Šta je novo?

Huawei Mate 50

Salac UE

IPTV Guru
VIP član
Učlanjen(a)
06.09.2014
Poruke
4,417
Poena
615
Moja oprema  
Laptop
LENOVO IdeaPad Gaming 3 15ARH05
Mobilni telefon
Motorola Edge 30
Pametni uređaji
Huawei Watch GT2e
Pristup internetu
  1. Kablovski internet
Mate 50 deluje na papiru super (i dizajnerski).
Šteta što nemaju Kirin, on je bolje uparen sa njihovim telefonima od SD-a. Bez gapps bih se i navikao, nije kao da koristim nešto preterano njihove aplikacije.
 
Zavisiće od baterije. Kamera na P50 Pro je već sada najbolja ali mora ta baterija bolje. Valjda je i ovaj SD bolji jer je iz TSMC-a. Videćemo. Dizajn prelep, sada već sasvim realno može da se živi bez Google-a.
 
Interesantan telelefon. Osim GS, bode oci sto baterija nije bar 5000mAh, ekran je 1080p na zalost, i nema 5g koji ruku na srce i nece kod nas jos par godina.. Imao sam m20p kojim sam bio prezadovoljan. E da, najvise fali mocni Kirin...
 
Lepota je subjetivna stvar, ali moje mišljenje je da je Mate 50 pro - flegšip sa ubedljvo najgorim dizajnom u 2022. Izgleda jeftino kao tel od 200€ (npr nova 8i, slika u prilogu).
Nadam se da će P60 ponuditi nešto originalnije i da neće opet biti one crne kružnice na pozadini.

Biće zanimljivo videti da li dolazi sa punjačem u pakovanju 🙂
 

Prilozi

  • huawei-nova-8i-0.jpg
    huawei-nova-8i-0.jpg
    38.6 KB · Pregleda: 32
  • Fb_Non4XkAEcfU1.jpeg.jpg
    Fb_Non4XkAEcfU1.jpeg.jpg
    103.4 KB · Pregleda: 32
Notch u 2022. godini, pa i Apple sklanja notch, njihv dizajner je verovatno u predškolskom.
 
Ja bih oprostio zbog face unlocka..
 
Bez Leica potpisa. Mozel Huawei bez Leice da bude u vrhu sa kamerama?
 
U Evropi stize u oktobru sa cenom od 1299 evra
 
Na njima je da probaju, na nama da im pokažemo da greše 😉🤗
 
Ima p40 pro, tako da se slažem da nije toliki hendikep da ne može da se koristi telefon bez GS, ali ugođaj korišćenja je lošiji. Imam par aplikacija koje mi stalno pri pokretanju izbacuju poruku da neće raditi bes GS, iako rade, ali sama ta poruka koja mi iskače i koju moram da zatvaram kvari utisak.
Pojedine aplikacije ne rade nikako, pa moram preko Gspace da ih koristim, a brzina otvaranja app na taj način je kao kod nekih budžetnih uređaja iz 2018. godine.

Žao mi je, ali telefon od 1000+ evra, kakav god da je, ne vredi te pare.
 
IPhone je neki statusni simbol, a mi smo zemlja puna ljudi koji hoće sebe da predstave kao pripadnike sloja kojem realno ne pripadaju. Pošto za automobile, vile i slično nemaju para, IPhone je jedino što može da se kupi iz te željene klase.

Huawei to više nije, tako da mislim da će imati debakl, ali ne samo na našem, već i na evropskom tržištu.
 
IPhone je neki statusni simbol, a mi smo zemlja puna ljudi koji hoće sebe da predstave kao pripadnike sloja kojem realno ne pripadaju. Pošto za automobile, vile i slično nemaju para, IPhone je jedino što može da se kupi iz te željene klase.

Huawei to više nije, tako da mislim da će imati debakl, ali ne samo na našem, već i na evropskom tržištu.
Bravo za komentar.

Kompleksi prže Srbijom, takve glave mi nikad neće biti jasne, iPhone i Balenciaga majice sa buvljaka od 20€ i onda si baja.


Inace ovo za telefon od 1400€ za ovaj Mate50 je presmesno, pa realno za te pare je bolje uzeti taj iPhone, iako tvrdim da je sve preko 700€ za pišljivi telefon previše
 
Bravo za komentar.

Kompleksi prže Srbijom, takve glave mi nikad neće biti jasne, iPhone i Balenciaga majice sa buvljaka od 20€ i onda si baja.


Inace ovo za telefon od 1400€ za ovaj Mate50 je presmesno, pa realno za te pare je bolje uzeti taj iPhone, iako tvrdim da je sve preko 700€ za pišljivi telefon previše
Pa da ima google servise pa i đene đene, ali s obzirom na situaciju sa Huawei telefonima poskupo je. Za telefon barem ja ne bi dao preko 1000e, mada je i to previše ali ajde. Možda jednog dana ako se google servisi vrate na Huawei možda bude nešto
 
Ja za ovaj sa ovim kriminalnim notch - om ne bih dao ni 400e iskreno 😁
 
Имам осећај да би појединци нашли замерке и да:
  • има гугл сервисе
  • нема ноч
  • има SD 8+ gen1 5G
  • цену од 999 евра
  • ...
 
Obzirom da se kod nas toliko kuka kako nemamo para a ajfoni se rasporodaju kao dobar dan bice i za m50 sanse 😁
Ne može se porediti iPhone sa Huawei, iPhone ljudi kupuju i za 2000+ evra, tako nešto je nezamislivo za kineski brend.
Ogavnost od notch-a je suvišno komentarisati.
 
Mislim da ljudi previše zavise od Google servisa tj da su malo razmaženi.
Slažem se da je više aplikacija na Play Store od aplikacija na Huawei Galeriji ali veliki broj aplikacija će raditi ako se instalira kao apk.
Treba malo dati šansu i drugoj strani.
Jeste telefon skup tj preskup i ja ne vidim kako će imati uspeha sem u Kini.
Ja lično nikad ne bih dao 1000EUR ili više na mobilni jer na kraju se sve svodi na isto. Telefoniranje, Viber, Instagram, Fcabook, mail...
Jedino je kamera ono što izdvaja telefone jedne od drugih

A notch meni uopšte ne smeta :)
 
Sve na stranu ali ovaj RS (Porsche Design) mi je izuzetan od nazad...prvi telefon posle duze vremena
 

Ja sad instalirao na Nova 5T i, bogami, nije besplatna. Ako je već uslov da se ima HMS.

Ali da, ako našteluju ovu emulaciju, rešen bi bio i taj problem. Ili barem meni deluje da će uskoro biti rešen.

Nedostatak satelita je ovde najveća mana, pored kamere, koju sam video na nekim testovima i, jednostavno - iPhone je bolji.

Treba videti i bateriju ali neće to bez Kirina biti kako treba.

Cena na stranu.
 
Mislim da ljudi previše zavise od Google servisa tj da su malo razmaženi.
Slažem se da je više aplikacija na Play Store od aplikacija na Huawei Galeriji ali veliki broj aplikacija će raditi ako se instalira kao apk.
Treba malo dati šansu i drugoj strani.
Jeste telefon skup tj preskup i ja ne vidim kako će imati uspeha sem u Kini.
Ja lično nikad ne bih dao 1000EUR ili više na mobilni jer na kraju se sve svodi na isto. Telefoniranje, Viber, Instagram, Fcabook, mail...
Jedino je kamera ono što izdvaja telefone jedne od drugih

A notch meni uopšte ne smeta :)


Bravo! To i ja kažem, znači uopšte neću da pričam više ovo glupo je ali mogu uzeti telefon tog ranga da ne bude posle pricaju ovi jer ne mogu priuštiti sebi skup telefon.

Ali je po meni velikaaa ludost dati sve preko 700€ na telefon, znači budalastina. (da ne kažem i ovo da je preskupo)


Pa jbt ne kuva ti ručak, ne pere veš je*eni telefon već kao sto i napisa @risa sve se svodi na tih par aplikacija i specifikacije kamere, a za to dati 1500€ je meni užas koliko god taj neki imao para.

To može da ti odradi i telefon od 600€,ili sačekaš ove bolje godinu dana da padne cena lepo

Pa burazeru za 1500€ možeš kupiti za kuću mnogo bitnije stvari, mašinu, šporet i TV, sve zajedno za tu kintu.

Ali dobro neko zasiti komplekse kad uzme fon od 1500€...kapiram da im je jedino u tome poenta davanja tolikih para
 

Ja sad instalirao na Nova 5T i, bogami, nije besplatna. Ako je već uslov da se ima HMS.

Ali da, ako našteluju ovu emulaciju, rešen bi bio i taj problem. Ili barem meni deluje da će uskoro biti rešen.

Nedostatak satelita je ovde najveća mana, pored kamere, koju sam video na nekim testovima i, jednostavno - iPhone je bolji.

Treba videti i bateriju ali neće to bez Kirina biti kako treba.

Cena na stranu.
Ja sam platio da ne bih imao reklame koje su me smarale.
Ne mogu ti reći koliko para jer se ne sećam ali znam da stvarno nije bila neka cifra ali vredi svaku paru
 
Fine. fine fotke pravi, video skroz solidan, mikrofon odlican.

 
Nazad
Vrh Dno