Šta je novo?

HBO Max [nije tema o MAX]

A sta ako ja gledam na tv-u, a zena na kompu, da li dve osobe sa kojima delim nalog u tom slucaju su ograniceni za gledanje, tj. samo jedna je u mogucnosti da gleda?
 
na telefonu sve radi, na mi box s ne rade srpski titlovi...na telefonu imam podešavanja za titlove, na mi box s to ne vidim...samo možeš da izabereš titl...
 
ne verujem da može iz apk.
Hvala, nasao sam da moze u aplikaciji kliknete na sliku profila pa u gornjem levom uglu je zupcanik sa podesavanjima samo sto je crn pa ako koristite crnu temu ne vidi se lepo u aplikaciji.
 
Meni radi svuda, ali fali sadržaja…. Recimo Ray Donovan, Paw patrol movie… A ima ih na HBO go 🤔
 
Hvala, nasao sam da moze u aplikaciji kliknete na sliku profila pa u gornjem levom uglu je zupcanik sa podesavanjima samo sto je crn pa ako koristite crnu temu ne vidi se lepo u aplikaciji.
Hvala na informaciji, kod mene na mobilnom se to uopšte ne vidi (valjda zbog crne pozadine) , kliknuo sam na slepo u gornji levi ugao kao što si naveo...svašta
 
Napokon! Working HBO na FireTV Stick 2nd gen!
 
A sta ako ja gledam na tv-u, a zena na kompu, da li dve osobe sa kojima delim nalog u tom slucaju su ograniceni za gledanje, tj. samo jedna je u mogucnosti da gleda?
Tri osobe mogu da gledaju u isto vreme, bilo sa iste ili različite IP adrese, a 5 uredjaja mogu da se dodaju
 
Meni ne pokazuje titlove, Firestick 4K Max..aktiviram ih i u plejeru i nista

U tabu "skriveni titlovi" ovo "skriveno titlovanje" treba biti "iskljuceno" ili "ukljuceno uvek"?
 
Poslednja izmena:
Tri osobe mogu da gledaju u isto vreme, bilo sa iste ili različite IP adrese, a 5 uredjaja mogu da se dodaju

Znaci zena sme samo kad i ja? :D U suprotnom jedna od osoba sa kojima bih delio nalog, bi bila u situaciji da ne moze da gleda nista.
 
Ti i žena ako gledate u isto vreme tretirate se kao 2 osobe koje gledaju u isto vreme, i onda ti ostaje da podeliš samo sa još jednom osobom koja će moći da gleda u isto vreme kad i ti i tvoja žena.
 
Pa mislim baš je jasna situacija, ako često gledate različite sadržaje u isto vreme, onda delite samo sa još jednom osobom a ne sa dve.
 
@Labello

Komplikujes bez potrebe. Oni nikako ne mogu da dokazu da to nisu clanovi tvoje porodice, niti im je u cilju da maltretiraju korisnike. 3 uredjaja znaci 3 uredjaja, moze da gleda ko sta hoce u kom god trenutku. Najbolje podeli na profile, zaseban profil za svakog korisnika, da se ne bi brkala biblioteka izmedju korisnika.

U svakom slucaju 4.6e za mesec dana za tri osobe je smesna cena, pretplatis se, pa ako ti ne odgovara otkazes pretplatu pre kraja meseca.
 
Taman se zaradovah radi nesto i na ovom FOX TV-u kad ono 4K filmove nikako da pokrene, sve ostalo hoce... Ne znam da li bi neka starija apk resila problem
 
Tri osobe mogu da gledaju u isto vreme, bilo sa iste ili različite IP adrese, a 5 uredjaja mogu da se dodaju

Ne postoji limit na broj prijavljenih uređaja.
5 profila može da se kreira
3 osobe mogu da gledaju sadržaj istovremeno na različitim uređajima
 
Na Google tv ne rade titlovi i posle nekog vremena prestane reprodukcija, možda zato što na playstore još uvek nije dostupna aplikacija za google tv, samo za telefon. Na Firesticku 4k i na Apple tv titlovi rade normalno.
 
EDIT: Sad sam uspeo.
Dakle prvo prijava preko operatera, pa ti napiše da je prijava potvrđena da moraš da se loguješ.
Kad sam hteo da se logujem iskače da je pogrešan email ili pass (a nije).
Šaljem zahtev za promenu pass, i stavljam isti pass koji je već i bio.
Posle toga je prihvatio log in.
Preko Supernove ne mora ova metoda. Samo se sa istim podacima uloguje kao i za HBO GO.
 
Rade na rešavanju tog problema sa titlovima na Android TV uređajima. Napisali su na IG.
 
HBO GO zvanično nestao sa gugl plej prodavnice.

Nego je li neko raspoložen da pravimo "porodicu" na HBOMAX? :)
Ja sam nalog napravio, ostalo je samo da aktiviram pretplatu :D
 
За сада постоји грешка на Еон боксу јер не може да се подеси српски или хрватски превод,а остали могу.
 
За сада постоји грешка на Еон боксу јер не може да се подеси српски или хрватски превод,а остали могу.
Ma na svim android tv baziranim uređajima ne rade hrv ili sr tilovi, samo engleski, makedonski i slovenski. Nije do boxa
 
HBO GO zvanično nestao sa gugl plej prodavnice.

Nego je li neko raspoložen da pravimo "porodicu" na HBOMAX? :)
Ja sam nalog napravio, ostalo je samo da aktiviram pretplatu :D

Ugasili su i aplikaciju.
Ništa od Disney biblioteke nije dostupno na HBO Max :(
 
Kod mene uopšte nema titlova kada pustim preko pregledača. Na tv-u još nisam probala.
 
Ugasili su i aplikaciju.
Ništa od Disney biblioteke nije dostupno na HBO Max :(
Tu su Disney crtaći za sada, navodno do 31.3. imaju prava za njih. Ali su poprilično sakriveni, i mogu se pronaći samo putem pretrage, ja se kroz maglu sećam da je Frozen i Zootopia bio dostupan na Go, i u pretrazi na Maxu ih pronalazim.
 
pa jesi li ih uključila?
 
Tu su Disney crtaći za sada, navodno do 31.3. imaju prava za njih. Ali su poprilično sakriveni, i mogu se pronaći samo putem pretrage, ja se kroz maglu sećam da je Frozen i Zootopia bio dostupan na Go, i u pretrazi na Maxu ih pronalazim.

Da, upravu si. Trgo sam se kada pretraga reči Disney nije dala ni jedan rezultat.
Hvala za info.
 
Nazad
Vrh Dno