Šta je novo?

Huawei P10 lite

Hm mozda ima neka caka sa tim tonom..Mislim da sam negde video,nesto na foru da se pojaca ako je u dzepu i sl.. Mozda te to zeza? Negde sam to video ali ne znam da li na ovom tel..Nemam tih problema..Ja sam na vibraciji 98% vremena..Sad mi vibrira ako me iko zove,pise i sl

Sent from my WAS-LX1 using Tapatalk
 
Telefon nije bio u dzepu,vec na stolu.Kazem,to se veoma retko desava.Inace,sve ostalo radi odlicno.
 
Meni je P10 Lite otkljucan (iz Telenora je). Probao sam sve mreze i radi sve. Inace, nece da prebacuje fajlove preko NFC i Wifi direct na i sa P9 Lite. Sve sam probao i nista. Preko Bluetootha radi sve kako treba.

Nfc I Huawei Beam ne rade ni kod mene sa p10l na p9l I obratno.
Medjutim, Wifi direct funkcionise dobro.
Zasto Nfc ne radi ne znam, ali ako kazes da je radio sa p9l na p8l onda je bug u softveru za P10l.

Sent from my HUAWEI VNS-L21 using Tapatalk
 
Kod mene je prednja kamera sasvim ok.Slike su odlicne.Nisam primetio da su blede.
 
Ja mislim da svi mi koji smo imali flag telefone,nismo bas obijektivni i navikli smo na bolje...Telefon nije los..Koliko para toliko mozike...Mada ja sad uzimam g6,koji bi trebalo da je bolji dosta,cena mu je pala..I vredi para kojih trenutno kosta

Sent from my WAS-LX1 using Tapatalk
 
Uzgred da li jos nekome smeta selfi kamera koliko je jadna, blede boje, svetlost neprirodna. Uplasih se od samog sebe. P9l ima neuporedivo bolju prednju kameru i ako po specifikaciji ne bi trebalo da je tako.

Sent from my WAS-LX1 using Tapatalk

Kada koristiš prednju kameru obavezno isključi ulepšavanje (portret ikona na vrhu ekrana po sredini).
 
Juce gledao G6 u Telenor-u.Prelep telefon (sivi).Bolji je od P10 Lite.
 
Mislim da nfc radi jer telefon reaguje kad se približi drugom telefonu. E sad neznam da li ima neka dodatna podešavanja

Poslato sa HUAWEI WAS-LX1 pomoć Tapatoka
 
Radi nfc sad probao
93c9847d8e735d5a07a2989188428822.jpg


Poslato sa HUAWEI WAS-LX1 pomoć Tapatoka
 
Kad nasloniš tel na tel spusti p10l malo niže u odnosu na p9l

Poslato sa HUAWEI WAS-LX1 pomoć Tapatoka
 
Ja mislim da svi mi koji smo imali flag telefone,nismo bas obijektivni i navikli smo na bolje...Telefon nije los..Koliko para toliko mozike...Mada ja sad uzimam g6,koji bi trebalo da je bolji dosta,cena mu je pala..I vredi para kojih trenutno kosta

Sent from my WAS-LX1 using Tapatalk
Kako ko [emoji6]

Sent from my 3310
 
Vidim da se nesto zale na kameru koja je u g6

Poslato sa STF-L09 uz pomoć Tapatoka
 
Pa zale se jer ne znaju manuelno nista da rade..za auto ti je i ovaj odlican..Ja nemam love za dslr ,ali za g6 skupio...G4 je imao odlican senszor,videcu ovaaj,ali sigurno nije losijo od g4 ;)

Sent from my WAS-LX1 using Tapatalk
 
G4 je opasan bio. :) upravo punim tel, sa koleginicinim punjacem, piše charging, a sa mojim piše fast charging. Tako da, ima i felera tu. [emoji23]

Sent from my 3310
 
Ako puniš p10 lite običnim punjačem onda neće da ti piše brzo punjenje. Od kog telefona je koleginicin punjač?

Poslato sa HUAWEI WAS-LX1 pomoć Tapatoka
 
Ja punim sa njegovim punjacem,ne pise nikad..Zato pitam

Sent from my WAS-LX1 using Tapatalk
 
Ako puniš p10 lite običnim punjačem onda neće da ti piše brzo punjenje. Od kog telefona je koleginicin punjač?

Poslato sa HUAWEI WAS-LX1 pomoć Tapatoka
Znam Djole, nisam se izrazio kako valja. Njen je isto P10L. Izgleda joj geknuo punjac. Meni je na G3 pre par godina riknuo punjač, bio u garanciji pa menjao.

Sent from my 3310
 
Aha nisam mislio ništa loše samo pitah

Poslato sa HUAWEI WAS-LX1 pomoć Tapatoka
 
Posle malo cackanja,pise fast ch.. Ali znam da nije pisalo..Stavih ga na samsungov fast,pa na njegov,i sada ima..znam da neki dan nije pisalo fast..Bitno da radi:)

Sent from my WAS-LX1 using Tapatalk
 
Nazad
Vrh Dno