Šta je novo?

Huawei Mate 50

Videcemo uskoro koliko je dobra kamera, kad Benchmark uradi uporedni test kamera 😀
 
A oni su inače objektivni....😬😬😬
Svakako ne sumnjam da je kamera odlična.
 
Video je ozbiljna zamerka, tako da već znamo da nije #1. Odgledao sam brdo testova, pri vrhu je, ali ni u photo modu nije uvek bolji od ostalih.
 
Ovaj orange je moja nova Lumia 930. Savršen dizajn, ne primećujem ni notch. Perfektno, a izgleda je i baterija ponovo u formi!
 
Sjajan telefon. I dalje ne mogu da se odlucim da li vise gotivim S seriju ili Mate seriju. Ni jedan telefon nije na mene ostavio wow efekat kao kada sam prvi put upalio stari m20p...
 
Kako se zove ovaj font što dođe na mate 50 pro?
 
Meni se više sviđa običan Mate 50, nema notch iz 2017. 😁 A nije velika ni razlika, 90hz ekran i 12mp tele kamera ali sa 5x zumom. Takođe postoji narandžasta varijanta. 😍
 
Juče sam bio u Ušću u huawei prodavnici. Bilo mi zanimljivo da se podsetim kao korisnik mate 7, 9, 10, 20xl.

I iznenad se kad vidim da i p50pro i mate imaju google servise. Pitam radnicu otkud to, jel su konačno rešili, ona kaže jesu.

Šta se dešava?
 
Da niste pomešali sa Gspace?
 
Ma da, Gspace, nije baš najsrecnije rešenje ali radi.
Uglavnom, od juče valjda I zvanično mate 50 pro u prodaji, a to je prošlo prilično nezapaženo. U srećnija vremena ovo bio bilo skoro u rangu IPhone 14 pompe...
 
Meni nedostatak Google servisa i nije neki nedostatak. Nije kao da su Gugl aplikacije sjajne i prelepe. 😁 Jedino bi mi bilo smor što ne povlači lozinke. 😬
 
Bio sam i ja do Huaweia u Galeriji u subotu kada je bilo predstavljanje i mogu reci da sa ostao prilicno razocaran.
Cena im nije snizena kao u EU sto se desilo,a nikakve bukvalno poklon dodatke nisu nudili, dok se u EU dobijaju i po 200 eru vredni pokloni.
U radnji nikoga nije od posretilica sem mene i prosto je neverovatno da su tako lose odradili promotvni dan.

Odustao sam od bilo kakvog razmisljanja o kupovini Mate 50 Pro za sada, bas bih se osecao kao ovca da kupim po ovim sada uslovima.
 
Biće ovo super kupovina za 500-600e na KP za par meseci, samo opušteno. Tako je i P50 Pro prošao. 😁
 
P50 Pro imaš da biraš između 560 i 650e. 😁
 
Meni nedostatak Google servisa i nije neki nedostatak. Nije kao da su Gugl aplikacije sjajne i prelepe. 😁 Jedino bi mi bilo smor što ne povlači lozinke. 😬
Realno Kirin je najveći nedostatak, mogu samo da maštam kakav bi sad bio, i kakva bi to baterija bila, ehhh........
 
Slažem se, bez Kirina ništa. Huawei je dostigao odvano ono što Samsung sa Exynosom ni dan danas nije, niti će ikad.
 
To je Gspace...
 
Ja sam preko phone clona instalirao sve google servise i svi rade, osim youtuba, doduše p40 je u pitanju.
 
I ja sam video klip na YT da se na Harmony OS instaliraju GAps. Imam na tabletu taj sistem ali se ne usuđujem da probam jer imam započeta nekoliko klipa u Power Director-u.
Kad ih sredim onda radim back up I probaću. Ako nešto krene po zlu i uradim factory reset imam siguran back up.
 
Nazad
Vrh Dno