Šta je novo?

Huawei Mate 8

Ja da predjem na Mate 8? Ja na 6"? No Way kolega. Mate 8 mi se svidja i verujem da je sve bolje nego na x2, pogotovo braon boja mi je bas IN, ali ja cekam naslednika od x2, videćemo šta će da donese Huawei Mediapad X3 od 7".
Ali mozda ženi uzmem u aprilu Mate 8 kad bude ugovor produzavala, ili mate 8 ili mate s... To cu jos videti tek sve u aprilu. Bilo je planirano da joj kupim mate 7, koji joj se bas svideo, ali je odustala...
 
Ovaj Mate 8 deluje super ali mi ovaj softver/UI toliko smeta da je to strasno (kao i svi ostali kineski i TW), ne mora da ima cist androlid, dovoljno bi bilo da ima krsten UI kao htc/sony.
 
Pisah već ovde, UI, to jest EMUI je opet stvar ukusa kome se sta vise svidja, ja sam samsung prešao na Huawei i bilo mi je osveženje posle TW, sve je i stvar navike
 
Naravno da je stvar navike. Ali ne treba se navikavati na plagijat.
Sigurno imaju ljude koji to mogu da odrade odlično, ali i dalje vuku te repove od pre par godina, kada su se probijali, pa kopirali ios
 
Vidis, ja opet zadovoljan sa emui, posle TW emui došao kao veliko osveženje, to što tebi nesto smeta ne znači i da drugima smeta, pa danas svi svakog kopiraju?
To ti je jedina zamerka za Huawei, taj njihov emui?
Ne znam jesi li koristio huawei pa pričaš iz iskustva ili eto ne svidja ti se emui?
 
Stvarno lepo radi, odusevljen sam. Ali voleo bih da vidim kesiranje posle 10-15 dana uptime-a. :)
 
Vidis, ja opet zadovoljan sa emui, posle TW emui došao kao veliko osveženje, to što tebi nesto smeta ne znači i da drugima smeta, pa danas svi svakog kopiraju?
To ti je jedina zamerka za Huawei, taj njihov emui?
Ne znam jesi li koristio huawei pa pričaš iz iskustva ili eto ne svidja ti se emui?

Samo koristio, baš zbog emui ih nisam posedovao.
Mada, poslednji koji sam probao je p8lite.
Ali ako ti se sviđa emui, zašto ne uzmeš original (ios). :p
 
Ja imam Mate 7 već nekoliko meseci i to je prvi telefon na koji nisam instalirao Nova launcher, emui mi je sasvim ok. Video bih da promenim neke ikone ali to sam rešio temama kojih ima na netu, našao sam par koje izgledaju kao "goli" android.
 
Nemaju adekvatan telefon za mene, nešto od 7 inča a da ima i sim card slot, da imaju verovatno da bih kupio neki iOS uređaj, tako da i sad ovaj x2 od 7 inča ispunjava sve moje uslove, krastavac slaba konkurencija što se tiče tableta od 7" sa sim card...
 
Ovaj svaba ima odlicne recenzije. Telefon stvarno leti.

 
Poslednja izmena:
Kirin leti. Sada se ceka p9 :)

Nema sta,ovo je odlican fon,samo mora jos da mu padne cena. Meni je npr i dalje misterija kako nije dosao kod nasih provajdera [emoji52]
 
Veruj nema ga još ni u de kod provajdera... Zvanično u prodaji ga vec ima Online radnje bas iz de...
 
Koliko videh, kao 6p je cena. Dosta, ali huawei i ide na to.
 
Preko eBay.de ima da se kupi već za 490e,iz holandije ide pošiljka

Edit :

851fa709c805a0780d0b744131b35690.jpg
 
Poslednja izmena:
Zanima me misljenje ljudi ovde, cekao sam G5 koji mi se nije svideo, S7 edge ce mi biti preskup, a pojavom tih telefona na kp cena 6P i mate 8 ce pasti. Tako da se izbor sveo na ta dva, pitanje je sta je pametnije da se uzme? Mate 8 mi je prelep, volim velike ekrane, vidim lepo radi , sa druge strane Nexus je Nexus i tu opet nema greške...
 
Kad se sve sabere i oduzme kod nexusa dobijes bolju kameru, vjerovatno i ekran (amoled stvar ukusa), prvi update i duzi sig. Kod mate 8 dobijes brutalnu bateriju i dual sim. Koji su ti prioriteti pa prema njima izaberi. Ja bih isao na nexus 6p.
 
Stigao u MTS, ma ono je strasno koja je cena tarifa, a ne drugom sajtu u prodaji je po ceni od 570 evra, preterase ga.
 
50k uz 2 crvene.. Ako se pogleda cena s6edge i s7,pa onda buduceg note6 ovo nije losa cena. Jeste jaka ali ne i prejaka.
 
Na tom jednom sajtu je cena jedinstvena (71.250,00) za sve cetiri verzije (boje), (Interna memorija 32 GB, 3 GB RAM/ 64 or 128 GB, 4 GB RAM) ,sto nije bas logicno. A cini mi se da bi Gold i Mocha Brown verzije trebalo da budu skuplje...
 
Stiže do kraja nedelje, ili početkom sledeće. Ne mogu da dočekam [emoji4]
 
Nadam se da ce uskoro i ovde u t mobile.de da se pojavi, pa bi žena uzela uz produženje ugovora u Aprilu, ako ga ne budu imali, onda će mate s da uzme :)
 
Jel sam ja lud ili trenutno na mts sajtu cena uz MIX XL iznosi 38400?

Aha, to je za ugovor na tri godine... Majku im :)
 
Srebrna i crna su 32gb varijante, Mocha brown I gold 64gb I 128gb ali njih verovatno neće ni nabavljati.
 
Do juče im je mate s bio 50k na 3 godine uz mix xl. Sva sreća pa se ne zaleteh a malo mi je falilo. Ovo je ipak dosta bolja varijanta. Ipak je ovo Kirin 950 a baterija prosto obećava. Ako s7 edge može 2 dana sa 3600 mah uz qhd i tw (tako sammy tvrdi)onda bi ovaj sa ovakvom mogao komotno na 3+. Mnogo lep telefon i moj sledeći definitivno, ali koliki ugovor. E to je dilema.
A nisu se setili u opisu da stave da je opciono dual sim LTE. Valjda neće taj drugi biti zaključan, jer mi treba za Telesmor.
 
Poslednja izmena:
Nazad
Vrh Dno