Šta je novo?

Huawei GT/GT2/GT2e/GT2 Pro

To se pojavilo meni posle 2 godine.. I ostalo je tako dan danas, doduše ne nosim ga ja, ali sat radi.
 
Nisam se kupao, nekoliko puta kvasen i to na bukvalno sekunde u pitanju... On radi ali bu gbaguje touch, te nece da spusti padajuci meni, te ne mogu skrolujem teme itd... Kadtad proradi pa opet.. I primetim ovu sumaglicu po ivicama... Jel otvarao neko sat?
 
Imam pitanje , pa ako neko zna odgovor .
Često mi se desi kada uđem u Huawei zdravlje , pa uređaj da tek treba da se poveže telefon i sat ili piše povezivanje .
Mobilni je IP 13 PM , a ne rasparim uređaj , sat i telefon mere puls spO2 i druge funkcije .
Zna li ko u čemu je caka
Hvala
 
Nisam se kupao, nekoliko puta kvasen i to na bukvalno sekunde u pitanju... On radi ali bu gbaguje touch, te nece da spusti padajuci meni, te ne mogu skrolujem teme itd... Kadtad proradi pa opet.. I primetim ovu sumaglicu po ivicama... Jel otvarao neko sat?
Isti problem i kod mene. Sumaglica po obodima, tach slabo reaguje. Gde si uzeo ekran i kako si ga zamenio.
 
Mislio sam da je to vlaga al sam procackao na netu da je ustvari lepak popustio olizmedju stakla i taca... Uzeo na ebay, mislim da je 22usd...lako se menja, ima na YT... U sustini se sve rastavi i samo na silu pocupa zagrejan ekran iz rama... Ocisti dobro i bukvalno zalepi sa b7000 lepkom... Posle samo unazad nekoliko plocica i konektora i spreman
 
Poz ljudi, jel neko sa neta uzimao kaiš za gt2 pro da da neku preporuku? Hvala
 
Meni baterija na satu GT2Pro ubrzano nestaje . Juce ujutru oko 04h sam skinuo sat sa punjača , a danas je vec na 69% . Resetovo sam sat , i opet curi . Sta da radim i gde ima servis za ovaj sat .
Hvala
 
Probaj Promobi.
 
Meni baterija na satu GT2Pro ubrzano nestaje . Juce ujutru oko 04h sam skinuo sat sa punjača , a danas je vec na 69% . Resetovo sam sat , i opet curi . Sta da radim i gde ima servis za ovaj sat .
Hvala
Menjao sam bateriju na satu, nisam u promobiju vec u drugom servisu, ali nije ona stara, da drzi 10 dana
U promobiju je oko 9000 din
 
prestao mi iz cista mira da mikrofon na gt2 pro. da li je neko imao slicno iskustvo i u koji servis otici?
 
prestao mi iz cista mira da mikrofon na gt2 pro. da li je neko imao slicno iskustvo i u koji servis otici?
Imas promobi, skupi su, ali korektni i dobijas garanciju.
Imas u Beogradu i lale shop, jeftiniji je od gore navedenih
 
Pozdrav svima, kupio sam novi Huawei gt2e, koji se odmah update -ovao na verziju 1.0.1.20 iz maja 2020, ali sada prikazuje da je to poslednji update. Supruga ima isti sat na verziji 11.0.15.10 koja nudi dosta boljih opcija. Da li i kako mogu da updatujem, ima li neko predlog. Koristim IOS ali probao sam i preko Android aplikacije, i preko mod aplikacija i ne uspevam...
 
Kod mene je odavno vec 11.2.11.6?
 
Na kraju sam otišao u Promobi gde su mi update -ovali na 11.0.15.10, za 1.600 rsd
 
1600din update firmware?!🤦‍♂️🤣
 
Ne bih dao 1600 din za update pa da mi fali i pola funkcija.
 
Pozdrav svima, posto ne znam gde bih pisao vise tema u pitanju😂 odlucih se ovde.

Kupujem prvi da kazem ozbiljniji smart watch, do sada koristio Mi Band 5, dvoumim se izmedju GT2, GT2 Pro, GT 3 i Watch 3 😂 malo vise imam u opticaju.

Ono sto je meni vazno jeste da baterija traje dugo, da ga ne punim na svaka dva dana, da ekran bude lepo fluidan, sluzice za notifikacije i te neke osnovne stvari.

Sta savetujetet? Posto, kako vise citam sve vise se zbunjujem.

Citao sam da Watch 3 ima najfluidniji ekran, super notifikacije itd, ali da je baterija losija, pa se tu i lomim.
 
Poslednja izmena:
Pozdrav svima, posto ne znam gde bih pisao vise tema u pitanju😂 odlucih se ovde.

Kupujem prvi da kazem ozbiljniji smart watch, do sada koristio Mi Band 5, dvoumim se izmedju GT2, GT2 Pro, GT 3 i Watch 3 😂 malo vise imam u opticaju.

Ono sto je meni vazno jeste da baterija traje dugo, da ga ne punim na svaka dva dana, da ekran bude lepo fluidan, sluzice za notifikacije i te neke osnovne stvari.

Sta savetujetet? Posto, kako vise citam sve vise se zbunjujem.

Citao sam da Watch 3 ima najfluidniji ekran, super notifikacije itd, ali da je baterija losija, pa se tu i lomim.
Ja imam gt2 pro, vec 3+ godine, baterija je pocela da me zeza, punim ga sad na 4 dana, a pre je drzao oko 10 dana.
Ekranom sam zadovoljan, sat poseduje mikrofon, tako da mi je odlican za pricu dok radim ili vozim.
Naravno moras malo da priblizis ruku licu kako bi cuo jasnije, a i sagovornik kako bi tebe cuo.
Ukoliko budem menjao sat to ce biti noviji Huawei.
 
Ja imam gt2 pro, vec 3+ godine, baterija je pocela da me zeza, punim ga sad na 4 dana, a pre je drzao oko 10 dana.
Ekranom sam zadovoljan, sat poseduje mikrofon, tako da mi je odlican za pricu dok radim ili vozim.
Naravno moras malo da priblizis ruku licu kako bi cuo jasnije, a i sagovornik kako bi tebe cuo.
Ukoliko budem menjao sat to ce biti noviji Huawei.
I ja sam prezadovoljan sa GT2 pro, menjao bih samo za neki sa većim ekranom, ovaj je 1,39" pa sve preko do 1,5", bez OS (zbog baterije) i sa velikim brojem fanova zbog custom wf.
 
Promenio sam telefon i sad umesto huawei-a p30pro imam honor magic 5pro a sat ostao isti huawei watch gt2. Raspario sam sat sa starim telefonom ali kad probam da uparim sa honorom pise mi da su dozvoljena samo pozivanja i na displeju sata mi izadje bar kod da ga skeniram. Prilikom skeniranja na telefonu mi pise da uredjaj nije podrzan. Zna li neko kako namestiti da sat i telefon rade kao i prethodni sto su.
 
Promenio sam telefon i sad umesto huawei-a p30pro imam honor magic 5pro a sat ostao isti huawei watch gt2. Raspario sam sat sa starim telefonom ali kad probam da uparim sa honorom pise mi da su dozvoljena samo pozivanja i na displeju sata mi izadje bar kod da ga skeniram. Prilikom skeniranja na telefonu mi pise da uredjaj nije podrzan. Zna li neko kako namestiti da sat i telefon rade kao i prethodni sto su.
Ne može Honor Health, moraš Huawei Health aplikaciju da skineš.
 
Sad sam trazio u play prodavnici tu aplikaciju ali je nema. Jel nije promenjen naziv da se ne zove vise huawei health?
 
Nazad
Vrh Dno