Šta je novo?

Huawei Mate 20 Pro

Valjda je taj BOE. Samo pod odredjenim uglom se tako vidi pod drugim uglovima ne, i tako je sa obe strane. Kada ugasim ekran potpuno je crn nema nigde nikakvih probijanja. Pratio sam od početka celu pricu i cekao da prodje neko vreme vas zbog toga. Sinoc naručio Samsung S10 plus, al ga nema jos u NS u Telenoru, pa sam udeo Mate 20 pro
 
Nije to glue gate ,tako je na svim oled zakrivljenim ekranima

Sent from my SM-J510FN using Tapatalk
 
Ne zaboravi da su ovo oled a samsung amoled,bilo je price o ovome,svi boe ekrani su oled i imaju to plavicasto na edge delu pod odredjenim uglom,imao je to ranije i samsung ali su od devetke resili

Sent from my SM-J510FN using Tapatalk
 
Tako nije na svim zakrivljenim Mate ekranima. Pošto i ja imam (pored snimanja videa) taj problem, znam da nije na svim, jer sam pravio poređenja sa onim u poslovnicama, a nije ga bilo na na prvom telefonu koji je imao LG ekran. Ako već smatrate da svi imaju taj problem, onda može da se kaže da je negde ta linija druge boje duž zaobljenih ivica izraženija, a negde manje izražena. Vidljiva je na svetlim podlogama. I da, to nije glue gate.
 
Nisi jos resio problem sa video zapisom?

Sent from my SM-J510FN using Tapatalk
 
Ne. Trećui nedelju mi pričaju kako ga testiraju, kako u servisu kažu da je za zamenu, ali da proizvođač odbija, pa im je vratio, pa ga opet testiraju, pa su opet poslali zahtev proizvođaču... Mada se ja plašim da nije negde dalje poslat na popravku , pa da tako kupuju vreme (a naglašeno je više puta da se očekuje isključivo zamena). Na njihovom sajtu i dalje piše da nije pronađena nesaobraznost. Ja sam video zapise spremio za JT kanal i na srpskom i na engleskom, pa ako ga ne zamene, svi će moći da vide šta oni smatraju saobraznim video zapisom, odnosno kakvu kameru smatraju ispravnom.
 
^ Komedija od predstavnika kao i proizvodjaca. Jako neozbiljno sa njihove strane, telefon toliko košta, a oni samo izgovore imaju.

Pitanje, Jel su svima uređaje sa "Hulk" ekranom menjali za nove ? Ili je bilo i slučajeva da su menjali samo ekran ?
 
Poslednja izmena:
Koliko sam zapazio svima je zamenjen telefon za nov.

Poslato sa LYA-L29 uz pomoć Tapatoka
 
Evo kratkog primera. Samo vas molim da odgledate na većim ekranima, na desktopu, laptopu, tabletu, jer se tu daleko bolje vidi ono o čemu pričam.
https://drive.google.com/file/d/1oKL1eylk2SHkuaIgKBF_UQ6w5UVacLFz/view?usp=sharing
https://drive.google.com/file/d/199qU3AwZLSW0cOx3CNkFs6A3XZM0wgYq/view?usp=sharing
Oba videa su snimljena u različitim rezolucijama, a takvi su u svim, od najniže do najviše.
Meni se čini kao da u videu ne postoji stabilizacija slike ili autofokus ne izoštrava dovoljno brzo.
Doduše, možda i ja uobražavam, pa bi mi značilo mišljenje nekoga od vas, mada znam koliko mi smetakada gledam video.
Kada telefon miruje, nema nekog problema (osim ponekad a zvukom).
 
Ja mislim da je ovde neko pisao da mu je zamenjen displej ali nemoj mi verovati

Sent from my SM-J510FN using Tapatalk
 
Da, sećam se. Kada mu se odlepio displej posle servisa. Zato i nemam poverenja. I ja sam ovde kačio sliku kada sam dobio zamenski telefon da je na mestu gde se nalazi iglica bio karton izlomljen, što se obično dešava kada se vadi taj karton da bi se izvadila iglica.
 
Večeras sam baš gledao kod žene na S9 plusu i isto se to vidi na mestima gde se savija ekran, to plavicasto zelenkasto prelivanje pod odredjenim uglom tako da sam udahnuo, tj izgleda da je to tako na ovim edge ekranima oled I amoled
 
Ja sam u poslovnici vipa isao da uporedim svoj sa 2 izlozena tamo, i na svima je plavicasto sa strane.inace ekran je prelep.ko se zali sto je boe ekran samo trazi dlaku u jajetu.slazem se da je mozda za te pare morao da ide samsungov panel ali je i ovaj super. Jedino oko kamere još a malo softver da srede da ne pegla lica toliko i sve je perfektno.
 
Za software ne brinite. Huawei pegla sw i update-uje svoje flagship modele. Ja dobio pie sad na Mate 9.

Sent from my MHA-L29 using Tapatalk
 
Kada ce ispeglati? Iduce godine? [emoji16][emoji16]

Sent from my SM-J510FN using Tapatalk
 
To je narmalno na edge - zakrivljenim ekranima. Opusti se.

Mate20 Pro
 
Opustio sam se kada sam video i kod zene isto na S9 plus. Ekran jeste zaista jako lep, ceo telefon je jako jako lep, možda najlepši od svih vizuelno. E, jedino sto kamera nije bolja od Samsungove kao što se pričalo da jeste ili ja ne znam sve da podesim na najbolje, plus zvuk je prilično slabasan u stereo zvučnicima, Samsung S9 plus ima za trećinu više snage, a kakav će biti tek S10 plus, mogu da zamislim. Al ajde, to i nije tolika mana, mada ne znam sto ne ugrađuju kvalitetnije zvučnike. Ostalo koliko ga cackam, 2 dana bez prekida je sve na vrhunskom nivou, čak većinu aplikacija otvara brže od S9 plus
 
Kamera je mnogo bolja. Ja sam pre ovog koristio upravo 9+.
Baterija je mnogo bolja.
Brzi je mnogo, radi bolje.
Jedino zvuk je slabiji.


Mate20 Pro
 
Za kameru nisam siguran, ostalo je zaista vrh, zvuk ne računam, u svakom slučaju, nisam se pokajao što sam juce otkazao S10 plus, a uzeo dugocekani Mate 20 Pro. Za Mate 30 znam da ce baterija biti 5000 ampera i da će imati super amoled. Kamere će imati isto 3 u obliku slova T, a mozda i 5, verovatno unapređene još više ekran potpuno bez ivica i Nocha, cipset Kirin 985, drugim rečima, Mate 30 Pro će biti čisto savršenstvo. On je sledeći za nekih godinu dana osim ako Samsung S11 ne bude daleko bolji što je prilično nemoguće. Evo Link pa uživajte
 
Stigao i meni updejt 9.0.0.187, a trenutno sam na 153.

Meni juče kad sam uzeo telefon odmah tražio ažuriranje i sada je 198, verovatno i vama
 
Za kameru nisam siguran, ostalo je zaista vrh, zvuk ne računam, u svakom slučaju, nisam se pokajao što sam juce otkazao S10 plus, a uzeo dugocekani Mate 20 Pro. Za Mate 30 znam da ce baterija biti 5000 ampera i da će imati super amoled. Kamere će imati isto 3 u obliku slova T, a mozda i 5, verovatno unapređene još više ekran potpuno bez ivica i Nocha, cipset Kirin 985, drugim rečima, Mate 30 Pro će biti čisto savršenstvo. On je sledeći za nekih godinu dana osim ako Samsung S11 ne bude daleko bolji što je prilično nemoguće. Evo Link pa uživajte
Ma to su predpostavke,ne mozes jos da znas,pa za p seriju se ne zba jos sve ,u svakom slucaju i ja mislim da ce biti vrhunski,ja cekam p30 pro pa ako ne ispuni ocekivanja eyo me opet na m20 pro

Sent from my SM-J510FN using Tapatalk
 
koje su oznake modela koji nemaju problema sa ekranom ako se neko seca? Tj koje brojeve u serijskom treba proveriti da se vidi datum proizvodnje?
 
Da bude od sredine novembra.

Poslato sa LYA-L29 uz pomoć Tapatoka
 
Evo, samo da javim da sam na 7% baterije i imam 8:50 sati ekrana, skoro 9 sati, ludilo, a ceo dan munje sve popaljeno, baterija postavljena na najviši mod. Dakle, baterija je čudo
 
Moj je od 05. novembra i radi savršeno. LG ili BOE?

Poslato sa LYA-L29 uz pomoć Tapatoka
 
Nazad
Vrh Dno