Šta je novo?

HBO Max [nije tema o MAX]

Sasvim je moguće da ćemo imati sve opcije za audio i titl, jer npr. u Švedskoj su već dostupni "naši" titlovi.
Što se tiče "otključavanja" regija preko VPN-a, američki HBO Max radi isto tako u Švedskoj, tako da bi trebalo da bude isti princip kao Netflix.

Ja sam probao Američki HBOMax sa Švedskim VPN-om i ništa se nije učitalo.
Možda je do VPN-a.
 
Kažu na IG profilu da će biti uskoro predstavljena i povoljnija godišnja pretplata.
 
I skinem na telefon hbo max vez vpn. Moze da se uloguje ali posle toga prikazuje samo sekciju downloads gde naravno nema nista.
 
Ni na iOS za region Srbije je nema.
 
Ja sam pokusao da skinem apk sa neta ali kada je instaliram na telefonu je nema 😕, a na PC-ju je ovako:

Screenshot_196.png
 
Pa dobro, strpite se još malo :D
 
je l radi registracije za nove hbo go (telenor) korisnike? probao sam drugaru da podesim sve na telefonu ali ne uspevam da otvorim nalog na hbo..
 
Ako sam dobro shvatio ove iz Sbb, HBO Max ce biti posebna aplikacija koja se skida sa Play Store-a na Eon box. Tj, nece biti integrisan u HBO OD koji je u sklopu video kluba.. To je bas njesra. Procitao sam svih 10 mailova 😀
 
Ja ne ocekujem nista realno.
 
Ako sam dobro shvatio ove iz Sbb, HBO Max ce biti posebna aplikacija koja se skida sa Play Store-a na Eon box. Tj, nece biti integrisan u HBO OD koji je u sklopu video kluba.. To je bas njesra. Procitao sam svih 10 mailova 😀
To onda znaci da moras da imas EON Box da bi imao HBO Max.U prevodu,ispada da vise nece biti HBO OD.
 
Je li Go bio bas identican sa OD ponudom?

Ja znam da jednom nisam mogao da pronadjem Wreckit Ralph 2 u video klubu ali jesam u Hbo Go, ali mislio sam da je zabagovao video klub ili da nisam lepo upisao..
 
Nije bio identičan OD je selekcija sadržaja sa Go platforme i pored siromašnijeg sadržaja, često se dešavalo da je sadržaj na OD bio u SD kvalitetu.
 
Ne primetih da je najavljeno da će biti i family članstva :)
 
Preneo sam ja juče ovde u temi za godišnju pretplatu.
 
Ako sam dobro shvatio ove iz Sbb, HBO Max ce biti posebna aplikacija koja se skida sa Play Store-a na Eon box. Tj, nece biti integrisan u HBO OD koji je u sklopu video kluba.. To je bas njesra. Procitao sam svih 10 mailova 😀

Ništa se ne menja sem što se HBO Go ukida i uvodi HBO Max.
HBO OD ostaje, piše u njihovom dopisu koji smo dobili mailom (neki i više puta)
Takođe potvrđuju da je HBO Max aplikacija kompatibilna sa EON Boxom i da će biti dostupna od 08.03
Čak je i HBO Premium paket preko SBB-a jefitiniji nego redovna cena HBO Maxa ako se direktno kupuje.
 
Prolazi login sa podacima iz HBO GO.
 

Prilozi

  • Screenshot_20220304-141831_HBO Max.jpg
    Screenshot_20220304-141831_HBO Max.jpg
    48.4 KB · Pregleda: 76
Prolazio još pre dve nedelje 😂
 
HBO OD ostaje kao i dosad. Menja se samo HBO GO koji postaje HBO Max.
Verovatno će biti razlika u ponudi, tj. HBO OD će imati dosta manje naslova nego HBO Max.
E sad ćemo videti može li HBO Max da se koristi na EON Boxu, jer ni HBO GO nije mogao donedavno, a Netflix i Prime Video ne mogu ni sada.
 
HBO Go je oduvek mogao da se koristi na EON boksu. Ako ne oduvek, onda bar poslednje 3 godine.
Pozdrav
 
Ja i dalje ne kapiram kako cemo mi na sbb Eon-u da gledamo HBO Max sadrzaj... Kapiram da je naj jednostavnije da se OD promeni u Max u okviru video kluba..
 
Pa instaliraš HBO Max aplikaciju na EON box - isto kao što se sad gleda HBO Go.
HBO sadržaj dostupan u video klubu je HBO OD - ima manji katalog od HBO Go.
Pozdrav
 
HBO Go je oduvek mogao da se koristi na EON boksu. Ako ne oduvek, onda bar poslednje 3 godine.
Pozdrav
Nije mogao oduvek sigurno. Tačnije, mislim da je omogućen kad je EON box prešao na noviju verziju Androida, ne sećam se tačno kada. Ali znam da u početku sigurno nije radio HBO GO.

To je sad zapravo i nebitno, videćemo kakva će situacija biti sa HBO Max aplikacijom na EON boxu.
 
Radilo je uvek, "samo" nije bila moguća instalacija sa Play Store za KAON model Eon boxa dok je bio na Android 8.0. Na SDMC modelu Eon boxa je od prvog dana aplikacije bila dostupna na Play Store.
 
Nazad
Vrh Dno