Šta je novo?

Huawei P40/Pro/Lite

Ljudi, sve je to zezanje za softverom i uvek postoji mali rizik da se nešto zezne. Ja prvi nisam znao za život bez gugla ali verujte mi da postoji. Sad se sve manje oslanjam na gms i uskoro cu ga skroz otkaciti. Probajte
Slažem se sa tobom, itekako sam se odmorio od google , programi rade , neki od programa koje sam kupio preko googla sada ne mogu da se registruju jer ne radi google, ali su programeri na e-mail, poslali kod za registraciju pa i to sada radi. Sve u svemu meni ni malo ne smeta što nema google.
 
Јел неко пробао Gcam Go за P40 lite? Чини ми се да прави мало боље слике са јачим бојама.
 
Da li imaju neki AR dodatci za kameru?
Sestrica cesto snimam sa ovim glupostima pa me zanima da li ima za P40 PRO.
 
Jel i dalje ne postoji način da se proveri čiji je ekran na P40 Pro? Mogu povoljno da ga nabavim, a ne bih da vijam Pro+ samo zbog ekrana..
Da li od aplikacija rade Hbo Go i Mobi banka?
 
Jel i dalje ne postoji način da se proveri čiji je ekran na P40 Pro? Mogu povoljno da ga nabavim, a ne bih da vijam Pro+ samo zbog ekrana..
Da li od aplikacija rade Hbo Go i Mobi banka?
Mobi banka dostupna u AppGalerry tako da radi. Ali samo na HMS. Ako planiras da instaliras divlji GMS onda nece raditi.
 
Hvala za info. Probaću bez gugla svakako, koliko vidim ima alternativa za skoro sve. Jedino me malo brine ta situacija sa displejom, kad bi se bar moglo videti koji je, kao kod mate 20 pro..
 
Mobi banka dostupna u AppGalerry tako da radi. Ali samo na HMS. Ako planiras da instaliras divlji GMS onda nece raditi.
Da li si isprobao ovo? Unicredit aplikacija uredno radi (ali nje ni nema na AppGallery) posle instalacije gms. Planiram da instaliram i Mobi bank pa ako si isprobao ovo da ni ne pokušavam.
 
Zašto su mi sve fotke zelene kad se koristi blic? Ima li P40 Pro neku foliju preko kamera koja smeta?
 

Prilozi

  • IMG_20210406_153418.jpg
    IMG_20210406_153418.jpg
    74.5 KB · Pregleda: 38
Da li si isprobao ovo? Unicredit aplikacija uredno radi (ali nje ni nema na AppGallery) posle instalacije gms. Planiram da instaliram i Mobi bank pa ako si isprobao ovo da ni ne pokušavam.
Ako je nema u AppGallery neces moci da je koristis cak i da instaliras divlji GMS jer autorizacija ide preko Googla a neces moci da autorizujes jer je telefon nesertifikovan. Da ne ulazim u detalje.
 
Ima li negde da se skine Viber verzija 15.0.0. u apk? Ali ya Huawei telefone?
 
Zato što trenutno imam 14.9.0.5 koju sam, ni sam ne znam zašto, instalirao sa Aurora galerije. E sad, sve radi ali bekapovanje ne radi jer se povezuje na Google Drive. Mislio sam da ću imati opciju da ažuriram preko Huawei galerije i da mi se tako vrati opcija bekopovanja na Huawei cloud. Ali, dobijam opciju samo "OTVORI" kako je i salacue prikazao. Jedino rešenje mi je da nađem apk i istaliram je preko ove trenutne :)
 
Aha, mislis da se ovako nece izgubiti? :unsure:
Pa ne znam kako to da uradis onda.
A nemas neki backup toga na huawei cloud? pa napr obrises sad pa napravis apk od huawei aplikacije pa onda restore i onda instaliras ovaj apk sto si napraivo.
Ne znam dal mozes tako?
 
Ne znam kako da napravim apk
Post automatically merged:

Aha, mislis da se ovako nece izgubiti? :unsure:
Pa ne znam kako to da uradis onda.
A nemas neki backup toga na huawei cloud? pa napr obrises sad pa napravis apk od huawei aplikacije pa onda restore i onda instaliras ovaj apk sto si napraivo.
Ne znam dal mozes tako?
Ako samo ažuriram app ništa se neće izgubiti
 
Kojom kombinacijom ste zaštitili telefon?

Koji case?
Koja zaštita za ekran?

Koristio sam UV staklo ali se odlepilo zbog toga što ga case pritiska po ivicama.
 
Aha, mislis da se ovako nece izgubiti? :unsure:
Pa ne znam kako to da uradis onda.
A nemas neki backup toga na huawei cloud? pa napr obrises sad pa napravis apk od huawei aplikacije pa onda restore i onda instaliras ovaj apk sto si napraivo.
Ne znam dal mozes tako?
Nema rešenja.
Morao sam obrisati stari pa instalirati novi viber sa Huawei galerije
Post automatically merged:

Kojom kombinacijom ste zaštitili telefon?

Koji case?
Koja zaštita za ekran?

Koristio sam UV staklo ali se odlepilo zbog toga što ga case pritiska po i
Ja sam stavio ono staklo koje se malo savija na ivicama. Za sad nema problema.
A futrola je ova:
 

Prilozi

  • IMG_20210408_174342.jpg
    IMG_20210408_174342.jpg
    95.9 KB · Pregleda: 25
  • IMG_20210408_174338.jpg
    IMG_20210408_174338.jpg
    76 KB · Pregleda: 25
risa@, gde si kupio i po kojoj ceni tu "rupčastu" masku?
Dao mi drugar. Radi u servisu mobilnih telefona
Post automatically merged:

evo ti viber 15.0.0
Hvala
Post automatically merged:

evo ti viber 15.0.0
Da pitam čisto informativno. To je za Huawei telefone tj za Huawei cloud bekap?
 
Kakva je situacija sa duplim viberom? Jesu li nešto menjali oko toga ili i dalje mora preko onih dodatnih aplikacija da se instalira?
 
Nisam baš razumeo kakav backup? Tražio si viber 15.0.0 i ja sam poslao, kakve on veze ima sa backup huawei cloud, to se radi iz telefona .
Viber ima opciju da bekapujes chat history na neki cloud. Ako skines viber sa Huawei galerije onda se bekapuje na Huawei cloud a ako ga instaliras sa Google play store onda ine na Google drive. Ako na Huawei mobilni instaliras viber koji nije za Huawei onda nećeš moći da bekapujes jer tada Viber traži Google drive a zbog dobro poznatih sankcija nećeš moći :) Znači ako imaš Huawei bez gms treba instalirati Viber samo sa Huawei galerije a ne neki apk. Zato sam pitao za apk koji je strogo za Huawei...
 
Viber ima opciju da bekapujes chat history na neki cloud. Ako skines viber sa Huawei galerije onda se bekapuje na Huawei cloud a ako ga instaliras sa Google play store onda ine na Google drive. Ako na Huawei mobilni instaliras viber koji nije za Huawei onda nećeš moći da bekapujes jer tada Viber traži Google drive a zbog dobro poznatih sankcija nećeš moći :) Znači ako imaš Huawei bez gms treba instalirati Viber samo sa Huawei galerije a ne neki apk. Zato sam pitao za apk koji je strogo za Huawei...
To te je neko pogrešno obavestio, VIBER ima backup isključivo na google drive.
 
Nazad
Vrh Dno