Šta je novo?

[HTC Magic] Custom romovi iskustva

@studiovpc
kako si nabudzio sense i jit da rade zajedno? mislim, znam da moze, ali sa velikim problemima. jel ti imas problema?
 
@DuleC: ja sam evo ,cisto da vidim (ne kapiram gledanje filmova na fon-u :) ) sinoc prebacio film: "Sveti Georgie ubiva Azdahu" fajl je veliki 762MB i pustao sinoc, danas nekoliko puta i sve je u najboljem redu, odmah pusti film, super i premotavanje, za sada sve odlicno ;)

Zatreba ponekad ;)
 
@petarboj: imam problema ali random, ostavim telefon nocu na punjac, i ujutru negde oko 6 ili 7 on zakucan, dok recimo u 5:30 nije bio :p, jedino to sto imam...
 
a kolika je realna razlika u radu sa/bez jit-a? ne mislim na bench testove :) mislim, da li je vredno tog zapucavanja? ja licno nisam isprobavao, ali kako sam video svi koji su probali, bili su odusevljeni neko vreme i onda poludeli na tu nestabilnost i ugasili jit :D
 
i tako promenih romove ovo ono i evo sad na kom romu sam hhehehehehe :p :p :p

snap20100621_235251g3qy.png
 
Pozdrav drugari,
Ajde neka mi neko što pre odgovori ako može. Imam smoki 0.5.6 na mobu, a hocu da ubacim ovu novu verziju 0.6.9. Zanima me da li treba samo update ili mora wipe? I koje su opcije poboljšane u odnosu na 0.5.6 i da li se isplati ubacivanje?
Aktuelnu verziju mislim da skinem na: http://forum.xda-developers.com/showthread.php?t=666859 tj da li je dobra ta adresa?

Hvala.
 
ubacis 0.6.5 prvo i MORA WIPE pa onda bez wipe ubaci 0.6.8 i to ti je to, 0.6.9 za sada preskoci jos uvek se popravlja
 
flash sam smoki 0.6.9. morao sam da idem u manage aplication pa htc sense jer nije bilo nekih widgeta, medjutim ima sat vremena od kad sam ja to uradio a on jos nije podigo sense.. jos uvek pise please wait.
 
Mozel neko mi posalje link na pp od smoki 0.6.8. Ovaj 0.6.9 nestabilan, pada mu sense
 
sta znaci ono force close i wait?? zbog cega se to pojavljuje??
pojavljuje mi se na wifinder handcent (malopre), na htc sense (i onda odem force on resetuje sense)
 
Ja ne znam šta je sa ovom verzojom Smoki 0.6.8....non stop mi telefon sam ispada iz mreže. Jel se dešava to još nekome?
 
Kad bi se potrudio da citas, video bi sta je problem. Procitaj ceo prvi post, pa ces, ja se nadam, da vidis sta je problem i da saznas kako se resava. ako ti ni tada ne bude bilo jasno, pitaj.
 
Da li gps (konkretno iGO) radi normalno na Smoki i CM romovima? To mi je bas bitno, a na stock 1.5 sam jos uvijek.
 
Da li gps (konkretno iGO) radi normalno na Smoki i CM romovima? To mi je bas bitno, a na stock 1.5 sam jos uvijek.

iGo na CM 5.0.8 radi fino (kao i na prethodnim CMovima).

Sa nDrive sam ranije imao problema (na CM 4), morao je da fixira na kompasu ili mapsu lokaciju, pa tek onda da upalim nDrive.
 
Da li gps (konkretno iGO) radi normalno na Smoki i CM romovima? To mi je bas bitno, a na stock 1.5 sam jos uvijek.

Svaki 2.1 rom kuburi malo sa GPSom, ali obicno flesanje radia sa ukljucenim GPSom resava posao. Ima tu jos nekih fora, al ova je poprilicno najjednostavnija i najuspesnija :D
 
Poslednja izmena:
Zato što nije svima potreban, valjda Poljacima i nama treba...tako nešto.
 
Jel zna neko rešenje za ove tekstualne poruke što ne mogu dve odjednom da se pošalju. Čitao sam ove prethodne poruke, ali mi ništa nije jasno. Imam smoki 0.6.8, jel treba nešto dodatno da se instalira ili podesi? Hvala.
 
Jel zna neko rešenje za ove tekstualne poruke što ne mogu dve odjednom da se pošalju. Čitao sam ove prethodne poruke, ali mi ništa nije jasno. Imam smoki 0.6.8, jel treba nešto dodatno da se instalira ili podesi? Hvala.

Instaliraš Handcent SMS i u opcijama podesiš da deli poruku na više SMSova ako ima više od 160 karaktera. Takođe, podesiš da radi Smart split (ili tako nekako), da ne prekine poruku u pola reči.
 
A jel moze bez instaliranja tog Handcent SMS-a? Znam da mnogo trazim, ali ja bih da mi posalje celu poruku ako moze. Ionako me nervira kad moram da pisem poruke na ovom sranju, jos kad napisem on je ne posalje celu.
 
Nazad
Vrh Dno