Huawei mts, Tehnicolor kablovski, Xiaomi i ovaj što ja imam Honor 3. Ni na jednom nisam primetio da imam zagrevanje.
Ovi svi ostali ruteri su bili kada sam bio kod drugara i baš zbog tvog posta za prethodni model P50 sam se proveravao da li ima problema,nisam bio konstantno na vezi sa njima kao što je na Honor 3.
Ja sam tipski kupio taj ruter jer bi je bio najpovoljniji za Wi-Fi 6 podršku.
 
Nazad
Vrh Dno