Šta je novo?

HTC 10

Planirao sam da uzmem ovaj telefon, dosta sam čitao recenzije i komentare i uglavnom ga redom hvale, ali vidim da se spominje nekakav problem sa prijemom i pucanjem wifi-ja, da li je to ozbiljno?

Ima li neko gold verziju, kako izgleda uživo? Htio sam silver, ali zasad mi je ova jedino dostupna.

Definitivno mi se čini kao bestbuy više srednje klase, ne vidim šta bih drugo uzeo poslije Nexusa 5X. Da li je neko možda imao oba telefona da uporedi kamere?
 
Planirao sam da uzmem ovaj telefon, dosta sam čitao recenzije i komentare i uglavnom ga redom hvale, ali vidim da se spominje nekakav problem sa prijemom i pucanjem wifi-ja, da li je to ozbiljno?

Ima li neko gold verziju, kako izgleda uživo? Htio sam silver, ali zasad mi je ova jedino dostupna.

Definitivno mi se čini kao bestbuy više srednje klase, ne vidim šta bih drugo uzeo poslije Nexusa 5X. Da li je neko možda imao oba telefona da uporedi kamere?
Imao sam ja gold verziju,ja sa njom nisam bio preodusevljen. Nekako me na samsung podsjecao. Svako ko bi prvi put vidio telefon svi su me od reda pitali je li ovo samsung. :) Problem postoji sa prijemom wi-fi signala,nije sad preozbiljno ali ponekad zna da smeta.

Sent from my HTC U11 using Tapatalk
 
Planirao sam da uzmem ovaj telefon, dosta sam čitao recenzije i komentare i uglavnom ga redom hvale, ali vidim da se spominje nekakav problem sa prijemom i pucanjem wifi-ja, da li je to ozbiljno?

Ima li neko gold verziju, kako izgleda uživo? Htio sam silver, ali zasad mi je ova jedino dostupna.

Definitivno mi se čini kao bestbuy više srednje klase, ne vidim šta bih drugo uzeo poslije Nexusa 5X. Da li je neko možda imao oba telefona da uporedi kamere?
Imam ja gold verziju za azijsko trziste...uzivo izgleda brutalno,prelep je, i mene pitaju svi jel to samsung kad ga vide od napred...zadnji deo je odradjen fenomenalno...ja nisam primetio neke greske na telefonu

Sent from my HTC 10 using Tapatalk
 
Imam htc 10, dve maske od Spigen-a, Crystal Shell i Neo Hybrid, sa Olixar folijom koja ide preko celog ekrana, full pakovanje.

Ne prodajem, samo se hvalim :D :D :D

Ozbiljno, godinu dana imam telefon, i osim prvog utiska da je mali (prešao sa Samsung Galaxy Note 3 na desetku), do danas jednu jedinu zamerku nemam. Stvarno odličan telefon.

Sent from my Mitshubishi Trium using Tapatalk
 
Imam telefon vec godinu dana i sve radi kako treba. Mogu slobodno da preporucim Poetic Affinity Case.
 

Prilozi

  • htc10affherobk_600x.jpg
    htc10affherobk_600x.jpg
    27.2 KB · Pregleda: 120
Poslednja izmena:
Htc 10, crni. Nilkin clear. Kamera je po meni bolja nego na n5x

Poslano sa mog HTC 10 koristeći Tapatalk
 
Je l moguće uključiti softverske dugmiće na fabričkom romu? Ako nije, može li uz rut ili ih ima samo u custom romovima?
Navikao sam na softverske dugmiće i to je za sada jedino što bi mi nedostajalo na ovom telefonu.
 
Moze samo sa custom romovima. To i meni nedostaje sa m8 a necu custom rom.
 
Gde to može biti dobro.. Da dzabe zauzima mesto na ekranu... Ja sam dugo koristio m8 ali soft dugmići van ekrana su zakon..


Sent from my iPhone using Tapatalk
 
E ljudi, drug je uzeo htc 10. Ali ima samo jedan problem, kada lista imenik ili pozive vrlo veliki lag ima a i ponekad zapuca aplikacija, apdejtovana je na poslednji apdejt.. Šta mu je činiti?

Edit: bilo je do teme


Sent from my iPhone using Tapatalk
 
Poslednja izmena:
Imam kupca za telefon, nije da mi se odvaja od njega, ali dobra je opcija.

Šta posle ovog telefona? Skroz zadovoljan sa istim. Prešao neko sa 10 na u11 ili u11+? Ima li neke osetne razlike? Osim ekrana, veći ekran mi je uvek plus...

Sent from my Mitshubishi Trium using Tapatalk
 
Imam kupca za telefon, nije da mi se odvaja od njega, ali dobra je opcija.

Šta posle ovog telefona? Skroz zadovoljan sa istim. Prešao neko sa 10 na u11 ili u11+? Ima li neke osetne razlike? Osim ekrana, veći ekran mi je uvek plus...

Sent from my Mitshubishi Trium using Tapatalk
Presao sam ja sa desetke na u11. Bolja kamera,baterija,signal wi fi

Sent from my HTC U11 using Tapatalk
 
:) ja ga jutros u 05:00 spicio nakon 3 neuspjela pokusaja. Imaju na xda upute za one sa s-off
Radi odlicno, nista posebno novo, ima picture in picture koji je neupotrebljiv, QS drugacije izgleda. Nista posebno, tko moze cekati neka ceka, ja volim odmah isprobati.

Sent from my HTC 10 using Tapatalk
 
Meni je ista/mrvu bolja ali vidim neki kazu 50% losija. Nisam siguran u te ljude, uvijek samo mogu svoje postupke analizati i opravdati :)

Sent from my HTC 10 using Tapatalk
 
Mora da smo čitali iste komentare na XDA, zato pitam [emoji4]
 
Kažu povučen update? Jel dolazi on zvanično preko fona ota ili šta kako?


Sent from my iPhone using Tapatalk
 
Dodje za mozda 15-20 dana, ne bas ovaj koji je bio za unlocked i dev ali za nase podrucje

Sent from my HTC 10 using Tapatalk
 
Dodje za mozda 15-20 dana, ne bas ovaj koji je bio za unlocked i dev ali za nase podrucje

Sent from my HTC 10 using Tapatalk

Hvala da znam da kažem kolegi kad da očekuje otprilike...


Sent from my iPhone using Tapatalk
 
Meni stigao update, kod MTS-a sam.

Sent from my HTC_M10h using Tapatalk
 
Meni je telefon za Azijsko trziste(valjda za Indiju),zna li neko kad mogu da ga ocekujem?

Sent from my HTC 10 using Tapatalk
 
Valjda za Indijsko,made in Taiwan je.
86889a1e7a449f015e5ffb62e304a6d9.jpg


Sent from my HTC 10 using Tapatalk
 
Odlicno radi,jedino zapucava instagram,hoce i facebook nekad...baterija nije nesto 4-5 sati sot

Sent from my HTC 10 using Tapatalk
 
Nisam jos instalirao, ne znam za koje trziste mi je telefon.

8b0cab5d875a01fb44535b3dad442069.jpg
792d672a5f8205bc29b0052a83b6cdad.jpg


Sent from my HTC_M10h using Tapatalk
 
Stigao i meni update kod mts-a, cid je 034

Sent from my HTC 10 using Tapatalk
 
Stigao danas, Telenor telefon. Deluje ok na prvu loptu...
6e875cd7aa047fb399d5e9089dd477ee.jpg
 
Nazad
Vrh Dno