Šta je novo?

Huawei GT/GT2/GT2e/GT2 Pro

Drugar kupio GT2 i kad poveze sa huawei health aplikacijom na iOS nema onog dela za Watch faces, dok kod mene moj gt2 isto na ios, iste verzije su nam softvera i na telefonu i na satu i ja to imam, jel nesto ima posebno da podesi da bi mu se to otvorilo?
 
Diana HUAWEI Service:

Thank you for reaching Huawei! We do apologize for the inconveniences that you are encountering recently. We are sorry to informed you that you cannot download additional watch faces in the Huawei Health app on an iOS phone. To download new watch faces, you are advised to temporarily pair your band with an Android phone. When the downloaded watch faces are synced to your band, pair the band back with your iOS phone.

1. Changing watch faces
Method 1: Touch and hold the home screen until your band vibrates and swipe through the previews. Touch a watch face to apply it.
Method 2: On the band, go to Settings > Display > Watch face, touch your preferred watch face and install it.
Method 3: Open the Huawei Health app, go to Devices > Watch face > More, and touch INSTALL under your preferred watch face. Your watch face will automatically switch to the chosen one once it is installed. Alternatively, touch an installed watch face and touch SET AS DEFAULT to set the current watch face as your desired one.

2. Editing watch faces
Open the Huawei Health app, go to Watch faces > Mine > Edit, you can then delete watch faces you don't like or adjust the sequence of watch faces.

3. Customizing watch faces
On your band, touch and hold the home screen, swipe right or left and touch under a watch face, for example, under Futuristic to adjust widgets displayed on the watch face.
Please Note:
  • Since content in the watch face store is updated continuously, you can download more watch faces that support customization from Watch faces.
  • This feature is only available with some watch faces.

4. Using images in Gallery as watch faces
You can set images in your Gallery as your watch faces. Open the Huawei Health app, go to Watch faces > Watch faces > Mine > Gallery, then touch + to customize your watch faces.
 
Da ali ima samo iphone, al cudno ja to sve imam i pokazuje mi a on nema uopste ove funkcije prikazane a sve nam verzije iste
 

Prilozi

  • 353ACCF1-3C20-49AC-9252-473840BDFAA0.jpeg
    353ACCF1-3C20-49AC-9252-473840BDFAA0.jpeg
    37.8 KB · Pregleda: 29
  • D133D008-1B71-4588-8525-EE0CB4B0C0A4.jpeg
    D133D008-1B71-4588-8525-EE0CB4B0C0A4.jpeg
    72.5 KB · Pregleda: 29
Probaj ovo, radi za Android: 1st. Uninstall Huawei Health app. 2nd. Install it (BUT DONT START THE APP!) 3rd. Go in airplane mode, then start the app. It will ask you to chose you country, pick any country you want, you can probably pick your own. Im for Serbia and i picked it, everything worked just fine. 4th. After picking the coutry, turn the airplane mode off, then you will be prompted to create Huawei ID (here just use your mobile phone number to create the account ).
 
Probacemo danas pa javljam jel uspelo tako.
 
Probaj ovo, radi za Android: 1st. Uninstall Huawei Health app. 2nd. Install it (BUT DONT START THE APP!) 3rd. Go in airplane mode, then start the app. It will ask you to chose you country, pick any country you want, you can probably pick your own. Im for Serbia and i picked it, everything worked just fine. 4th. After picking the coutry, turn the airplane mode off, then you will be prompted to create Huawei ID (here just use your mobile phone number to create the account ).
Nece ni ovako ne radi i dalje ne izbacuje za watch face
 
Da li ste koristili GT2 za plivanje? 🙂 Nesto mi ovih 5ATM ne uliva bas poverenje 😁
 
Ja bas i ne bih.. Perem ruke sa njim, ne obracam paznju ali ne bih se bas kupao u bazenu sa njim. Takodje, skorije se ide na more nadam se, a u slanu vodu tek ne planiram da ulazim sa njim :)
 
Gt2 pro. Skoro svaki dan sa njim u more. (Zivim u gradu na moru)....i nikakav problem za sada. Posle ga "plahnem" u slatku vodu i to je to.
 
Vidim da i GT2 Pro isto ima 5ATM... pa valjda su predvideli da moze da se pliva cim ima sportski mod 😁 Ne znam kako garancija to pokriva u slucaju nekog problema sa vodom?
 
Da li ste koristili GT2 za plivanje? 🙂 Nesto mi ovih 5ATM ne uliva bas poverenje 😁
Ja sam se kupao u bazenu sa njim pre neki dan, vidim, jos uvek radi :D

Doduše kupio sam silikonsku narukvicu, verujem da bi kožna moja popucala :D
 
Stalno sam u vodu sa njim i svaki drugi dan u sauni na 80-90c i nisam imao problem nijedan, tj jos uvek radi 😀
 
Pozdrav, kupao sam se sa gt2, nakon par sati se ugasio, sad kad ga upalim samo stoji huawei logo i opet se ugasi, sta to moze da bude zna li neko? Pokusao sam kao neki hard reset sa neta ali nije pomoglo...
 
Ja i dalje razmisljam izmedju GT2 Pro i Samsung Galaxy Watch 3, nesto mi vi forumasi ne ulijevate nade sto se tice GT2 Pro :D Samsung skuplji za 50ak eura...
 
Pa i bolji ti je watch 3 ako ti baterija ne igra toliko ulogu.
 
Ja i dalje razmisljam izmedju GT2 Pro i Samsung Galaxy Watch 3, nesto mi vi forumasi ne ulijevate nade sto se tice GT2 Pro :D Samsung skuplji za 50ak eura...
Зависи шта тражиш од паметног сата. Мени је најбитнији изглед па батерија па тек онда паметне функције од којих користим само јављање на позиве и читање смс порука
 
Pozdrav svima
Interesuje me da li se nekome pojavljivao problem vibracije sata u kontinuitetu? Desava mi se duga vibracija sve dok ne udjem u telefon i pregledam poruku, povremeno se desava ali zna da smeta. Sat sam kupila pre mesec dana upitanju je gt2e
 
Meni nije nikada za godinu dana. GT2
Probaj da resetuješ ili ugasiš/upališ sat.
Ako se ponovi slobodno reklamiraj.
 
Pozdrav, kupao sam se sa gt2, nakon par sati se ugasio, sad kad ga upalim samo stoji huawei logo i opet se ugasi, sta to moze da bude zna li neko? Pokusao sam kao neki hard reset sa neta ali nije pomoglo...
Da li si resio problem? Sta mu je bilo?
 
Baš im hvala. Sve bitnije od bitnog. Već godinu dana ništa konkretno.
Vidim da GT2 (kao i prethodnici, a uskoro i GT2 Pro) odlazi u istoriju.
 
Ma da. Bukvalno, to je to od gt2/pro..
 
Ja sam kontao da ce skorije dobiti update kao sto se govorilio na harmony os za gt2/gt2pro i amazfit ali izgleda nista od toga, imace ga na gt3 a za ove su lagali, verovatno da se ljudi zalete i kupe zalihe stare robe.
 
Uporedite ram memorije na gt2 i gt3 i potpuno je jasno da Harmony OS ne može na starije modele.
 
To su oni pisali sami cak i ovde ima na zvanicnim vestima neko je postavljao…
Sad je vreme za nesto novo da se uzme, da je smart,okruglo, nirmalnog dizajna i baterija nedelju dana. Sad to trazim a ovo ide u penziju.
 
Мени треба тај harmony ако ће батерија да ми траје 2,3 дана
 
Ja sam se sad navikao na dugo trajanje baterije, sad bi mi bilo teško da imam sat kome baterija traje manje od 7 dana.
 
Nazad
Vrh Dno