Šta je novo?

Huawei Mate 20 Pro

I sa primedbom i bez [emoji3] mate 20 pro je ubedljivo najbolja kupovina od svih telefona danas. Druga stvar je sto smo mi bolesni pa cemo da damo duplo vise para za nesto sto realno ne vredi ni 100e vise
 
U neku ruku, mi smo pokretači napretka [emoji16]

Poslato sa LYA-L29 pomoću Tapatoka
 
Dajte neke tips n tricks, sta da gasim od aplikacija, sta da stelujem, koji bloatware moze da se brise? :)
Neka bitna podesavanja?

Ovo mi je prvi Huawei,a u slab sam sa vremenom da istrazujem..

Hvala unapred.

Poslato sa LYA-L29 pomoću Tapatoka
 
Malopre bacih pogled na ovaj model, zaintrigirao me.
Može se naći ovde (Nemačka) za male pare uz mesečnu pretplatu od 20ak verica, ali da sačekam black Friday I Božićne praznike..


Sent from my iPhone using Tapatalk
 
Jel postoji neka fora da vratim default ikonice? Cackao nesto oko tema i nisam uspeo da vratim originalne. Bez fabrickog restarta naravno.

Poslato sa LYA-L29 pomoću Tapatoka
 
Ne znam o kojoj temi se radi, ali, pretpostavljam da možeš da je nađeš na netu

Poslato sa LYA-L29 pomoću Tapatoka
 
Ma vratio onu fabricku par puta i par restarovanja, sve je ok...

Poslato sa LYA-L29 pomoću Tapatoka
 
Predjoh i ja iz s9+ sekte u ovu.
Telefon je iz decembra prosoe godine sa boe ekranom i nema apsolutno nikakve naznake zelenila na bilo kojoj osvetljenosti.
Odlican je telefon, za sada nemam zamerke osim dve koje imaju veze sa softverom.
Moram da koristim aplikaciju koja sakriva notifikacije da bi sklonio "messenger is displaying over other apps" i ne mogu da ostavim jacinu zvona pojačano a da notifikaciju budu smanjene.


Sent from my LYA-L09 using Tapatalk
 
Koju app za sakrivanje notifikacija koristiš?
 
NCleaner

Sent from my LYA-L09 using Tapatalk
 
Predjoh i ja iz s9+ sekte u ovu.
Telefon je iz decembra prosoe godine sa boe ekranom i nema apsolutno nikakve naznake zelenila na bilo kojoj osvetljenosti.
Odlican je telefon, za sada nemam zamerke osim dve koje imaju veze sa softverom.
Moram da koristim aplikaciju koja sakriva notifikacije da bi sklonio "messenger is displaying over other apps" i ne mogu da ostavim jacinu zvona pojačano a da notifikaciju budu smanjene.


Sent from my LYA-L09 using Tapatalk
Kako si video da li je BOE ekran ili onaj prvi?

Poslato sa LYA-L29 pomoću Tapatoka
 
Hw info sa google playa i za touchscreen ti pise boe.

Sent from my LYA-L09 using Tapatalk
 
I meni je.. Cool..

Poslato sa LYA-L29 pomoću Tapatoka
 
Da li je neko uspeo da podesi da Google pretraga, i G Chrome budu u "dark modu"? I kako jeste, na koji način? Thx

Poslato sa LYA-L29 pomoću Tapatoka
 
Mislim da za to treba android 10..

Poslato sa LYA-L29 pomoću Tapatoka
 
Jesi li probao ovo?Nekoliko puta pokusavao i nisam uspeo,ukucam sta treba da se ukuca i izbaci me iz pretrazivaca.

Sent from my SM-G970F using Tapatalk
 
Jesi li probao ovo?Nekoliko puta pokusavao i nisam uspeo,ukucam sta treba da se ukuca i izbaci me iz pretrazivaca.

Sent from my SM-G970F using Tapatalk

Sasvim slucajno naletim na B92 Tehnopolis-u danas na ovaj clanak O Chromeu,i u komentima procitam,i probam ovo.Pa ko zeli,neka pokusa.Upalilo je.
Za sve one koji žele da imaju google chrome u drak mode i da im se svi sajtovi prikatuju u dark modu neka u URL BAR zalepepe ovo: chrome://flags/#enable-force-dark
 
Jel provalio neko kako da se dobije pristup emui 10 beti?

Sent from my LYA-L09 using Tapatalk
 
Nikako, izgleda da Srbija nije uključena u beta projekat.

Poslato sa LYA-L29 pomoću Tapatoka
 
Koje zemlje jesu?
Mozda moze preko VPN-a sa se upadne.

Sent from my LYA-L09 using Tapatalk
 
Pe ce biti da je vezano za nalog odakle si, neko za IP sa kog pristupaš.
 
Jesi li probao ovo?Nekoliko puta pokusavao i nisam uspeo,ukucam sta treba da se ukuca i izbaci me iz pretrazivaca.

Sent from my SM-G970F using Tapatalk
Jesam, meni radi.
Kucaj samo chrome://flags
Aktivirano mi je Android web contents dark mode i Android Chrome UI dark mode.
 
Raja, kako da znam da li se telefon puni u supercharge rezimu i da li ta opcija moze da se pali/gasi?

Hvala.

Poslato sa LYA-L29 pomoću Tapatoka
 
Znaćeš da radi ako se napuni za pola sata 80% ili ako na ekranu vidiš procenat sa 2 decimale koje se menjaju (rastu) u realnom vremenu.
 
Aha. A kakav je uticaj na bateriju? Na svakom samsungu sam gasio fast charge jer mnogo degradira istu.

Poslato sa LYA-L29 pomoću Tapatoka
 
Evo ja ga punim gotovo 8 meseci i nema naznaka da je baterija oslabila.

Poslato sa LYA-L29 uz pomoć Tapatoka
 
Imam originalni punjač i kabl ali mi ne radi fast charge?

Sent from my LYA-L09 using Tapatalk
 
Vidi šta je razlika između tvoj modela LYA-L09 i naših LYA-L29. Ne bi trebalo da je brzo punjenje, ali proveri.
 
Razlika je samo u tome što je LYA-L09 single SIM verzija.

Poslato sa LYA-L29 pomoću Tapatoka
 
Nazad
Vrh Dno