Šta je novo?

Huawei Mate 50

Како уклонити забрану уписивања фајлова у Android/Data/... директоријум?
Конкретно хоћу да ископирам мапе за Sygic, на локацију;
Android/data/com.sygic.truck/files/SygicTruck/Maps/
али добијам поруку (копирање преко TotalCommander):
It seems like you chosen the wrong folder!
content://com.android.externalstorage.documents/tree/primary%3AAndroid%2Fdata%2Fcom.sygic.truck%2Ffiles%2FSygicTruck%2FMaps

преко Files добијам поруку:
Paste failed. External storage read and write permission denied.

Претпостављам да је то везано за привилегије, али за Files ми је штиклирано:
Allow management of all files

Шта још треба подесити да бих могао да копирам у неки од поддиректоријума у оквиру Android/data/...
 
Ima li valjanog linka kako da se Mate 50 Pro EU verzija prebaci na HarmonyOS ali bez placanja Kinezima za to ili bilo kome drugome?
Sve sto sam nasao je da Mate 50 Pro za Azijsko trziste (Pazi sada, Global verzija) olako prebace na Harmony3.0 pa posle na 4.0 ali mora da bude Global/Azija a ne Global/EU. . .
Ima li free nacina?
 
Koji Viber i kako instalirati a da mi redovno stižu notifikacije i da mu prilikom instalacije vratim GDrive bekap? (Ovo mi je jako bitno zbog posla jer tu imam neke radne grupe...)
 
Koji Viber i kako instalirati a da mi redovno stižu notifikacije i da mu prilikom instalacije vratim GDrive bekap? (Ovo mi je jako bitno zbog posla jer tu imam neke radne grupe...)
E to je misterija. Ja imam viber instaliran sa App Gallery, notifikacije stizu na vreme i nema kasnjenja. Ali ne mozes povuci sa Gdrivea nista... I problem je kad se pravi rezervna kopija. Tu ni huawei podrska ne moze da pomogne. Oni tvrde da je problem u samoj aplikaciji viber, medjutim to je laz. Javio sam se i viber podrsci ali su testirali i rekli da je problem huawei i njegovo pravljenje backupa. Ukratko da znas na cemu si. Sto se tice Harmony sistema, ima na xda forumu objasnjenje, nisam citao, vidi tamo dal moze da ti pomogne
 
Vrh Dno