Šta je novo?

Huawei Mate 20 Pro

Ne isplati se predati Kinezima ovoliko ličnih podataka samo da bi se klackao na beti 2 meseca pre drugih.

e1dcc06cd7111fce9a6ad04e0a55d596.jpg
 
Istina, beta ne donosi ništa specijalno, ali se oko zaštite navedenih ličnih podataka više ne brinem toliko, pošto ih uzimaju sa svih strana i skoro je nemoguće zaštititi se.
 
Bas tako,skoro svaka aplikacija trazi pristup a pogotovo google tako da nisu Kinezi ti koji najvise spijuniraju
 
Niste u pravu. Godinama unazad se zna pri samoj instalaciji šta aplikacije mogu da zatraže, a i sam trenutak kad to zatraže.
To šta i koliko, recimo Google, uzima usput je druga tema. Plus, "to rade svi drugi, šta fali ako još jedan/ ja/još neko" i sl. nikad nije bio validan argument :)

Ja ne želim da pošaljem skoro pa telefonski listing, podatke za trijangulaciju na 3 različita sistema (GPS,wifi i cell tower), listu programa koje koristim (onaj deo o potrošnji baterije) i još podosta drugih stvari zarad bete.

I da, ne treba imati neprospavane noći, jer su nam neki podaci tamo negde, živimo u vremenu gde je skoro po nemoguće ne ostaviti neki trag, ali ne treba podatke ni deliti tek tako kada se deljenje može sprečiti našim jednim klikom.
 
Poslednja izmena:
Jel stvarno mislis da google ne uzima sve? Pa znaju sve sta radis i kad sigurno ali to nije tema ovde
 
Kao što rekoh, to je drugi problem.
Ali ne moram dati i nekom drugom to sve na izvolte.
A ako ih ima Google, logika da ih imaju i svi drugi ne pije vode.
 
Onda je i logika da ovo radi neko drugo odjeljenje kompanije a da će finalni proizvod tražiti to isto ali za prvo odjeljenje [emoji6]

Sent from my SM-N9700 using Tapatalk
 
Ima logike, samo, 2 put sam reinicijalizovao sistem i nikada mi to nije bilo traženo, tako da mislim da to nije slučaj ovde :)
Postoje neki njihovi programi koji trebaju dodatnih dozvola, mislim da su u mom slučaju to bili backup i HiVision. Samo sam rekao ne hvala [emoji1]
 
Jel neko uspio da se prijavi za ovo beta emui 10 projekt, meni u CG ne može

Poslano sa mog LYA-L29 koristeći Tapatalk
 
Hoće li ga bit uopšte kod nas

Poslano sa mog LYA-L29 koristeći Tapatalk
 
Domaća podrška kaže ne, ali, ko zna, možda nas Huawei iznenadi.

Poslato sa LYA-L29 pomoću Tapatoka
 
Mali zbun: čega neće biti, desetke za naš mob. ili beta verzije?

Poslato sa LYA-L29 pomoću Tapatoka
 
Bete neće biti, desetka u decembru, bar je tako zvanično rečeno.

Poslato sa LYA-L29 pomoću Tapatoka
 
Hvala, i ja sam pokušavao da aplicira za Beta preko aplikacije ali uzalud jer nismo u programu. Važno je da desetka dođe jer novim androidom će dolaziti i unapređenje aplikacija...

Poslato sa LYA-L29 pomoću Tapatoka
 
Kako da vidim SOT? :)

Poslato sa LYA-L29 pomoću Tapatoka
 
Podešavanja /Baterija /Korišćenje baterije /Hardver/Ekran

Poslato sa LYA-L29 pomoću Tapatoka
 
Hvala brt, znam da je noob pitanje, ali zbog silnih obaveza, od flesovanja custom fw-a, kernela, modema, adb-a, spao sam na to da ne mogu da nadjem na havajcu kako se gleda SOT :))

Poslato sa LYA-L29 pomoću Tapatoka
 
Znam kako je, lepa su bila ta vremena kada se flash-ovalo [emoji16]

Poslato sa LYA-L29 pomoću Tapatoka
 
Pa inst. je jedna od apps koja najvise trosi bateriju.Druga stvar, ne pise koliko si je vremenski koristio i sta si radio na njoj ( tipa mozda gledao video neki itd.)

Sent from my Nokia 7 plus using Tapatalk
 
Koristio sam maksimalno pola sata ako i toliko. Redovno mi jede bateriju.

Sent from my Mate 20 Pro using Tapatalk
 
Pa naravno da jede jer ti non stop u pozadini radi kao i fb,isto dj..bre i jedno i drugo,deinstalirajnpa idi preko browsera kad ti treba
 
Na s9+ mi je trosilo maks 5% baterije. Kojom to magijom?


Sent from my Mate 20 Pro using Tapatalk
 
Da li je moguće na kinesku verziju (LYA-AL00) instalirati internacionalni rom?
 
Ja mislim da moze, jer je hardver telefona ja mislim isti potpuno.

Sent from my Nokia 7 plus using Tapatalk
 
Uzeo pre nekih sat vremema da slikam izlazak sunca i bam, iskoci mi tackica koju sam davno dobio i na redmi 4 koji koristim samo za posao. Pogledajte prilog 276964

Iz iskustva sa redmijem znam da se tackica pojavljuje ako je u kadru jak izvor svetlosti odnosno Sunce, i nema trika da se ukloni, a jako je iritantna jer moram da jurim ugao iz kog se ne vidi. Da li ovaj defekt moze da se reklamira? Treba da reklamiram i bateriju kad de vratim sa puta pa rekoh da ubijem 2 muve ako vec moze
 
Poslednja izmena:
Nazad
Vrh Dno