Šta je novo?

HBO Max [nije tema o MAX]

Preko telefona (Android 12) rade titlovi najnormalnije a preko android boxa (Xiaomi Mi TV Box S - Android 9) ne rade srpski i hrvatski i ako ih prikazuje da postoje a rade makedonski i svi ostali. Dosta čudna situacija. Probao sam log off, uninstall, restart, delete cash itd... Ništa nije pomoglo da znaju drugi da se ne cimaju oko toga što piše na netu da pomaže. Cenim da će ubrzo neki update kojim će rešiti ovo, možda ima veze sa verzijama Androida.
Za titlove na Android TV treba proveriti na Google TV Chromecastu. Tu je verzija Android TV 10.
 
Meni neće ni obična ni prijava preko operatera.

Na HBO Go sam se prijavljivao preko operatera sa userom i šifrom za MojSBB.

Kad hoću da se prijavim na HBO Max preko operatera traže mi aktivacioni kod koji mogu pronaći kad se ulogujem u Moj SBB, a kad se ulogujem u Moj SBB daju mi samo aktivacioni kod za HBO Go, koji ne radi na Max, i tako u krug.
I ja imao isti problem. Ali kod supernove. Nemoj da ides na hbo max prijava preko operatera nego idi na pocetni login. Kao sto ti kazes user (email) i pass. A posle trazi verifikaciju email-a.
 
Sinhronizovani filmovi na na hbo go, nisu sinhronizovani na max. Konkretno tom & jarry. Na go ima srpska sinh. Na max samo eng. I jos neki kojebssm video na brzinu. Da li ce to ispraviti?
 
Ради нормално на телефону, таблету и када кастујем на Хромкаст.Пробао пар наслова, превод је потпуно нормалан.Да,апликација је ужасно спора.
 
Ovo odlično izgleda, imamo sad i Dolby Atmos, i Vision
Bas sam prijatno iznenađen
 
Jel postoji negde spisak sta sve ima? 😁
 
Aplikacija za webos se automatski pojavila, bez dodatnog instaliranja
 
Sta kaze bitrate, jel sve u 4K?
Nije, pogotovo ne stariji naslovi. Ali su sa vidno boljim bitrate-om od raspalog Go-a. Full HD izgleda odlično, dok je na Go sve bilo mrljavo, pogotovo pri bržim scenama.
 
Probao sam da se prijavim preko operatera ali piše da nema dostupnih operatera u vašoj zemlji. Onda sam probao običnu prijavu, znam samo mejl a lozinku sam lupio, onu koju najčešće koristim i prošlo je. U podacima naloga piše da je mesečna pretplata preko Yettela, valjda je to to. Serije i filmove koje sam počeo na HBO go da gledam ovde mi ne prikazuje u nastavi da gledaš, čudi me da nisu povezani podaci.
 
Tom&Jerry Show i NewYork imaju srpsku sinhronizaciju kod mene preko Mozille
Koliko sam video na brzinu ništa od crtaća nije sinhronizovano kao što je bilo na HBO GO, a realno zbog toga sam i plaćao pretplatu na hbo zbog klinaca.
srećom HBO GO još uvek radi.
 
Kod mene nema zvuka nikakvog
HBO go radi normalno

Titlovi su mali
 
Instalirao sad na TV-u, totalni raspad koliko je sporo i baguje, trenutno cak nece nijedan film da mi pusti.

Moracu da ga batalim skroz na par dana dok se ne stabilizuje sve.
 
Koliko vidim Cartoonito i Looney Tunes HUB-ovi koji su bili najavljivani nisu pušteni danas, to će verovatno naknadno dodavati.
 
Probao sam jutros na Eon-u nesto na brzinu, nisam uspeo :) Valjda ce do vikenda da se ispegla situacija...
 
ne radi jos lepo kako treba, ovo moraju da upeglaju.
U browseru imam zvuk i nikakva podesavanja
na tabletu nema zvuk, velicina titla ne moze da se podesi niti bilo sta oko zvuka.
 
Poslednja izmena:
Titlovi takođe mogu da se podese preko browsera.

hb.jpg


Što se odabira jezika tiče, nažalost opet smo limitirani na Adria region. :(
 
^ gde si nasao tu opciju?... (Nasao) :D
I za audio ne vidim nista?
 
Pretplatio sam se. Po clanu porodice izadje 1.6e, nikad se lakse nisam pretplatio na neki servis 😁
 
Polako ljudi, tek je pocelo, sredice se sve za par dana, cemu drama tolika...

Najbitnije je da je kvalitet sadrzaja poboljsan sto je jedino bitno.

Ivan bass sto nisi rekao da odradimo zajedno. :(
 
Na Sony Google TV radi odlično, samo kako klincu da objasnim da nema više Patrolne šape : film, kada ukinu Go kako su najavili. :) Čudi me da nema na Max.
 
Meni je na WebOS-u stigla push notifikacija cim sam ga upalio da je HBO Max dostupan. Probao sam par blockbustera i ucitava se uredno Dolby Vision.
Za titlove stvarno ima gomila podesavanja
 
Kako se loguje u podesavanja za promenu sifre? Ne nalazim u aplikaciji dok me link sa sajta prebacuje na google play.
 
Jel uspeo neko da se uloguje preko SBB-a? Traži mi aktivacioni kod, a na mojsbb stoji kod samo za HBOGO koji Max ne prihvata

Edit: Čim sam ovo napisao, uspeo sam :) Ali mi sajt nenormalno sporo radi, dal je do opterećenja ili čega, pojma nemam, moraću da je instaliram na TV-u
Kako si uspeo preko operatera sbb? Preko aktivacionog koda na mojsbb ne prolazi isto tako i direktna prijava. Probao samo na nvidia shield.
 
Kako si uspeo preko operatera sbb? Preko aktivacionog koda na mojsbb ne prolazi isto tako i direktna prijava. Probao samo na nvidia shield.
Par puta sam probao kod za Go i u jednom trenutku mi izbacilo da je Max vec aktiviran. I onda sam se ulogovao sa mejlom i sifrom koje sam koristio za Go.

Proveri jos jednom da li koristis pravi user i pass, ako nece onda baguje.
 
Nazad
Vrh Dno