Šta je novo?

Huawei P30/Pro/Lite

Meni od juče AccuWeather neće da se updatuje, izbacuje unable to connect to servers.

AI lens opcija u stock kameri kad se uđe takođe izabacuje network error.

Radio clear cache/data za kameru i weather app, restart telefona i ništa, i dalje isto.

1weather aplikacija radi normalno
Adguard DNS ti pravi problem.
 
Jel neko primetio da u podacima o telefonu kod P30, azuriranje originalnog softvera pise da je iz maja 2023, a sve ostalo je maja 2022..... Kako se ovo izmenilo, a nije bilo azuriranja godinu dana....
 

Prilozi

  • Screenshot_20230622_161651.jpg
    Screenshot_20230622_161651.jpg
    73.7 KB · Pregleda: 38
  • Screenshot_20230622_161709.jpg
    Screenshot_20230622_161709.jpg
    75.4 KB · Pregleda: 23
  • Screenshot_20230622_161729.jpg
    Screenshot_20230622_161729.jpg
    51.4 KB · Pregleda: 37
@Alexxx1 Moguce da je bio neki potajni apdejt dok nisi koristio fon, telefoni rade svasta-nesto u "pozadini" :D
 
@Alexxx1 Moguce da je bio neki potajni apdejt dok nisi koristio fon, telefoni rade svasta-nesto u "pozadini" :D
Da ne spremaju Emui 13 😂. Budu nekad tako sistemske zakrpe od nekolko MB da pripreme za azuriranje.

Evo ima objava sta je u pitanju
 

Prilozi

  • Screenshot_20230622_164237.jpg
    Screenshot_20230622_164237.jpg
    98.4 KB · Pregleda: 38
Mislim da je ovo samo klasicna kvartalna zakrpa i nista vise.... Za sada
 
Uspeo sam opet da sje*em ekran.. Prošli put sam potopio telefon (P30 pro) u moru, crkao displej, u ProMobi-ju zamenio, original..

Sada mi je ispao i naprslo je staklo ekrana u gornjem desnom uglu, nije puno, ekran radi, sve svetli, tač radi,... Zamena stakla 110-130 eur.

Ne znam šta da radim?!?
 
Da li Android Auto na telefonu bez Google povezuje dobro sa kolima?
 
Uspeo sam opet da sje*em ekran.. Prošli put sam potopio telefon (P30 pro) u moru, crkao displej, u ProMobi-ju zamenio, original..

Sada mi je ispao i naprslo je staklo ekrana u gornjem desnom uglu, nije puno, ekran radi, sve svetli, tač radi,... Zamena stakla 110-130 eur.

Ne znam šta da radim?!?
...da predjes na nokia 3310? :cool:

salu na stranu, ja mislim da bih uzeo nov telefon... mada iskreno neki koji bi zamenio p30 pro verovatno kosta 400-500evra, tako da mozda se i ne isplati...
 
Da li Android Auto na telefonu bez Google povezuje dobro sa kolima?
Ne, ako nema google play service telefon onda nema ni Android Auto. Telefoni serije P40, P50,P60 to nemaju, za sada. Mislim ako si mislio na Android Auto za preslikavanje ekrana na putnom racunaru. Ovako za pozive BT radi normalno, povezuje, al to nema veze sa Android Auto.
Uspeo sam opet da sje*em ekran.. Prošli put sam potopio telefon (P30 pro) u moru, crkao displej, u ProMobi-ju zamenio, original..

Sada mi je ispao i naprslo je staklo ekrana u gornjem desnom uglu, nije puno, ekran radi, sve svetli, tač radi,... Zamena stakla 110-130 eur.

Ne znam šta da radim?!?
Mislim svi ti zakrivljeni ekrani su zeznuti. Ja sam uzeo P40 pro i kako vreme prolazi mislim da sam ze zeznuo, jer je nemoguce naci dobru zastitu. Folija ne stiti mnogo i brzo se ošteti, obicna stakla ne postoje, a UV zakrivljrno staklo nisam siguran da zelim da stavim, jer se vise ne moze ni skinuti mislim u kucnim uslovima. Od sad u buduće ne uzimam telefone sa zakrivljenim ekranom. P30 je zakon i dalje, ravan ekran, zaštitnih stakla koliko hoces. Trenutno njega koristim ,a P40 pro skuplja prašinu.
 
Poslednja izmena:
Ovo je tema o P30, a on ima Google servise i Android Auto funkcioniše bez problema.
lepo pise na "telefonu bez google", i ne pise koji telefon ima pa tako i odgovoreno....ali ako ima P30 seriju onda je sve ok. Mada sada vidim da covek prati temu P60 i da verovatno i da poseduje P60 pa mu je lepo i odgovoreno.
 
Poslednja izmena:
Da zanimalo me je na telefonu bez Google servisa da li radi, ali ne znam kako sam promašio temu 😂
 
lepo pise na "telefonu bez google", i ne pise koji telefon ima pa tako i odgovoreno....ali ako ima P30 seriju onda je sve ok. Mada sada vidim da covek prati temu P60 i da verovatno i da poseduje P60 pa mu je lepo i odgovoreno.

Tema je P30, on ima Google servise. To što lepo piše, jasno je da je u pogrešnoj temi.
Razumeli smo se, nema potrebe da širimo.
 
Posle P30 sada razmisljam da predjem na Honor Magic 5 pro. Zanima me da li ce sve ostati isto posto sam u Huawei ekosistemu sa slusalicama, vagom, satom i ostalim stvarima?
 
Ne, ako nema google play service telefon onda nema ni Android Auto. Telefoni serije P40, P50,P60 to nemaju, za sada. Mislim ako si mislio na Android Auto za preslikavanje ekrana na putnom racunaru. Ovako za pozive BT radi normalno, povezuje, al to nema veze sa Android Auto.

Mislim svi ti zakrivljeni ekrani su zeznuti. Ja sam uzeo P40 pro i kako vreme prolazi mislim da sam ze zeznuo, jer je nemoguce naci dobru zastitu. Folija ne stiti mnogo i brzo se ošteti, obicna stakla ne postoje, a UV zakrivljrno staklo nisam siguran da zelim da stavim, jer se vise ne moze ni skinuti mislim u kucnim uslovima. Od sad u buduće ne uzimam telefone sa zakrivljenim ekranom. P30 je zakon i dalje, ravan ekran, zaštitnih stakla koliko hoces. Trenutno njega koristim ,a P40 pro skuplja prašinu.
Ja sam stavljao zastitno staklo sa uv moze se skine samo malo teze
 
Odavo nema azuriranja za naseg ljubimca? Dal zna neko dal ce biti jos podrske softverske za p30 pro? Mozda emui 13?
 
mislim da su i xiaomi 12 pro dobra zamena...
 
mislim da su i xiaomi 12 pro dobra zamena...
Adekvatna zamena za P30 Pro se jos nije rodila, mada S23U je vrlo blizu po pitanju fluidnosti, jakog zooma, utegnutog softvera.
Iskreno dok god ProMobi servisira i baterije za 30e menja originalne, nema covek sta da trazi sa drugim telefonima.
Ovo je Golf 2 u svetu telefona i to je to.
 
Pozz drugari vlasnici ljubitelji najboljeg telefona P30 Pro. Hteo bih vas pitat desaval se kom da nece tik tok uopste da otovori? Meni se nekolilo puta desilo i resenje bude da se deinstalira i ponovo instalira jel zna neko sta je u pitanju inace eumi 12 mi je na telefonu.
 
Meni je to pocelo da se desava pre mozda nedelju dana sa drugim aplikacijama na p30 lite
 
Meni je to pocelo da se desava pre mozda nedelju dana sa drugim aplikacijama na p30 lite
Kad ga ponovo instaliram on posle radi neko vreme mozda i nedelja nekoliko pa opet posle nece i opet u krug tako deinstalacija pa instalacija. Ne treba zaboravit da je p30 serija ostala na android 10 a izaso je 14 pa mozda i to ima veze aplikacije traze noviji android.
 
Nazad
Vrh Dno