Šta je novo?

Huawei P10

Da, vidim da se svi muce za recents, moraju par puta da svajpuju. Al dobro, mozda je stvar navike.
Zanima me dal je ovo njihovo "ucenje" sistema stvarno korisno i stvarno radi ili je marketing.


Sent from my Havaji P9
 
Sada sam video funkcije senzora. Dobra stvar,taman na ekranu dobijes pravu velicinu,a ne da ti se skracuje zbog opcija. Tako da,neka ostane senzor napred :D

Послато са HUAWEI VNS-L31 уз помоћ Тапатока
 
Solid battery life, the P10 is excellent at web browsing, video playback, and voice calls.
Evo za Ivana i pozive.
Sta znam, mislim da je pravi upgrade p10plus posle p9..

Sent from my Havaji P9
 
Solid battery life, the P10 is excellent at web browsing, video playback, and voice calls.
Evo za Ivana i pozive.
Sta znam, mislim da je pravi upgrade p10plus posle p9..

Sent from my Havaji P9

Pa kome odgovara velicina, onda je ok...
 
Besmislen test.
Iako je entry lvl dslr, pokazuje koliko je bokeh neuporedivo bolji.
Plus raw fajl mnogo vise nudi za obradu, senzor jednostavno fizicki hvata mnogo vise.

Odlicna kamera za jedan telefon, ali daleko ispod fotoaparata.

Sent from my Nexus 7 using Tapatalk
 
Besmislen test.
Iako je entry lvl dslr, pokazuje koliko je bokeh neuporedivo bolji.
Plus raw fajl mnogo vise nudi za obradu, senzor jednostavno fizicki hvata mnogo vise.

Odlicna kamera za jedan telefon, ali daleko ispod fotoaparata.

Sent from my Nexus 7 using Tapatalk

Ih bre Sale, pa nisam ni pomislio da je u rangu sa DSLR-om. :d Naleteh na taj video, pa mi bilo zanimljivo da okačim. :)
 
Fina recenzija, recene su mane i vrline tel. Čekamo recenziju p10plus modela. I na plus modelu trebalo bi napraviti poređenje kamere i baterije sa običnim modelom.

Sent from my D6503 using Tapatalk
 
Ljudi sto vise gledam recenzije sve više mi se sviđa ovaj telefon ili još bolja opcija je p10+ totalno kul telfon

Tapatapaapaa by✊ S7edge ✊
 
Dragi gospodine , "ei" se u nemačkom jeziku čita kao "ai" . Tako da "Leica" čitamo i izgovaramo 'Laika". Drugi momemat je prevod vaših visoko stručnih i za nas "leike" nerazumljivih izraza , na jezik približno onome razumljivom prosečnom kupcu. Telefon je potvrdio kvalitet , posebno kamera , koju je vaš kolega na P9 modelu pomalo olako podcenio ,jer je blago rečeno odlična .EMU je najbliži iOS-u, tako da je prelaz sa iPhona najbezbolniji u odnosu na druge Android telefone.
 
Mene je iznenadio relativno slab SOT sa samo 3:45. Ja sam ocekivao bar oko 5h.
 
Pa Sot jeste loš na p10 ali mislim da će plus biti bolji... I da će peglati kao na p9 vremenom i ovo su test telefoni

Tapatapaapaa by✊ S7edge ✊
 
Pa Sot jeste loš na p10 ali mislim da će plus biti bolji... I da će peglati kao na p9 vremenom i ovo su test telefoni

Tapatapaapaa by✊ S7edge ✊

Ocekivao sam malo vise od ispod 4h. Ja sam sad na Mate 9 na 53% baterije i SOT tacno 4h za 24h od punjenja.Sa tim da mi je mreza bas losa i sig al uglavno 2-3 crte. Znaci da M9 ima duplo bolju bat a samo 800 mah vise!!!
 
Pa to ti kazem verovatno će da Ga peglaju tokom vremena... Meni je na mate 9 pro bila baterija prosek a na običnom je btutalna

Tapatapaapaa by✊ S7edge ✊
 
Da za cudo na Pro modelu je SOT iso oko 4-5 h dok se meni na obicnom krece od 6.5 pa do cak blizu 9h SOT za u proseku 2 dana koriscenja. Pro model je meni nezanimljiv. Nisam ljubitelj edge ekrana, 2k ekran koji trosi kao lud. Manji displey, veca cena. 6gb rama u ovom trenutku ne znaci puno, i od 4 uvek imam preko 2 free. Interna memorija jeste ogromna ali opet ne u ovom trenutku neophodna.
 
Ja sam imao taj model jer još nije stigao bio mate običan... Alo iskreno ništa specijalno od telfona dok je mate 9 običan vrh... Kao što mislim da će biti i p10 i plus

Tapatapaapaa by✊ S7edge ✊
 
Ja mislim da ce p10+ biti pun pogodak. Dok ce manji p10 biti prosecno dobar telefon. Videcemo kako ce se pokazati kako ide vreme
 
Video i držao P10 pre neki dan u mediamarkt, hmmm..sta znam, fino to sve upakovano, ali ne znam nesto nisam oduševljen... Cekam još da vidim p10 plus uživo, mada me ne zanima nijedan p10 model...

Huawei Mediapad M2 10.1 LTE
 
Dragi gospodine , "ei" se u nemačkom jeziku čita kao "ai" . Tako da "Leica" čitamo i izgovaramo 'Laika". Drugi momemat je prevod vaših visoko stručnih i za nas "leike" nerazumljivih izraza , na jezik približno onome razumljivom prosečnom kupcu. Telefon je potvrdio kvalitet , posebno kamera , koju je vaš kolega na P9 modelu pomalo olako podcenio ,jer je blago rečeno odlična .EMU je najbliži iOS-u, tako da je prelaz sa iPhona najbezbolniji u odnosu na druge Android telefone.
Lajka.Al ko da je bitno...zna se na sta se misli.

Sent from my Nexus 7 using Tapatalk
 
Gospodine Sale83 , nemojte Se primati , "j" Vam se "javlja". Poenta je da svako ko prati ovaj sajt ima određenu dozu privrženosti , međutim , previše je izraza na engleskom , ali i stručnih engleskih izraza.Tako ako je neko zainteresovan da kupi telefon a pri tom ne razume sve izraze , onda Vaša opaska da se zna ma šta se misli , treba ići u dva smera. Tako ako ja pomognem Gospodinu koji je radio test , opaskom kako se izgovara na nemačkom , valjda će ljudi koji uređuju sajt imati malo više razumevanka za nas , koji manje baratamo stručnim izrazima na Jengleskom . Ovo kao i predhodno možete shvatiti kao opasku a ne kritiku. Sajt je odličan , a kako se bavi i prodajom ,treba prilagodoti vokabular i na nas manje stručne.:)
 
Gledamovaj DxOMark.. Kazu ista kamera na p10 i mate 9.. A P10 dobio 87 poena a mate 9 85 poena.
U cemu je caka? u softveru ?
 
Sudeci po bodovima P10 ima prednost u vidu malo bolje stabilizacije kamkordera, malo bolji led blic i za nijansu bolji AF.
 
i to vredi 2 poena ?
ludnica :D
 
Nazad
Vrh Dno