Šta je novo?

Huawei GT/GT2/GT2e/GT2 Pro

Da, to je jedan poveci minus.
 
Necu da kazem da je totalno razocarenje u sat, ali 99% samo. Kinesko 💩 od 300 dinara pokazuje tacno vreme i datum. Oktobar u avgustu.
 

Prilozi

  • IMG_20220820_070753.jpg
    IMG_20220820_070753.jpg
    55 KB · Pregleda: 108
Pa ti nisi nešto dobro podesio. Ja sam pre zadovoljan sa gt2 pro ali ja nešto i ne koristim te pametne funkcije, uglavnom mi služi da vidim koliko je sati i koliko sam prešao koraka.
 
Nista nisam podesava sto se tice vremena, jer ne mogu da nadjem tu opcija. To je osnova svakog sata da pokazuje tacno vreme, a ovaj je ispred svog vremena😄
 
Пробај да промениш скин, можда је до тога?
 
Brate svako prodje kroz tu agoniju, ili neki vec neku agoniju kad kupi Huawei sw.. Treba malo zivaca da sve namestis, ali posle je top. Evo, javi se za 7 dana, bas me interesuje kakvo ce ti biti misljenje o satu. GT2/PRO je zbog cene i baterije apsolutni best buy sto bi rekli.
 
Ko je spominjao kvalitet? Kad smo kod kvaliteta izrade, tu nemam neke zamerke, kvalitetni materijali. Jel vam se grebe staklo?
 
Sta se desava kad zaspete poslepodne, jel i onda treba da prati stanje spavanja, ili je to samo za vece? Pitam zato sto sam zaspao danas i kad sam se probudio, ocekivao sam da ce mi pokazati kako sam spavao, ali nije nista belezio
 
Meni je GT2 svako spavanje po danu beležio kao "nap". Mada baš retko spavam poslepodne, pa nisam imao mnogo situacija za testiranje.
 
Kao nap ili ti dremku.. I uglavnom ako se secam bude obojeno plavom bojom.
 
Naso na netu ovaj screan shoot ali ga pod tim nazivom ne nalazim u huawei health :(
1661106412380.png
 
Zove se Modern i ima ga na GT3 satu, kao predefinisani skin. E sad, kako i da li moze da se skine da se ubaci na GT3 pro!?
Inače probah ovaj Elegance454
Nije loš, hvala.
20220822_001948.jpg
20220822_001958.jpg
 

Prilozi

  • Screenshot_20220820_090029.jpg
    Screenshot_20220820_090029.jpg
    95 KB · Pregleda: 56
Jel' postoji mogućnost da se sat sinhronizuje sa aplikacijom za merenje pređenih koraka, konkretno Pacer je u pitanju? Inače imam razliku oko 15%-20% na kraju dana između onog što premere sat i aplikacija, a Pacer mi se pokazao prilično pouzdan do sada. Dakle, da sat preuzme podatke od aplikacije i prikazuje to kao broj pređenih koraka.
 
Planiram da kupim GT3, iskocila je dobra ponuda na KP pa bih hteo nekoga da pitam da li da se opredelim za njega umesto GT2 pro. Sviđa mi se sto je dosta fluidniji, brže radi a i svi senzori su mu unapređeni i po testovima čini mi se najtačniji do sada. Koristim huawei p30 pro tako da ne sumnjam da će sinhronizacija biti dobra.
 
Planiram da kupim GT3, iskocila je dobra ponuda na KP pa bih hteo nekoga da pitam da li da se opredelim za njega umesto GT2 pro. Sviđa mi se sto je dosta fluidniji, brže radi a i svi senzori su mu unapređeni i po testovima čini mi se najtačniji do sada. Koristim huawei p30 pro tako da ne sumnjam da će sinhronizacija biti dobra.
Pozdrav.Ja posedujem GT3 ,a imao sam GT2 pro.Dvojku sam posle dva meseca prodao iz razloga sto senzor za hr nije radio precizno i cesto nije ni detektovao otkucaje srca.Meni je to veoma vazan segment posto sam aktivan i volim da znam te parametre.Kod GT3 nema tih problema,senzori su unapredjeni i cak i kada nije zategnuta narukvica na ruci ocitava lepo hr i ostale parametre bez problema.GPS je isto ok...ako nema prevose zgrada okolo brzo zakljucava signal...veza sa bt je dobra,ne puca ,Imam Poco x3 pro telefon....lepo se sinhronizuje sa telefonom.Mozdje gt2 nesto lepsi(stvar ukusa) i ima kvalitetnije staklo,ali sasvim je gt3 korektan,i sa te strane nemam neke zamerke...
 
Pozdrav.Ja posedujem GT3 ,a imao sam GT2 pro.Dvojku sam posle dva meseca prodao iz razloga sto senzor za hr nije radio precizno i cesto nije ni detektovao otkucaje srca.Meni je to veoma vazan segment posto sam aktivan i volim da znam te parametre.Kod GT3 nema tih problema,senzori su unapredjeni i cak i kada nije zategnuta narukvica na ruci ocitava lepo hr i ostale parametre bez problema.GPS je isto ok...ako nema prevose zgrada okolo brzo zakljucava signal...veza sa bt je dobra,ne puca ,Imam Poco x3 pro telefon....lepo se sinhronizuje sa telefonom.Mozdje gt2 nesto lepsi(stvar ukusa) i ima kvalitetnije staklo,ali sasvim je gt3 korektan,i sa te strane nemam neke zamerke...
E hvala puno. Ja sam video uživo GT3 I GT3 pro i iskreno meni je GT3 lepši. Planiram I odmah da uzmem neko zaštitno staklo da ne rizikujem xD. A i zanima me je li okej kupovina na KP, recimo da je cena za gt3 180€, gore dole koji evro. Videh da postoje i radnje po Beogradu od tih sto prodaju pa kapiram da je sve okej sa satovima
 
Kod mene na gt2 radi normalno hr senzor.. Plus nije stegnut sat ni najmanje..
 
Не знам тачно, али јуче поподне је имао 51%,сад је на 40%
Ажурирања је било гомилу јуче, био сам увече на трчању, спавао сам са сатом, тачније нисам скинуо откад сам га упалио.
Овако на први поглед ми делује да је батерија неуништива, невероватно колико траје(наравно ако је Aod искључен или стављен да се пали само када окренеш руку да погледаш сат) рекао бих 10 дана минимум оваквог коришћења...
Само да додам пошто су неки имали проблема у аутомобилу, данас добијем позив током вожње, најнормалније звони и телефон и вибрира сат и показује ко ме зове, мада се ја јављам и зовем преко волана у колима...
Hvala puno :)

Potvrđujem isto. Uzeo sam pre mesec dana gt3 pro ali nikako nije mogao duže od 3 dana. Nakon 2 servisa su zamenili i sada na dan troši 10%. :)
 
Ažiruranje za GT2
 

Prilozi

  • Screenshot_20220825_001821_com.huawei.health.jpg
    Screenshot_20220825_001821_com.huawei.health.jpg
    86.2 KB · Pregleda: 49
Neko reče da je zaboravljen i da ne stižu updates itd..

I dalje najbolja kupovina za vrlo malo para.
Hahaha ovakvog forumaša davno nije bilo na Benchu. Druže ti si legenda.
Ovde smo da komentarišemo uređaje i iznosimo mišljenja, ne da upućujemo promedbe i prozivke jedni drugima. 😂

Što se tiče uređaja, slažem se da je dobra kupovina, nadalje odlično radi, zato ga ne menjamo... A što se tiče podrške - samo pogledaj posle koliko vremena stiže ažuriranje. Changelog će ti sam reći šta je novo - gotovo ništa.
 
Nazad
Vrh Dno