Šta je novo?

Huawei P10 lite

Jel ovo ok, kako vam se cini?
1ecff8bf3029fb1adc888920d8f12950.jpg
a7dab141c2d747dda0d7d96b6ade69d9.jpg


Poslato sa WAS-LX1 uz pomoć Tapatoka
 
Super je, ako si sve bio na 4G. A ako je kombinaciji sa wifi onda u nekom proseku..

Poslato sa VKY-L29 uz pomoć Tapatoka
Nemam kuci wifi, samo 4g [emoji1] ovo je na c432(386), a prema jednom punjenju accubatery kaze da je baterija na 85%(nzm koliko je to validno)...telefon kupljen pocetkom maja prosle godine, ispocetka sam ga cuvao posle ga silovao igricama, sad samo s vremena na vreme "duel links" na max batery usage

Poslato sa WAS-LX1 uz pomoć Tapatoka
 
Da l će nešto da me zezne ako sam flešovao treble rom sa januarskim patchom a flešovao sam ga preko B370 to je čini mi se avgustovski patch?
 
Nije opasno kaže ovaj lik sa xda jer je ovo security patch iz aosp ne iz emui-a... :D
 
Ja se vratih na b321, magisk v18 super radi I safety net. Ubacih face unlock, call recorder, 5x5, 5x6 raspored ikona itd. Sve sljaka savrseno. Ne mrdam odavde vise.

P. S. Nisam rollao sa januarskog patch da ne bude zabune. Inace bih ga bacio u smece da sam to probao sa b386 build verzije unazad.

Послато са VKY-L29 уз помоћ Тапатока
 
Poslednja izmena:
Konacno, radi kompletna tema. [emoji4]Screenshot_20190201-173634.jpegScreenshot_20190201-173645.jpeg

Poslato sa WAS-LX1 uz pomoć Tapatoka
 
Pa radi na b321...šta ja imam od toga.
Btw. baš je ružna tema [emoji1]

Sent from my WAS-LX1 using Tapatalk
 
Pa radi na b321...šta ja imam od toga.
Btw. baš je ružna tema [emoji1]

Sent from my WAS-LX1 using Tapatalk
Haha, pa ti nemas nista. Ko je reko da imas [emoji1787][emoji1787][emoji1787] Meni se svidja tema. Sad ima da gi menjam na 5 min po jedna.

Poslato sa WAS-LX1 uz pomoć Tapatoka
 
Da l će nešto da me zezne ako sam flešovao treble rom sa januarskim patchom a flešovao sam ga preko B370 to je čini mi se avgustovski patch?
Jel imas neki predlog za treble rom da moze da parira stock romu? Moze neki link?

Poslato sa VKY-L29 uz pomoć Tapatoka
 
Jel imas neki predlog za treble rom da moze da parira stock romu? Moze neki link?

Poslato sa VKY-L29 uz pomoć Tapatoka
Sta ce ti to... Ti ne znas sta propustas na stocku, security patch samo za našu bezbednost lično od Huaweia svaki mesec. Inače onaj CypherOS (tako nekako valjda) mi se baš bio dopao.
 
PixyOS je bio dosta dobar dok onaj glavni programer za njega nije nešto poludeo i uzeo obrisao sve što je radio vezano za njega, prvo je bila priča da se ubio pa onda kao napustio je android development zauvek... Bez ijednog baga nema, kažu da je nemoguće da se kreira treble rom za kirin modele bez bagova. Na xda za p8 lite 2017 ima AOSPE 6.1 koji nije loš i svi ga hlave da dobro drži bateriju, takođe i arrow os nije loš ali i jedan i drugi teško da će da nastave da ih apdejtuju.
 
PixyOS je bio dosta dobar dok onaj glavni programer za njega nije nešto poludeo i uzeo obrisao sve što je radio vezano za njega, prvo je bila priča da se ubio pa onda kao napustio je android development zauvek... Bez ijednog baga nema, kažu da je nemoguće da se kreira treble rom za kirin modele bez bagova. Na xda za p8 lite 2017 ima AOSPE 6.1 koji nije loš i svi ga hlave da dobro drži bateriju, takođe i arrow os nije loš ali i jedan i drugi teško da će da nastave da ih apdejtuju.

OK, tnks za detaljno objasnjenje. [emoji106]

Poslato sa VKY-L29 uz pomoć Tapatoka
 
Izgleda da jos uvek ima nade i da nije jos uvek sve zabranjeno.Upravo proverio na Hisuite i gle ima ga rollback na Android 7 [emoji3]
72f1c1984c069baa610547d524c5a263.jpg


Sent from my WAS-LX1 using Tapatalk
 
Izgleda da jos uvek ima nade i da nije jos uvek sve zabranjeno.Upravo proverio na Hisuite i gle ima ga rollback na Android 7 [emoji3]
72f1c1984c069baa610547d524c5a263.jpg


Sent from my WAS-LX1 using Tapatalk
Al kolko su oni kontradiktorni to je cudo. Prvo uvode silne zakrpe a onda moze rollback koji sve njihove zakrpe ponistava. I ako su stvarno bitne te security zakrpe koja je poenta rollbacka... Znaci lazu, mazu....
U svakom slucaju ja na beta 321 ubacio i dual speaker mod, kameru od p10 pro sa dosta opcija, raw format, music player od p10 pro i jos dosta toga. Ono sto moze u Emui da se otkljuca, otkljucao sam. Sve radi besprekorno.

Послато са WAS-LX1 уз помоћ Тапатока
 
Apsolutno se vise ne zna sta rade.Sad se i ja razmisljam da ga malo mucim ;)
 
Kod mene iako je 386, kad kliknem na update na hisuitu prikazuje mi da je dostupan update na 386, malo se zbunio izgleda [emoji3]

Poslato sa WAS-LX1 uz pomoć Tapatoka
 
Kod mene iako je 386, kad kliknem na update na hisuitu prikazuje mi da je dostupan update na 386, malo se zbunio izgleda [emoji3]

Poslato sa WAS-LX1 uz pomoć Tapatoka
Lele, koja jbda. Ne se zezajte, pitanje dal I radi uopste rollback.

Poslato sa VKY-L29 uz pomoć Tapatoka
 
Koliko vidim svi brendovi su uveli antirollback I to pre vise meseci ukljucujuci Xiaomi. Tako da nije samo Huawei u tom krugu.

Послато са VKY-L29 уз помоћ Тапатока
 
Kod mene više nema opcije, poslednja verzija HiSuitea i B386. Inače promenih bateriju, javljam rezultate uskoro.

Poslato sa WAS-LX1A uz pomoć Tapatoka
Kolko mi je lik na telegram grupi objasnio sa svim verzijama koje imaju antirollback mogu normalno treble romovi. Znaci samo ne sme da se dira xloader particija koja recimo bude zakacena ako se koristi Hwota, ffinder ili dload. Kod Treble romova samo se fleshuje system particija. Teoretski ako neko fleshuje treble i kasnije hoce opet na stock moze da koristi servisni rom ali samo za tu verziju ili Hwota ista ili naredna verzija...nikako prethodna. Tako da nije sve toliko crno. E sad ko nema bootloader code, a azurira na januarski patch vise isti ne moze da se iscita sa Hcu ili DC unlock.

Poslato sa VKY-L29 uz pomoć Tapatoka
 
Vrh Dno