Šta je novo?

Huawei P10

Ma daj. Upropastili su sad P seriju kopiranjem Jabuke. Dizajn je meni korak unazas u odnosu na P9 i P9+. Nesto izmedju IP i Pixela koji je takodje kopija IP-a.
Trebali su da nastave sa dizjnom p9. Ovako su stavili IP dizajn sa Samsung Home tasterom. Meni jako odvratna kombinacija
+1
Android ajfon izgled ...

Sent from my Nexus 6P using Tapatalk
 
Slazem se, ali ovaj tekst nije samo o izgledu p10 serije.

Sent from my Havaji P9
 
Ne slažem se ,p10 izgleda odlično ali mu treba amoled ekran

Sent from my Redmi Note 4 using Tapatalk
 
Generalno to je subjektivno. Izgled telefona. Meni je npr odvratan s8 a ima ljudi koji balave. Opet meni je kul G6 a drugima je ******. Isto tako mi se svidja p9 a nekima ne...
Sto se tice amoleda, apsolutno mu ne treba i drago mi je sto nisu stavili.

Sent from my Havaji P9
 
Tako je ali je fora sto gomila ljudi nasedne na tu pricu, stvarno kad pokazu sliku portreta to izgleda jako lepo ali ako se prebaci na komp i pogleda detaljnije to bas nije tako, to sam odmah video i kada se pojavio P9 bas je dosta bilo mrljavo ako se prebaci na komp i slika pogleda detaljnije (pricam za portrete, spustanje blende rucno).Naravno videcemo kad se pojavi ali ja sam takav utisak stekao gledajuci na samom telefonu.
Prednja kamera P9 je odlična. Pišem iz ličnog iskustva, poredio slike na PC u punoj rezoluciji, bolja od S7E, video zapis prednjom na P9 nije nešto. Imao oba, poredio.
Jedini telefon koji ima prednju kameru u foto modu da sve živo čisti je Nexus 6P, takođe radi HDR+ i na prednjoj kameri. Neki telefoni nemaju takvu zadnju kameru. Video snimak prednjom kamerom Nexus 6P je jako loš. Što se tiče videa sa prednjom kamerom tu mi je najbolji bio HTC 10, posle sam pročitao da ima i OIS na prednjoj kameri, a pitao sam se kako su dobro odradili video na prednjoj kameri, baš za Božić klipove sam snimao prednjom kamerom sa HTC 10 i odlični su. S7E je zlatna sredina, sve je dobro foto/video i zadnja i prednja, realno, ni jedan od pođenutih nema video zapis zadnje kamere kao S7E.

Ne znam koliko su napredovali sa P10, ali dobro ide Huawei, fali mu još da poradi na video zapisu što se mene tiče.
 
Poslednja izmena:
On covek mora da kaze da je izgled lepsi od P9 iako on zna da to nije istina :D
P10L ce imati lepsi izgled od P10,samo zbog senzora koji ce biti pozadi.

Послато са HUAWEI VNS-L31 уз помоћ Тапатока
 
@ Ivan I.
Znaci li to da je i S7 zlatna sredina ? :)
Valjda imaju sve isto (sto se tice kamera, prednje i zadnje)
 
I onda huawei kao Samsung i IP :)

Sent from my Redmi Note 4 using Tapatalk
 
Ipak su na kraju ovi iz pocketnow dobili plavi za review :)

[youtube]G6MzRVQUuGA[/youtube]

Sent from my Redmi Note 4 using Tapatalk
 
Mediamarkt
Huawei P10 Plus 6gb/128gb
749e
Dostupan 03. 04.2017

Huawei Mate 9
 
@Difermo, za mene da, zato sam se i zadržao na S7E, na svim poljima je odličan po meni + validna garancija. Da se 6P može naći sa valdinom garancijom i srazmernom cenom za taj telefon i godište 2015, prešao bih preko starog amloeda, starog 810 (sa kojim nisam imao problema) i lošeg video zapisa, sviđa mi se telefon zbog zvučnika i hdr+, ali bez validne garancije više ne kupujem telefon.

@fkloznica, lep je ovaj plavi. Sa ovim senzorom napred previše podseća na OP3, samo je lepši. Mate 9 bolja kupovina.
 
I po meni je Mate 9 bolja kupovina. Ne znam da li ce se osetiti realna razlika u radu sa 6gb rama. Ali kad su testirali mate 9 pro i obicni mate 9 nije bilo vidljive razlike.
 
Mate 9 je bolja kupovina u inostranstvu, pošto u Srbiji ne postoji po normalnoj ceni sa validnom garancijom. P10 će za mesec dana biti dostupan kod svih operatera, što znači da će ih biti puno na oglasima po verovatno mnogo razumnijoj ceni u odnosu na s8 i g6...
 
Ja pricam trenutno po radnjama u normalnim drzavama :) . Ne znam da li ce se kod operatera pojaviti samo manji model ili i plus model?
 
Mate 9 je ogroman bar za moj ukus.. p10 je kul al nije mi neki upgrade u odnosu na p9, ali p10 plus je vec ozbiljna prica :D Kad bi dosao kod operatera, vec znam sta bih uzeo sledece :D
 
Ma taman je Mate 9 :) Manji od IP 7 plus. A da li je vredno zamene tvoj P9 za P10 nisam siguran. U ovom trenutku razlika u ceni je prevelika a dobitci ne toliki. Ne mogu da svarim Samsung Home Taster pa to ti je :D
 
Pocketnow review. Zaključak na kraju za @opusteno :)

[youtube]jjp4XhPa0pg[/youtube]

Sent from my Redmi Note 4 using Tapatalk
 
Ne kažu valjda da im apple konkurent?

Sent from my Nexus 6P using Tapatalk
 
Koliko sam video, cerka firma Honor im je najveci konkurent :)

Sent from my Havaji P9
 
Ne neko da je u svemu bolji od p9 :) znači da postoji razlog da pređeš na p10

Sent from my Redmi Note 4 using Tapatalk
 
Sad sam tek odgledao ceo review. Sta znam, dosta su ga poboljsali, svuda po malo mada opet doplatio bih do 50e vise ne.. Ipak je to manje vise slican telefon za neku jacu doplatu :D
Jedino sto bih rado posedovao ovaj kirin 960 prava zverina. :)
 
Bice nesto malo kasnije...
 
Da li su poboljšali jačinu zvuka u slušalici na P10? Meni je na P9 u odnosu na samsung tih, mada je samsung sa S7E tu tata, naravno i htc 10.
 
Nesto razmisljam, ovo dugme i nije toliko lose s obzirom da ima dosta funkcija. Koliko sam skapirao moze i da se ubaci nav bar, kome treba.. I dalje mi je lepse kad je dugme pozadi ali nije ni ovo toliko lose posto nije klasican home taster.

Sent from my Havaji P9
 
Pa kopiran je od lenova ali ne toliko dobro koliko vidim , tamo je bilo lakše odraditi sve komande zato što se home dugme i stiska.
Morali su onda da ostave mogućnost da se uđe u recents povlačenjem prsta odozdo ka gore pored čitača otiska ( meizu stil ) .
Ovaj neprirodni svajp po dugmetu za recents nema nikakve logike

Sent from my Redmi Note 4 using Tapatalk
 
Poslednja izmena:
Nazad
Vrh Dno