Šta je novo?

Huawei P60, P60 Pro

Ne možeš na jednoj aplikaciji da imaš 2 naloga.
Nego ti se ta aplikacija klonira za drugi broj i pojavi se ikonica te apk na desktop sa malim brojem dva
Nije šija, nego vrat.
Hteo si da ispadneš načitan? 😉😂
 
Imaš li dve kartice u telefon? Glupo pitanje ali treba poći od osnove.
Mozda ako nemaš ne nudi ti opciju
 

Prilozi

  • Screenshot_20231124_213212_com.gbox.android.jpg
    Screenshot_20231124_213212_com.gbox.android.jpg
    61.7 KB · Pregleda: 35
Koje tastature koristite? Moze li se podesiti da tastatura bude odvojena od donje ivice ekrana? Previse je nisko spustena kada se koriste geste na telefonu. I da li se prilikom njihovog koriscenja moze podesiti da stoji u donjem delu ekrana ona home trakica, da je tako nazovem.
Dakle nesto ovako.
 

Prilozi

  • IMG_20240104_114212.jpg
    IMG_20240104_114212.jpg
    87.1 KB · Pregleda: 21
Nema mi logike da su Magic 5 Pro pustali na snizenje sa 140k na 90k, a P60 Pro koji je po mom misljenju losiji telefon ako nista drugo onda zbog nedostatka gugl servisa nikako da bude na nekoj akciji.
 
Nema mi logike da su Magic 5 Pro pustali na snizenje sa 140k na 90k, a P60 Pro koji je po mom misljenju losiji telefon ako nista drugo onda zbog nedostatka gugl servisa nikako da bude na nekoj akciji.
Oduvek je Huawei "premium" brand a Honor "budget". Ne bi Honor ni pravio ovako dobre Magic modele da se nije dogodilo šta se dogodilo.
 
Nema mi logike da su Magic 5 Pro pustali na snizenje sa 140k na 90k, a P60 Pro koji je po mom misljenju losiji telefon ako nista drugo onda zbog nedostatka gugl servisa nikako da bude na nekoj akciji.
Odavno vec nema logike za stosta sto se tice Huawei proizvoda uopsteno u Srbiji od 2020 pa na ovamo, a kamoli to da je Magic 5 90k sad.
 
Nema mi logike da su Magic 5 Pro pustali na snizenje sa 140k na 90k, a P60 Pro koji je po mom misljenju losiji telefon ako nista drugo onda zbog nedostatka gugl servisa nikako da bude na nekoj akciji.
Ja sam se nadao da zbog nedostataka gugla ce da pojeftine, kad ono sipak. Ima neke mane Huawei fleg sip al je defitivno zver a pogotovo po pitanju kamera.
 
Stiže mi sutra p60 pro crni . Prelazim sa iphone posle 11 pro i se3 ponovo na huawei ( sto se tice apple da probam macbook jos kada bude bilo prilike zbog para i to je to , telefoni me nisu odusevili niti kupili , niti uvukli u tu pricu :) )… poigracu se sa p60pro nekoliko dana pa javljam utiske … pre 11 pro koristio sam p20pro … kakav je to zmaj bio a pre njega p9 obicni … p20pro je telefon koji me je najbolje sluzio uz nokiu n9 … jedino sto se plasim za sada kako ce viber da radi na p60pro , da ne kasne notifikacije, poruke … videcemo … ovako ocekujem cist kvalitet sto se tice izdrzljivosti , baterije , ekrana i kamera … ali eto … ne koristim google aplikacije nesto posebno … fb , insta , twitter , youtube su mi bile ugasene notifikacije na svim telefonima . Jednostavno me umara kada stalno iskacu stvari … kad mi se gleda nesto udjem u aplikaciju i toliko …imam airpods3 zanima me dal ce lepo da rade na huawei … na iphone rade perfektno a i na koznoli Nintendo Switch. Raspitivao sam se malo kod ljudi koji imaju telefon bez googl servisa i svi su na gspace i svima radi Ok … meni iskreno ni to ne treba samo Viber da radi pristojno delom zbog posla a delom jer se cujem sa drustvom koje mi je zapalilo preko :) kakva su vasa iskustva sa viberom skinutog sa huawei app ? Dal je ok ? Pozdrav braćo
 
@markocurcic33 koristim Viber instaliran sa Huawei app i preko GBoxa sa različitim brojevima bez ikakvih kašnjenja.
Meni jedina mana ovog telefona je nedostatak esima.
 
@markocurcic33 koristim Viber instaliran sa Huawei app i preko GBoxa sa različitim brojevima bez ikakvih kašnjenja.
Meni jedina mana ovog telefona je nedostatak esima

@markocurcic33 koristim Viber instaliran sa Huawei app i preko GBoxa sa različitim brojevima bez ikakvih kašnjenja.
Meni jedina mana ovog telefona je nedostatak esima.
Hvala na brzom odgovoru, ne planiram da instaliram ni gbox , dovoljno je da viber sa appgalery radi kako treba … ne koristim dve kartice , niti mi esim nesto potreban … trebali su da gurnu 512gb za ovu cenu :) ali dobro , ako me p60pr odusevi mozda i dokupim onu nano memoriju kako li se vec zove ako je ima negde uopste … sve sto mi treba od app jesu viber , muzika ( da cita i flac i sve vrste fajlova a ne samo mp3 kao na iphone ) , mape moze i one huawei njegove , ne znam , vise ne igram ni igrice na telefonu , upalim nintendo po nekad bebe se rasplacu , starije dete mi skoci na glavu i odma ide konzola na sleep :) kamera ce da se koristi najvise za fotkanje ne snimam video skoro uopste . Iskreno p60 pro mi izgleda top :) nadam se da je kvalitetan kao p20pro sto je bio i da ce potrajati
 
Stiže mi sutra p60 pro crni . Prelazim sa iphone posle 11 pro i se3 ponovo na huawei ( sto se tice apple da probam macbook jos kada bude bilo prilike zbog para i to je to , telefoni me nisu odusevili niti kupili , niti uvukli u tu pricu :) )… poigracu se sa p60pro nekoliko dana pa javljam utiske … pre 11 pro koristio sam p20pro … kakav je to zmaj bio a pre njega p9 obicni … p20pro je telefon koji me je najbolje sluzio uz nokiu n9 … jedino sto se plasim za sada kako ce viber da radi na p60pro , da ne kasne notifikacije, poruke … videcemo … ovako ocekujem cist kvalitet sto se tice izdrzljivosti , baterije , ekrana i kamera … ali eto … ne koristim google aplikacije nesto posebno … fb , insta , twitter , youtube su mi bile ugasene notifikacije na svim telefonima . Jednostavno me umara kada stalno iskacu stvari … kad mi se gleda nesto udjem u aplikaciju i toliko …imam airpods3 zanima me dal ce lepo da rade na huawei … na iphone rade perfektno a i na koznoli Nintendo Switch. Raspitivao sam se malo kod ljudi koji imaju telefon bez googl servisa i svi su na gspace i svima radi Ok … meni iskreno ni to ne treba samo Viber da radi pristojno delom zbog posla a delom jer se cujem sa drustvom koje mi je zapalilo preko :) kakva su vasa iskustva sa viberom skinutog sa huawei app ? Dal je ok ? Pozdrav braćo
Radi dobro al da znas sam viber ima bagova. Eno u apple temi se zale da im ne dolaze notifikacije, medjutim kod mene najgore sto je bilo je da samo zavibrira a ne pokaze obavestenje. Sto se backupa tice, srecno, tu postoji muka to da znas
 
Al što crni uze pored onog belog keramičkog (ili šta je već)...držao oba u ruci stvarno nebo i zemlja!! Al ajd kontam da ako ga stavljaš u masku i nema nekih benefita od lepote leđa
 
Radi dobro al da znas sam viber ima bagova. Eno u apple temi se zale da im ne dolaze notifikacije, medjutim kod mene najgore sto je bilo je da samo zavibrira a ne pokaze obavestenje. Sto se backupa tice, srecno, tu postoji muka to da znas
Al što crni uze pored onog belog keramičkog (ili šta je već)...držao oba u ruci stvarno nebo i zemlja!! Al ajd kontam da ako ga stavljaš u masku i nema nekih benefita od lepote leđa
Ne znam , beli mi nekako zenski … i naravno bice u masci neko vreme … od kada sam razbio iphone 11 pro nosim masku … sto se tice vibera ne treba mi bekap ne zelim da se zanosim oko toga ,citao sam da je muka … bitno mi je da radi krsteno kada ga instaliram , da stizu na vreme poruke i pozivi i ja prezadovoljan ! I da , zaboravio sam … prebacicu neka dokumenta , podrazumeva se , neke slike … podsetnike itd … ako nece , prekucacu ih … nemam mnogo …
 
Zaboravio sam za mail da pitam …i to mi je jako bitno , mada sam citao da huawei aplikacija za mail radi super , prijavis gmail i stize normalno sve … ? Koristim jednu gmail adresu …. Na iphone sam isto koristio njegovu fabricku isto je radila korektno …
 
Poslednja izmena:
Na fabričku ubaci Gmail, radio je kod mene perfektno na P40Pro.
Ali ja sam posle instalirao Blue mail, podržava sve mail klijente. Radi trenutno, moja preporuka
 
Zaboravio sam za mail da pitam …i to mi je jako bitno , mada sam citao da huawei aplikacija za mail radi super , prijavis gmail i stize normalno sve … ? Koristim jednu gmail adresu …. Na iphone sam isto koristio njegovu fabricku isto je radila korektno …

Koristio sam njegovu aplikaciju za mail radi super. Prebacio se na Outlook nekako mi lepši interfejs takodje radi super. Gmail takođe koristim.
Inače jeste da na prvi pogled beli deluje da je ženski model ali probaj da ga zagledaš malo duže videćeš da je mnogo lepši nego crni, ali sve je stvar ukusa.
Ja sam se lomio bio je crni i beli kada sam kupovao posle pola sata okretanja i držanja u ruci uzeo beli.

Aj da pitam jel neko stavljao neko zaštitno staklo na ekran. Od Avgusta koristim telefon bez ikakve zaštite ni jedna ogrebotina na ekranu, jedino što nervira otisci prstiju.
 
Nazad
Vrh Dno