Šta je novo?

HBO Max [nije tema o MAX]

Dosta je tiho uzevsi u obzir da startuju veceras tj sutra mada ne verujem da ce bas tipa krenuti u ponoc.
 
Meni stigo mejl malopre kao obavestenje da krece sutra, na yt mi non stop izlaze reklame za MAX tako da i nije toliko tiho 😁
 
Ima i bilborda po Beogradu.
 
Meni i dalje nista nije stiglo na mejl, ali se uspesno prijavio sa podacima jos pre 2 nedelje
 
Je li neko raspoložen da pravimo familiju za HBO MAX, da koristimo ovaj popust na pretplatu preko njih?
Ja sam raspoložen pa ako je još neko još bolje! The more the merrier! :)
 
  • Like
Reagovanja: a24
Pravice se "familije' sigurno 😁

Jel izasla konkretna ponuda sta ce sve tacno biti kod nas u okviru HBO Max?
 
Pričao sam sada sa njihovom podrškom na fejsbuku, rekli su da striming kreće u prepodnevnim časovima sutra, i da će tada biti dostupna aplikacija, e sad ne znam na browser-u možda krene i ranije
 
Da li će kao i kod HBO GO sav sadržaj biti preveden ?
 
I dalje nikakve informacije od strane MTS I Supernove dal HBO GO kredencijali ostaju validni za HBO MAX.
 
I dalje nikakve informacije od strane MTS I Supernove dal HBO GO kredencijali ostaju validni za HBO MAX.
Ostaju, ja se logujem sa Go podacima bez problema na Max, a pretplata mi ide preko Supernove.
 
Nedeljama već rokaju reklame na društvenim mrežama, reklamiraju kao šta sve od filmova i serija stiže na HBO Max i bukvalno mislim da nisam video ni jedan jedini naslov koji nije već dostupan na HBO GO :)
 
Bile su reklame za par serija, u sustini nesto sto bih mozda gledao jedino u samici u zatvoru...
 
Svakako sam i ja prošle nedelje probao VPN-om da uđem na španski HBO MAX sa mojim kredencijalima ali nije radilo, sačekaćemo do sutra, ništa ne gori pod nogama, i onako prvog dana neće sigurno biti tipa više od par noviteta.

I drago mi je što će konačno striming da podržava 5.1 audio, a ne sve u stereo kvalitetu kao do sada
 
I drago mi je što će konačno striming da podržava 5.1 audio, a ne sve u stereo kvalitetu kao do sada
Да не заборавимо и 4К квалитет, па макар био само у рангу нетфликса.
 
Izvinjavam se ako je već bilo pitanje, ali na koliko uredjaja će moći HBO Max (SBB Premium)?
 
Ne koristim nikakav VPN. Probano preko Chrome, koja se već koristi za HBO GO.
Nije, nego ti ideš na Provider Login, i onda ti zato izbacuje tu poruku. Login radi kada popuniš podatke za HBO Go u standardno login polje koje ti izbaci odmah čim ideš na Log In na Max sajtu. Samo upišeš mail i password od Go naloga i prolazi login.
 
Upravo probao preko browsera bez VPN moze da se uloguje sa podacima koje imam za HBOGO.
Izbaci da HBOMAX jos nije u mojoj regiji bla bla ali ako se ode na sign in i ubace podaci uloguje.
Naravno nema sadrzaja ali sam ulogovan i cenim posle ponoci ili sutra ce se pojaviti sadrzaj.
 
Па добро... Можете да се улогујете. И? НИШТА!!!
Сви чекамо сутра, и тако и тако.
nista drugo nisam ni rekao, samo potvrdjujem da login vec radi.
 
Potrvdjujem da ga nema u 0:07 casova. :)
 
Nema HBO Maxa ni u 00:34 :ROFLMAO:

Nego jel ce da se prave familije i za ovo?
 
Mislim da kanali idalje ostaju isti, tj HBO 1 2 3 itd, a da je jedina promena sama striming platforma gde HBO max zamenjuje HBO go.
 
Nazad
Vrh Dno