Šta je novo?

HTC 10

Razmisljam nesto sad... Kad bi na HTC 10 stigao neki camera update, koji bi ga priblizio kvalitetu U11 modela - dobio bi se savrseni smartfon po pristupacnoj ceni.

Naravno, nema nista od toga. :D
 
I to a i Loznica je pričao da je LCD panel u rangu sa mid range Kinezima i da se telefon greje kao ringla.
Ako je to istina, onda me i ne čudi slaba prodaja ovog modela.
 
Taj lik je ocigledno inao neki lemon, telefon se ne greje niti ima los ekran. Slaba prodaja je iskljucivo posledica katastrofalnog marketinga po cemu je HTC poznat, kao i visoke cene

Sent from my HTC 10 using Tapatalk
 
@ChobbyNS
Pazi, testirao sam taj model i bio je kod mene dosta dugo - ekran je odlican. LCD je, zna se sta mu nije kao na AMOLEDima, ali je vrhunski i tako, i ako je fkl pricao tako o njemu kako kazete - garant je imao felericni primerak.

Do zagrevanja je znali da dodje, ali ne do nekog uzasnog - moglo bi se reci da bi pod pritiskom postao natprosecno topao, ali bio je jun, i svakako nije bilo neizdrzivo - potpuno u nekim prihvatljivim granicama. Rekao bih da mi se trenutno (plasticna) L950XL greje nesto vise od toga, a ni ovo mi ne smeta. Primetim, ali ok je i koristim telefon i tako.
Sent from a fantastic Lumia 950 XL
 
Posle pola godine korišćenja, slažem se sa prethodnim postom. Jedino što bih istakao je da sam ja i kamerom zadovoljan, ne slikam često ali sam poprilično zadovoljan čak i pri smanjenom osvetljenju. I dan danas vrlo zaokružen telefon. Na ruku mu nije išlo to što je bilo problema sa ekranima iz prvih serija pa se loš glas dugo održao.
 
Koji kabl uzeti za ovaj telefon? Valjaju li Hama? Uz telefon mi je dosao neki kineski kabl i sumnjiv mi je..desavalo mi se da se racunar ugasi kada ga ukljucim..to vidim na netu kazu da je ili do drajvera ili los kabl.. pa bih da ga zamenim za svaki slucaj,da mi ne s**** telefon slucajno..ali ovde originalni ne mogu da nadjem. Ima na Ebay-u da se poruci ali stize iz Kine pa opet ne znam dal je original..
 
Ja koristim Aukey 3.0 brzi punjač i usb kabl, odlični su. Preporuka.
 
Nadjoh na kraju na Ebayu iz Uk originalni 3.0 punjac i kabl za 1600din.. Nadam se da nece dugo da putuje.
Inace,telefon moze da se otkljuca po onom uputstvu za XDA,ja sam uspeo bez problema.. Jedino mi je jos uvek Sprintov softver al ne znam ni dal da ga diram..
 
Ne bi trebalo puno, posiljke iz UK stizu za 7-8 dana

Sent from my HTC 10 using Tapatalk
 
Pa nadam se,do sad sam par puta nesto narucivao i stiglo je relativno brzo..
Inace,ako se resim da menjam Rom,da li je dovoljno da skinem oficijalni sa HTC sajta za otkljucane telefone i instaliram ga ili to nece ici tako lako?
 
Rut, TWRP (Recovery), Venomrom, preporuka.
 
Imam jedno pitanje: Da li je HTC 10 LTE Topaz Gold varijanta koja se može naći po oglasima punokrvni HTC 10 ili ne. Naoko deluje da jeste i koliko sam shvatio u pakovanju ne dolaze sluške.
 
Jeste punokrvni ali mislim da u originalnom pakovanju dobijas slusalice

Sent from my HTC 10 using Tapatalk
 
Od danas se i ja druzim sa desetkom. Prelaziti na N ili ostati na M?

Sent from my HUAWEI VNS-L21 using Tapatalk
 
Zasto ne bi presao na N?
 
Iz iskustva sa p9 lite gde je N solidno upropastio telefon proveravam ovako.

Sent from my HUAWEI VNS-L21 using Tapatalk
 
Ja sam odmah presao i nema bas nikakav problem

Sent from my HTC 10 using Tapatalk
 
Nov, polovan, koliko si platio i ostalo, ako nije tajna..? :)
Sent from a fantastic Lumia 950 XL
 
Super, hvala ti. :)

Meni se 10 svidja i razmatram ga za sledeci telefon, ali se "bojim" da je razlika u LL velika, posto 10 nema HDR Boost algoritam za fotke. Mada mi nije ni bitno da ga ima, ako su fotke generalno ok. :)
Sent from a fantastic Lumia 950 XL
 
Nov, iz vipa, simfree.

Sent from my HUAWEI VNS-L21 using Tapatalk
 
Poslednja izmena:
Uzeo ti u Vip-u bas, ili si kupio od nekoga iz Vip-a..?

Meni je sad opcija da uzmem Box paket u mt:s-u, pa sam pogledao cenu telefona uz njega: tricavih 78k. Koji su to mungosi, haos...
 
Uzeo drugar u vipu i ja kupio od njega.

Sent from my HUAWEI VNS-L21 using Tapatalk
 
Jel probao neko pancir foliju? Ili neko dobro t glass da preporucite?

Sent from my HTC 10 using Tapatalk
 
Nesto mi konstantno "budi" telefon, moze pomoc kako da resim to?
54d828f2cb4b3f840b1787b705e14a29.jpg


Sent from my HTC 10 using Tapatalk
 
Sad sam ga dopunio... Verovatno ce isto biti nocas tako da cu postaviti onda.

Sent from my HTC 10 using Tapatalk
 
Nazad
Vrh Dno